PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Cuda z C75 POMOCY!!!

Cuda z C75 POMOCY!!!

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » BenQ-Siemens » Cuda z C75 POMOCY!!!
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

Badyl19 
Nowicjusz

Telefon: Nk 3510
  Wysłany: 2006-11-21, 18:36   Cuda z C75 POMOCY!!!

Witam!
Mam bardzo poważny problem z siemensem C75 mojej dziewczyny. Telefonik działał prawidłowio do soboty, próbowałem go odblokowąc i odmówił posłuszeństwa- pomyslałem siemens tak ma i wyjęłem baterie i chciałem go włączyć ponownie- niestety bez skutku, kombinowałem na wszelkie sposoby, dmuchałem ,czyściłem styki, czekałem... niestety nic. W niedziele postanowiłem go rozkręcić wszystko przedmuchałem (nic nie grzałem ani nie myłem w spirytusie, kąpieli też nie miał). Skręciłem wszystko do kupy i odpalił...tyle że niestety nie taki jak wcześniej, zawiesza się, wyłącza, cuda się dzieją. Zaniosłem do qmpla, wbił mu nowego softa (v24, była v22). Wgrywał ok godzinkę, odpalił po wszytkim lecz niestety nadal mam z nim problemy, nie takie jak poprzednio ale dziewczyna nadal płaczę i chce do siemensa z przed soboty... ;) Telefonik ma rok i miał ściągniętego sim-locka (z Ery), po ściągnięciu śmigał jak trzeba aż do soboty. Zastanawiałem się nad oddaniem go do sewisu ale raczej nie uznają gwary nawet po założeniu locka na erę). Jesli ktoś ma jakiś pomysł to byłbym bardzo wdzięczny!
^

AdSense

Jimmyl 
Nowicjusz

Telefon: nokia
Operator: Plus
Wysłany: 2006-11-21, 18:46   

a telefon nie upadl nie byl zawilgocony?? jak dlamnie to wyglada na soft ale skoro wgrywales.
^

Badyl19 
Nowicjusz

Wysłany: 2006-11-21, 19:34   

Podobno upadał setki razy ale nic mu nie było (nie były to upadki z kilku metrów tylko z kilkunastu centymetrów), nie był nigdy zalany. Co do tego softa to spróbuje jeszcze raz bo mu nie ufam. Kapiel i grzanko może pomóc?
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Telefon: Nokia N95
Operator: Plus
Wysłany: 2006-11-21, 20:09   

Badyl19 napisał/a:
Kapiel i grzanko może pomóc?
może <ale nie musi>
  • Doradztwo przy zakupie sprzętu
  • Szkolenia elektroniczno/informatyczne
Pozdrawiam EMEK
^

Badyl19 
Nowicjusz

Wysłany: 2006-11-21, 20:37   

To co zrobić żeby śmigał jak trzeba? Bo dziewczyna mi głowę suszy że już ma dośc Nokii (nie zna się kobiecina;)
^

Reich 
VIP
Arek

Telefon: 7321
Operator: Heyah
Wysłany: 2006-11-21, 21:04   

wgrał a wgraj FullFlasha jeśli masz sprzet
^

Badyl19 
Nowicjusz

Wysłany: 2006-11-21, 21:38   

I tak zrobie jutro u qmpla bo chyba qmpel odwalił małąlipę bo gdy juz poszło flashowanie to w galerii miałem jakies fotki i inne pierdólki. Może wbił mi softa od innego c75 a nie czystego, co wy na to?
^

Reich 
VIP
Arek

Telefon: 7321
Operator: Heyah
Wysłany: 2006-11-21, 22:07   

wgral ci softa zgranego z innego telefonu, ale mi chodzi o to czy wgrał ci repair fubu? Czy zwykłego swupa.
Ostatnio zmieniony przez Reich 2007-05-07, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
^

Badyl19 
Nowicjusz

Wysłany: 2006-11-22, 20:43   

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, nie czaje się zabardzo na siemensach ale wiem że musiał stworzyć jakimiś kablekami w pewnym punkcie obwód (jeden kablek podpinał pod jakiś styk a drugim właśnie dotykał jakis punkt, poza tym był oczywiście podpięty pod port urządzenia (urządzenie nazywa się Mar... nawet nie wiem dokładnie). A czym się różni "repair fubu" od "zwykłego fls-a" ?
^

xury 
VIP

Telefon: N95, 6230i
Operator: Era
Wysłany: 2006-11-22, 22:05   

skoro go robił martechem to na pewno się zna na rzeczy tak więc to jednak nie wina softu a hardware. Można jeszcze raz spróbować go flasznąć razem z epromem plikiem z forum martecha. Jeśli to nic nie da pozostaje grzanko proca i flasza bo to też czesto padają kulki po nim. Być może trzeba go postawić na nowo.
^

Badyl19 
Nowicjusz

Wysłany: 2006-11-23, 18:54   

Dzięki za pomoc! Spróbuję go potraktować wanienką i grzaniem procka, potem postawie fls'a. Jak to nic nie da to niech ma go Bóg w swojej opiece gdy moja dziewczyna go dopadnie ;) THX for all!!

[ Dodano: 2006-11-27, 22:38 ]
Yo Ludzie! Byłem u qmpla, poszo kąpanko w wanience, podgrzałem proca i układy stcją, potem postawiłem fls'a (pobierałem z sewera Martecha ale nie najwyższą wersje jak ostatnio tylko chwile niższą - v22). Telefonik śmiga jak trzeba, dziewczyna zadowolona i ja też :p Dzięki za pomoc!!!
^

Odpowiedz do tematu