PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > zalozenie simlocka w m65

zalozenie simlocka w m65

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » BenQ-Siemens » zalozenie simlocka w m65
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

tower 
Nowicjusz

Telefon: N 3410 M65
Operator: Heyah
Wysłany: 2006-09-02, 21:26   zalozenie simlocka w m65

mam m65 na gwarancji kupilem go bez simlocka(poprzedni wlasciciel zdjal)
jest to taki diabel ze ma soft50 i zejscie w dol jest zablokowane wiec sst nie komunikuje sie z nim
nie wiem czym byl zdejmowany czy moze np papuautilitem
chcialbym go zaniesc na gwarancji bo peka w nim obudowa(wadliwe tworzywo) ale elektronicznie jest sprawny
i jak najlepej zalozyc simlocka
czy w serwisie sa w stanie stwierdzic ze telefon mial zdjety a potem zalozony simlock?

simlok mi nie robi roznicy bo mam akurat na ere karte a simlok byl na ere

czym najlepiej go zalozyc pojde raczej z tym do komisu ale chcialbym zebyscie mi powiedzieli zeby mi tego nie spieprzyl ktos niekompetentny ;)
pozdrawiam i dziekuje

czy jak zrobie to wg tu opisanej metody to wykryja mi ze wczesniej simlocka nie bylo??

http://66.102.9.104/searc...pl&ct=clnk&cd=1

niestety za cholere mi sie nei pinguje i przez papuee nie chce wejsc w service mode wiec nie wiem co jest grane
wiem ze simlock to pene blki eeprom
czy blolki eeprom sa zapisane w fuul flashu bo troche grzebalem w tych blokach(taka opcja w papua utility zeby podmienaial jakies tam bloki) i czy da sie je otworzyc spowrotem poprzez wgranie fuullflasza vklayem??

tak na prawde to nie moge ciagle pojac czy te jak to jest z tym oprogramowaniem rozumiem na poczatku jest bootsector rozruchowy a potem dane wraz z blokami eeprom
^

AdSense

xury 
VIP

Telefon: N95, 6230i
Operator: Era
Wysłany: 2006-09-03, 22:11   

Jeśli chcesz załozyć simlocka to udaj się do kogoś kto mam Martecha i 5 minut i po sprawie. Druga sprawa to że jestem na 80 % przekonany że nie zostanie uznana twoja reklamacja w sprawie pękniętej obudowy ponieważ jest to uszkodzenie mechaniczne, a takie ne podlegają reklamacji niestety.
^

Odpowiedz do tematu