PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Propozycja Nokia 3310 by PasjaGSM

Propozycja Nokia 3310 by PasjaGSM

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » Nokia » DCT-3 » Propozycja Nokia 3310 by PasjaGSM
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

bubek3 
PasjaTeam
PasjaTeam

Telefon: HTC TyTNII
Operator: Plus
Wysłany: 2006-08-08, 23:32   

MasterJapko, do TGNM, to ja się ubiegałem już pół roku temu... i obiecałeś że przy otworzeniu nowej Pasji, mnie dodasz... :> ale na opiekuna grupy chyba odpadam, bo niedłabym chyba rady... ;D , nawet nie wiem jakie na tym obowiązki ciążą... :| ...może Dawid... on w tym siedział prędzej niż ja <lol>

AdSense

MasterJapko 
VIP

Wysłany: 2006-08-08, 23:40   

bubek3, zostales oficjalnie dodany do TGNM :P

sander18 
Starszyzna
Nie Wie Co Pisze ;)

Telefon: nokie
Operator: Orange
Wysłany: 2006-08-09, 09:02   

ja bym mogl zajmowac sie robieniem takiego softu w grupie. tylko poki co nie mam nawet czasu sie pozadnie wysr... nie mowiac juz o podtarciu tego i owego... :/ pomysl bym widzial tak: jest sobie grupa robiaca soft i oni dbaja o uaktualnienia zwiazane z nowymi wersjami NokiX'a, skryptow etc. oczywiscie na forum lezalby temat, w ktorym wszyscy mogliby sie wypowiadac. jesli mialby byc platny, to powiedzmy kosztowalby 10zl, a uaktualnienie na nowsza wersje jakies 3zl (ceny przykladowe). dla zasluzonych i membersow soft gratis albo znizka ;) trzeba tez pamietac ze na pewno szybko pojawia sie prosby o taki soft dla 3330, 8210, soft z/bez FS itd...

seba123 
Expert
=)

Telefon: SE W810
Wysłany: 2006-08-09, 12:09   

A i trzeba pamiętać że byłby problem z grafikami do menu bo jeden woli z softu MasterJapko a drugi z MDAWIDaM a trzeci z...

mrugaczek 
Wie co mówi
ale czy naprawde ??

Telefon: DCT3 i 4
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2006-08-09, 12:27   

MasterJapko, ja się bawie w modyfikacje softów i mógbym dołączyć do tej grupy lecz nie wiem co na to inni bo znaci mą historię z pasją i softem gsm i dlatego to już zależy od was. Ja chętnie bym zrobił kilka softów dla PasjiGSM. (chyba) Wiem że seba123 robi softy, ale trzeba było by zrobić nabór i tak z 5 osób w tej grupie powinno być bo jak będzie ich za dużo to będzie Haos. Dlatego niech PasjaTEAM zadecyduje i zrobi nabór. Ja powtarzam wiecie że ja robie softy do 3310 oraz w jakim są stanie (czasem jest trudno robić samemu) i chciałbym zrobić przynajmniej pomóc zrobić soft dla PasjiGSM. Czekam na opinnię i propozycję.

bubek3 
PasjaTeam
PasjaTeam

Wysłany: 2006-08-09, 14:43   

Cytat:
bubek3, zostales oficjalnie dodany do TGNM
dziekuje... :P
ja to widze tak... w grupie będą modyfikatorzy którzy sie na pewno znają... nie chciałbym tam widziec początkujących, którzy będą tylko dla "szpanu" i nic od siebie nie dadzą... Dawid ma być już na pewno... ;] nie ważne czy się zgodzi czy nie :P
sander18, znasz się na rzeczy, aż za dużo... :D więc do gupy nie będziesz przyjęty... :) ...żartuje oczywiście ;) też widziałbym Cie nad kompilacją i składaniem tego wszystkiego :) hmmm... a co ze struktura menu :> ?

tak apropo nokix'a dlaczego na nowym nokix'ie kompiluje mi softy równe 1769472 bajtów ? zamiast 1900544 ? bo tego rozkminąć nie potrafie... :|

MasterJapko 
VIP

Wysłany: 2006-08-09, 22:28   

Cytat:
tak apropo nokix'a dlaczego na nowym nokix'ie kompiluje mi softy równe 1769472 bajtów ? zamiast 1900544 ? bo tego rozkminąć nie potrafie..

OT! :evil:

bubek3 napisał/a:
Dawid ma być już na pewno... ;] nie ważne czy się zgodzi czy nie
jeszce ja sie musze zgodzic ;p :twisted: :P

mrugaczek 
Wie co mówi
ale czy naprawde ??

Telefon: DCT3 i 4
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2006-08-10, 08:35   

bubek3, MasterJapko, a myśleliście żeby dodąc to tej grupy _Butus'a i Seba123 ?? Oni też wydali fajne softy.
bubek3 napisał/a:
a co ze struktura menu

Tym to ja się moge zająć zrobiłem już kilka swoich wersji menu :P

bubek3 
PasjaTeam
PasjaTeam

Wysłany: 2006-08-10, 14:55   

Chciałbym zobaczyć zdanie osbób z PasjaTeam, na ten pomysł... a jak na razie to wypowiedziałem sie tylko ja i Michał... :|

_Brutus 
Moderator
dragon podśmiechujek

Telefon: Samsung Ace II
Wysłany: 2006-08-10, 16:41   

mrugaczek napisał/a:
a myśleliście żeby dodąc to tej grupy _Butus'a i Seba123 ??

Co jest? :] mowa o mnie, a ja nic nie wiem? :P
^

bubek3 
PasjaTeam
PasjaTeam

Wysłany: 2006-08-10, 16:44   

_Brutus, nie robimy ot... :| Ty lepiej popraw mi tego CyberPet'a... bo nie działa na nowych skryptach :(

_Brutus 
Moderator
dragon podśmiechujek

Telefon: Samsung Ace II
Wysłany: 2006-08-10, 17:08   

Dobra, może zrobie znów OT,ale... Ja bym był chętny, tylko, że u mnie baaardzo kiepski dostęp do netu (za 2 dni koniec do końca miecha), najwyżej przez gsm, a tak, to bardzo chętnie. Mógłbym się zająć menusami, albo czymś takim, tylko nie grafą, bo nie jestem uzdolniony, fonty, teksty itp, to dla mnie.

A pomysł wg. mnie dobry, można to zorganizować jakoś, da się na pewno. A z innymi softami do innych fonów, to też znowu nie duży problem. Najgorzej zebrać materiały, później idzie z górki.
^

sander18 
Starszyzna
Nie Wie Co Pisze ;)

Telefon: nokie
Wysłany: 2006-08-10, 18:42   

no wlasnie ja tez bym chcial robic cos takiego... tylko jak mowilem na razie brak czasu (pewnie po wakacjach bedzie lepiej), do tego dostep do netu srednio 30 minut dziennie (nie zawsze) i jeszcze niedawno spalila mi sie plyta glowna, wiec nawet nie mam dostepu do wlasnego kompa (siedze przy kompie szwagra)... ale nawet jesli nie bylbym przyjety to i tak postaram sie pomoc ;)

MasterJapko 
VIP

Wysłany: 2006-08-11, 01:07   

mrugaczek napisał/a:
a myśleliście żeby dodąc to tej grupy _Butus'a i Seba123 ?? Oni też wydali fajne softy.

sa to mlode osoby (w kregach modyfikacji) szczerze mowiac pierwsze o nich slysze ;) no mzoe sebe kojarze bo czasem pogadlaismy na gg ale tak.. nic na temat ich produkajci nie wiem, moze dlatego ze juz dawno nie interesowalem sie nokixem i zabawa DCT-3... w kazdym razie Moderatorem grupy bedzie osoba zaawansowana i budzaca chociaz troche respect wsrod uzytkownikow - wkoncu uzyska status Moderatora i dlatego nie moze byc to zaden newbie. Moderator grupy dopiero wtedy we wspolpracy zemna bedzie dopieral czlonkow. Po wybraniu ma wolna reke:]

Jezeli ktos sie wykarze przy tym projekcie to zostanie Moderatorem TGNM :)

bubek3 
PasjaTeam
PasjaTeam

Wysłany: 2006-08-11, 01:23   

MasterJapko napisał/a:
i dlatego nie moze byc to zaden newbie
oszalałeś... ? :D jak nie chcesz nowych do grupy przyjąć, to ciekawe kto będzie odwalał całą robotę... :D ? ...żart oczywiście... :) ja jestem za tym by nowi byli w grupie, ale mięli świadomosć że nie zostaną moderatorami...
MasterJapko napisał/a:
Moderator grupy dopiero wtedy we wspolpracy zemna bedzie dopieral czlonkow
jakich członków... :D ? tutaj chodzi o $$$ dla Pasji a Ty o członkach... ;D
chce by w grupie były osoby które dadzą coś od siebie... :twisted: osoby zaufane... bo jak się domyślam, Ci którzy będą w grupie, soft za free mają... a jak znajdzie sie w grupie osoba niezaufana... to jeszcze wypuści go w Polskę... :| i z zarobku dla Pasji, nici... :|
MasterJapko napisał/a:
Jezeli ktos sie wykarze przy tym projekcie to zostanie Moderatorem TGNM
hehe... tylko pamietajcie że to ogromna odpowiedzialność... :roll: i gwarantuje ze poczatkujący nie da sobie z tym rady... :twisted:

Odpowiedz do tematu