PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Cx65 dziwny przypadek

Cx65 dziwny przypadek

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » BenQ-Siemens » Cx65 dziwny przypadek
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

Dawit000
Nowicjusz

Telefon: Kilka
Operator: Plus
Wysłany: 2006-12-22, 13:19   Cx65 dziwny przypadek

Siemka.

Historia fona nie znana. Jak go dostałem to sie nie włanczał no to standard wykąpałem i wygrzałem. Po tym włącza się od czasu do czasu, ale po upływie paru minut sie wyłącza. Zaraz po wykąpaniu nawet z niego zadzwoniłem ale niewiem co jest przyczyną tego. A i jeszcze przy właczeniu aparatu jest reset
^

AdSense

s-serwis.pl 
Użytkownik
Chineese Miracle :)

Telefon: Dobry
Operator: Era
Wysłany: 2006-12-22, 23:37   

polecam porządne grzanie infineona, bądź jego wymiana. Bardzo często psujliwy element.

nabijacze postów - precz!!!
^

MasterJapko 
VIP

Wysłany: 2007-01-01, 18:52   

Dawit000, mialem klienta ktorego CX65 musialem grzac w ciagu pol roku ze 30razy. Autentycznie 30 razy przynajmniej przynosil mi ten telefon. Za kazdym razem grzanie Infineon'a. Teleofn zachowywal takze czasem jak twoj. Najabrdziej doskwieralo mu to, że teleofn przy lekkim puknieciu sie wylaczal. Wg mnie spowodowane jes to tym, że Infineon w tych modelach (zreszta jak chyba wiekszosci siemensow) jest bardzo duzy jak na uklad BGA, a do teog jest umiejscowiony w glupim miejscu ktore ciagle jest poddawne naciskom. Co gorsza cyna zastosowana w kulkach jest beznadziejna.. Co sie go rpzygrzeje ze przylgnie dobrze do plyty , to jeden upadke i kulki maja przerwy przez co telefon sie wylaczal. W koncu kupilm od klienta ten telefon, postawilem kulki jeszce raz i telefon uzwa moj ojciec. Jest zadowolony.

Tak wiec jak nasz kolega s-serwis.pl powiedzial wygrzej pozadnie proca z duza iloscia fluxu. Tylko owinc dobrze czyms JOY'a bo flux lubi sie rozlewac i wchodzic w jego zakamarki co pwooduje utrudneinei w dzialniu Joy'a.

Odpowiedz do tematu