PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Producenci baterii do 3310 sciemniają

Producenci baterii do 3310 sciemniają

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » Nokia » DCT-3 » Producenci baterii do 3310 sciemniają
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

Gorallll 
Starszy Użytkownik
Praktyka-nie teoria.

Telefon: 3310/CX65
Wysłany: 2006-02-10, 18:02   

No ja mam taka http://kamil004.fotosik.pl/albumy/4166.html#1
Trzyma no w zasadzie niewiem ile ale na 2 kreskach/7 od godz 23 do nastepnego dnia 18 to mozna popisac smski i wogole mozna ppolegac czyli nie wylacza sie jak jest 1kreska podczas rozmowy,trzyma prad.ale w net monitorku wyswietla 841,838,799 zalezy jaki ma humor moim zdanie to jakas bzdura z tym testem bo nawet na orginalnych bateriach jest roznie. najlepiej sprawdzic pojemnosc ladujac bat. do oporu i podlaczyc cos co bedzie bralo 100mAh lub 200mAh i wtedy sie dowiemy jaka jest pojemnosc.

Jak to wlasciwie jest?

Dodam ze teraz mi pokazje na orginalnej BLC-2 li-lon 950mAh na tesie 20 -1006 ze niby taka pojemnosc? im bardziej sie rozladuje tym sie czesciej zmienia.Ja poprostu niewierze temu testowi niewiem jak wy i niechce sie z nikogo wysmiewac itp ale poprostu ten test to BAJKA.
Cx65 Orginal
Tel.510-383-027
^

AdSense

DeVilio 
Starszy Użytkownik
o_O

Telefon: se k810i
Operator: Play
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2006-02-13, 01:25   

xury, autoreklama z tymi Blue Star czy serio sa dobre? zaraz lookne na allegro.. :D

tuning_gsm 
Starszy Użytkownik
i nie tylko.

Telefon: 5510
Operator: Heyah
Wysłany: 2006-02-13, 01:44   

Prawda jest jedna: tylko oryginalna bateria trzyma najlepiej, chociaz pojemnoscia odbiega od chinskich...

Gorallll 
Starszy Użytkownik
Praktyka-nie teoria.

Wysłany: 2006-02-14, 17:29   

tak sobie rano pomyslalem nawiazujac do tematu tego ze slyszalem od faceta w komisie ze np nokia 3310 nie rozpoznaje ogniwa pow. 1200mAh. ok niech bedzie wiec teraz tutaj takie moje spostrzezenie ze specjalnie moze byc robienie oszukania czyli w net monitorze zobaczymy mniejsza wartosc. Nawiazujac do tego zeby telefon rozpoznal ogniwo.
Niewiem czy jest to robione celowo czy poprostu na ukladach w bateri nie orginalnych niema dobrych czesci i nie wspolpracuja z net monitorem
Cx65 Orginal
Tel.510-383-027
^

DeVilio 
Starszy Użytkownik
o_O

Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2006-02-14, 23:30   

Gorallll, chyba dobrze Cię zrozumialem, chodzi ci o to, ze baterie nieoryginalne np 2000 mAh mają taką elektronikę, żeby komorka wykrywała je jako max 1200? Bo jezeli o to ci chodzilo to wątpie, zeby tak bylo. Bo i tak jak kupie sobie baterie np 1500mAh, mialem 750mAh, to teoretycznie ta większa powinna mi trzymac 2 razy dlużej. A czesto trzyma tak samo i jak są 3 kreski (na 7) i się rozmawia przez ok 30 sek. to siada do konca... (przypadek taki mam z li-ion, 1000mAh).

MasterJapko 
VIP

Wysłany: 2006-02-15, 00:09   

tranceman, kuba... co to za reklamowanie :P

A tak nawiasem mowiac ladnie sie tam urzadzili :) I krzywego ryja wkoncu cale otworzyli :) Jak postrzelam jakies foty przy okazji to ci podesle ;)

Co do baterii w mojej 3310 ktorej uzywam do Heyah jak dzwonia do mnie ludzie klienci,ludzie z forum albo poprostu wszyscy inni ktorzy niesa w najbizszym kregu znajomych i nie maja mojego numeru prywatnego badz poprostu maja taniej bo tez maja heyah uzywam baterie firmy .... "PlusGSM" :) Powaga na baterii jest niebieskie logo PLUS GSM. Bateryjka ta to zwykla Li-ION 1200mAh trzyma mi tak 7-9 dni spokojnie bez wylaczania na noc. Z tego co widze to jest na niej pieczatka gwarancji z Roku 2003 a nadal tak trzyma.. kosztowala 70zl w salnie plusa :|ale to inna bajka.. wazne ze ja za nia nie placilem :Po bateryjke dbam.. rozladowuj do konca i laduje cala noc na wylaczonym i tylko wtedy wylaczam ten telefon.. podczas ladowania wlasnie..

Pozdrawiam :)

DeVilio 
Starszy Użytkownik
o_O

Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2006-02-15, 00:13   

w orange jest taka promocja za chyba 1000 punktów profit dają baterie do 3310, nie pamietam jakiej pojemnosci ale chyba 1000mAh.. chyba się zdecyduje, ciekawe jakiej firmy bedzie :D MasterJapko, jeszcze wyjdzie na to ze ja bede mial baterie orange :] jak zamowie i przyjdzie to napewno napisze co i jak :D

Gorallll 
Starszy Użytkownik
Praktyka-nie teoria.

Wysłany: 2006-02-15, 09:14   

no o to mi chodzilo. no niewiem ta moja 2000mAh na 3 kreskach spokojnie trzyma poltora dnia (oczywiscie mowie o uzywaniu telefonu) bo na 2 to potrafi tak nieco ponad 16-21godzin wytrzymac. Kiedys kupilem li-polymer 1650 za 50zl w sklepie elektronicznym.Powiedzmy ze bylo to zanim sie zaczelo robic mnostwo podrobek i wogole i ja ja rozebralem i niebyla to jak Li-Lon w metaowej obudowie tylko w takim jakby sreberku miekkim zawinieta i ta co teraz mam tez taka jest czyli zalozmy ze sa to li-Polymer tyle ze moze kiepskiej jakosci. To samo bylo z jakas 1300Li Lon za70zl bodajrze jest taka firma Wam-Technik niepamietam i ta owa bateria trzymala jak sie nie uzywalo prawie,7dni a jak ja uzywalem tak normalnie to trzymala,3-4 Generalnie nasuwa sie wniosek-Czy sa to baterie do "lezenia" telefonu? czy do uzywania go?

Jest tez "+" tego bo zalozmy mamy padnieta to w tym momencie nie dzwonimy ani nie piszemy i wiemy ze sie nie wylaczy ale jak by co to mozna jeszcze zadzwonic czy napisac.Mozemy zaufac bateri.
Cx65 Orginal
Tel.510-383-027
^

pawloplus 
Nowicjusz

Telefon: N3310 5510
Operator: Plus
Wysłany: 2006-02-21, 12:47   

Co do bateri to zgadzam sie że orginałki są najlepsze. Ja mam orginalną Nokii Made in China i mam ja już ponad 3 lata i trzyma mi nadal podczas normalnego urzytkowania około 3 dni a w stanie spoczynku około 6. Fakt. Bateria jest formatowana regularnie raz na miesiąc albo na dwa zalezy od urzytkowania. Kolega miał baterie forever czy jakoś tak i nie wytrzymałą mu nawet 4 miesięcy użytkowania... Co orginał to roginał. Fakt cena jest wieksza ale jesli używalność orginalnej bateri jest 5 krotnie wieksza to jest to oplacalne. Co do baterii Li-Polymer to watpie by kupić taka baterie dobrej jakości za 25zł lub mniej na allegro bo to bzdura. dowiedzcie sie ile kosztuje orginalna to przyznacie racje.. Pozdrawiam
^

-=TOMA=- 
Starszy Użytkownik
N-box user

Telefon: Nokia 3310
Operator: Orange
Wysłany: 2006-03-23, 14:28   

niepamietam kto to pisal, ale ktos na poczatku tego tematu pisal ze dobre sa baterie Blue Star i ja to potwierdzam!!!!

Kupilem tel. z uzywana polroczna bateria Blue STAR, na ktorej pisze [ale czy tyle ma..? :)] ze ma 1500mAh Li-ion! I trzyma ona mi w 3310 spokojnie 8dni przy czym ostatnio naprawde duzo gadalem. Mysle ze nawet i 9dni by pociagnela jakby tyle niegadac :P
Naprawde firma godna polecenia!!!

xury 
VIP

Telefon: N95, 6230i
Operator: Era
Wysłany: 2006-03-23, 19:35   

-=TOMA=- napisał/a:
niepamietam kto to pisal, ale ktos na poczatku tego tematu pisal ze dobre sa baterie Blue Star i ja to potwierdzam!!!!

Kupilem tel. z uzywana polroczna bateria Blue STAR, na ktorej pisze [ale czy tyle ma..? :)] ze ma 1500mAh Li-ion! I trzyma ona mi w 3310 spokojnie 8dni przy czym ostatnio naprawde duzo gadalem. Mysle ze nawet i 9dni by pociagnela jakby tyle niegadac :P
Naprawde firma godna polecenia!!!

wypada mi dodać "a nie mówiłem "
^

Odpowiedz do tematu