PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > EF81 problem z wgrywaniem plików

EF81 problem z wgrywaniem plików

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » BenQ-Siemens » EF81 problem z wgrywaniem plików
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

RARR
Nowicjusz

Telefon: benq-sieme
Operator: Heyah
  Wysłany: 2007-04-13, 22:46   EF81 problem z wgrywaniem plików

Witam.
Od kilku dni mam ef81 , problem pojawił się po połaczeniu telefonu do kompa.

Telefon po cieżkich bojach komp wykryl teraz pojawia sie inny problem: korzystając z takich programow jak Phone Explorer czy MPM, nie moge za chiny ludowe wgran zadnego pliku. Do mądrych głów w czym moze tkwić problem?
^

AdSense

Reich 
VIP
Arek

Telefon: 7321
Operator: Heyah
Wysłany: 2007-04-14, 08:35   

zmniejsz prędkość w komputerze, sprawdź na innym telefonie, nie wiem co jeszcze
^

Art87
Nowicjusz

Telefon: BenqSiemen
Operator: Orange
Wysłany: 2007-04-20, 12:18   

za pomoca programu mpm kopiujesz pliki na telefon typu mp3 zdjecia oraz filmy a do wgrywania aplikacji i gier musisz uzyc programu JMI ktory jest na plytce z telefonu

[ Dodano: 2007-04-20, 13:21 ]
on sie nazywa java midlet installeralbo jakos tak ale wystarczy jak napiszesz w wyszukiwarce jmi i ci napewno go znajdzie na plytce
^

marcin1204 
Nowicjusz

Telefon: benq-sieme
Wysłany: 2007-04-21, 21:11   Re: EF81 problem z wgrywaniem plików

Mam podobny problem kupiłem niedawno benq-siemens ef81 i nie moge połączyć się z komputerem nie miałem płytki w komplecie ze sterownikami ale sterowniki zainstalowałem i dlaej nic pomóżcie
^

domis123 
Nowicjusz

Telefon: benq ef81
Operator: Plus
Wysłany: 2007-05-19, 22:08   

a ja mam problem z gingerem.. gdy wgrywam do tel wyskakuje tam informacja ze mam otworzyc plik za pomoca odpowiedniej aplikacji.. w nokii takiego problemu nie mialam.. co mam zrobic zeby mi dzialal ginger w benq?
^

Tukeip 
Nowicjusz

Telefon: B-S EF81
Wysłany: 2007-05-20, 14:49   Re: EF81 problem z wgrywaniem plików

marcin1204 napisał/a:
Mam podobny problem kupiłem niedawno benq-siemens ef81 i nie moge połączyć się z komputerem nie miałem płytki w komplecie ze sterownikami ale sterowniki zainstalowałem i dlaej nic pomóżcie

Musisz miec sterowniki do kabla. Sam kabel nie wystarczy. Musza byc stery do kabla i do portu. A dopiero pozniej bedziesz mogl sobie wybrac program do zarzadzania telem przez PC ale Mobile Phone Manager (MPM) jest good.

[ Dodano: 2007-05-20, 16:03 ]
domis123 napisał/a:
a ja mam problem z gingerem.. gdy wgrywam do tel wyskakuje tam informacja ze mam otworzyc plik za pomoca odpowiedniej aplikacji.. w nokii takiego problemu nie mialam.. co mam zrobic zeby mi dzialal ginger w benq?

Aby Ci dzialal ginger nie wystarczy go tylko skopiowac do tela, musisz miec plik jad. i jar. i uzyc programu JMI i na 100% bedzie dzialal, przetestowalem go dla Ciebie na tym telefonie.

A tu jest programik JMI http://www.sendspace.com/file/l8m1sa
^

kompilator1
Nowicjusz

Telefon: 505111111
Wysłany: 2007-06-03, 16:54   

Witam TUKEIP !!,

Sciagnąlem z linka ktory podales katalog DCA-140 , pisales aby wypalic go na CD bo jest to obraz plyty typu .iso jednak tam nie ma pliku z takim rozszezeniem ???? mogłbys napisac w takim razie jak zainstalowac sterowniki do kabla ?? dziekuje

[ Dodano: 2007-06-03, 18:18 ]
no to zaliczylem porazke!! faktycznie obrazem jest sam plik nie trzebabylo go rozpakowywac juz to wiem widocznie sie pospieszylem :oops:

nie mniej po zainstalowaniu sterownikow i uruchomieniu MPM jest napisane iz

'EF81 in not longer suppor' to dziwne bo mam chyba najnowszy MPM ???? jaka moze byc przyczyna dziekuje
^

Tukeip 
Nowicjusz

Telefon: B-S EF81
Wysłany: 2007-06-04, 08:53   

Aby zainstalowac ow stwrowniki trzeba zamontowac obraz plyt, podlaczyc telefon i gdy system nie wykryje potrzebnych sterownikow nalezy mu je wskazac w zamontowanym wczesniej wirtualnym napedzie. Najpierw instaluja sie stery do kabla potem w taki sam sposob do portu.
^

KEI 
Nowicjusz

Telefon: Benq-Sieme
Wysłany: 2007-07-15, 11:38   

Witam! Mam wielki problem ostatnio dokonałem zakupu telefonu Benq-Siemens EF81, zainstalowałem wszystkie potrzebne sterowniki, MPM, wszystko jest ok telefon jest wykrywany ale nie mogę na niego wgrać żadnego pliku ani mp3, ani żadnych tapet, obrazów itp.. Podobnie jest w drugą stronę zrobię zdjęcie i nie mogę go w żaden sposób skopiować na dysk komputera. Zawsze wyskakuje komunikat: "Operacja zakończona błędem", jakieś błędy o co chodzi z tym telefonem co mam zrobić? Telefon mam bez karty pamięci dostępna jest tylko pamięć wbudowana ale jest jeszcze wolne ponad 27 MB. Bardzo proszę o pomoc...
^

wieko 
Nowicjusz

Telefon: EL81
Wysłany: 2007-08-21, 22:48   

Pomocy :!:
kupiłem EF81, niby wszystko pięknie tylko ... przy próbie podłączenia do kompa (kabel orginalny) wykrywany jest nowy sprzęt, ale dalsza próba instalacji telefonu kończy się ostrzezeniem, że może być to niebezpieczne dla sysytemu :shock:
Co robić ?
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Telefon: Nokia N95
Wysłany: 2007-08-22, 09:00   

wieko, olać to.
  • Doradztwo przy zakupie sprzętu
  • Szkolenia elektroniczno/informatyczne
Pozdrawiam EMEK
^

wieko 
Nowicjusz

Telefon: EL81
Wysłany: 2007-08-24, 13:49   

EMEK napisał/a:
wieko, olać to.

olałem i ... komp się zawiesił :-)
inny pomysł ?
i jeszcze jeden temat - czemu odbierany przez bluetooth plik mp3 zapisuje się u mnie jako mpg3 ? nie mozna go otworzyć, przenieść itp.
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Telefon: Nokia N95
Wysłany: 2007-08-24, 22:02   

wieko, Czesto XP wywala, ze sterowniki sa niepodpisane itd. Zasadniczo ignoruje sie te ostrzeżenia.
  • Doradztwo przy zakupie sprzętu
  • Szkolenia elektroniczno/informatyczne
Pozdrawiam EMEK
^

KoooT 
Nowicjusz

Telefon: 693547663
Wysłany: 2007-09-19, 18:43   

WITAM :) Mam powazny problem, kupilam telefon BENQ SIEMENS EF81 mam tego fona od 3 miesiecy albo i nawet dluzej, ale nie moga sciagac nic z kompa ;/ mam kabel do fona ale nie dostalam zadnej plytki. Wiele razy czytalam na forum porady zwiazane z moim probleme... sciagnelam program MOBILE PHONE MANAGER na poczatku pisalo po angielsku, ze ten program nie jest do mojego fona :| gdzies na forum przeczytalam, ze potrzebe sa sterowniki wiec je sciagnelam z internetu ale nadal nic... na allegro kupilam plytke z kablem i ze sterownikami myslalam, ze to bedzie cos ale LIPA... tam byly same steterowniki a ja sie spodziewalam, ze bede mogla wkonuc wgrac cos na fona... sterowniki gdzies zgubilam bo i tak nie wiedzialam co mialam z tym zrobic a program sciagam i odinstalowalam tyle razy, ze to przesada... prosze o pomoc niech ktos mi wytlumaczy dokladnie o co w tym chodzi... kupilam telafon aby grywac cos i sluchac muzyki a tak to mam ponad 512 mgb czy jak to tam sie nazwya i pustki w fonie... nie mam nic od zakupu i powoli mysle nad sprzedaza fona bo po co mi on jak nic w nim nie ma... Czekam na jakas odpowiedz...

bugmenot 
Nowicjusz

Telefon: Nokia N70
Ostrzeżeń:
 6/5/6
Wysłany: 2007-09-28, 22:31   

trudy problem no cóż :sad:

[ Dodano: 2007-09-28, 23:35 ]
nie mam pojęcia jak pomóc chociaz mam ten sam tel wszystko dział sprawnie
^

Odpowiedz do tematu