PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > C25 i glosniejszy dzwonek od SMS -Najlepiej od Nokii :)

C25 i glosniejszy dzwonek od SMS -Najlepiej od Nokii :)

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » BenQ-Siemens » C25 i glosniejszy dzwonek od SMS -Najlepiej od Nokii :)
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

MasterJapko 
VIP

Wysłany: 2004-08-09, 22:29   C25 i glosniejszy dzwonek od SMS -Najlepiej od Nokii :)

A wiec posiadam kabelki do Siemensow tylko jeszcze samego siemensa mi barkuje:)
Zakupilem tzn za paczke fajek i browarek zawinelem Siemensa C25 kolesiowi bo jak robie soft'a to jestem bez telefonu a tak chocia ztego C25 mam:) A wiec najgorsze jest to ze dzwonke od SMS jest beznadziejny i cichy... I tu pytani do Siemensiak;ow ;) Czy darade zrobic dzwiek SMS taki jak jest w Nokii jako Standardowy? :)

Jesli tak to jak i w czym?

Czekam na odp:)

AdSense

tomme45i 
Nowicjusz

Wysłany: 2004-08-13, 15:17   

Użyj do tego programu np: Siemens Flash Modifier v1.1. Najpierw musisz zgrać z siemensa oprogramowanie np. Vklay-em, a potem zostaje już tylko wgrać ten dzwonek z Nokii (trzeba oczywiście go mieć :wink: ) do flasha pod którąś oryginalną pozycje i po kłopocie.
^

MasterJapko 
VIP

Wysłany: 2004-08-13, 15:47   

tomme45i, ale to jest siemens C25 i niema mozliwosci w nim wyboru dzwonka z dzwiekow dzwonkow ;) Dzwonek mam na nokie tylko jeszze w jakim formacie jest potrzebny? tomme45i, podjol bys sie zmodowania mi takiego softa do tego fona? Tylko telefon niemoze pasc bo moja mala siostra go uzywa :D
Czym wgrywac soft do tego? Cos sprawdzonego prosze ofkorz

tomme45i 
Nowicjusz

Wysłany: 2004-08-15, 12:43   

Cześć, sorki ale chyba wprowadziłem cię w błąd :oops: , bo w tych siemensach chyba nie da się tak zrobić jak pisałem. W serii np. x35 i xx45 bezproblemowo, a w serii x25 chyba nie, ale nie jestem pewny.... :roll: A soft możesz wgrać programem np. Christmas by Maxim version 61.00.
Pozdrovka
^

Odpowiedz do tematu