PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Najkorzystaniejsza oferta na kartę

Najkorzystaniejsza oferta na kartę

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Najkorzystaniejsza oferta na kartę
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

majeczkaa1 
Nowicjusz

Telefon: Samsung
Operator: Era
Wysłany: 2010-01-07, 22:42   Najkorzystaniejsza oferta na kartę

Witam,
proponuję rozpoczęcie wątku, w którym porównywać będziemy oferty na kartę poszczególnych operatorów. Z pewnością każdy zauważył, że jeszcze nigdy wcześniej w tym segmencie rynku nie panowała tak ogromna konkurencja. Ja osobiście korzystam z taryfy Nowy Tak-Tak w Erze. Najważniejsze, to co mnie zachęca do korzystania z tej taryfy to przede wszystkim tzw. Godziny za Grosze, gdzie za 29 gr rozmawiam przez godzinę z ludźmi z tej samej sieci oraz osobami posiadającymi telefony stacjonarne. Ponadto mam możliwość korzystania z tzw. podwójnych doładowań, dzięki którym wartość mojego doładowania zostaje podwojona. Z jakich ofert korzystacie i które uważacie za najlepsze? Zapraszam do dyskusji.
^

AdSense

no.referrer 
Nowicjusz

Telefon: SamsungSGH-C450
Operator: Orange
Wysłany: 2010-01-07, 23:09   Re: Najkorzystaniejsza oferta na kartę

majeczkaa1 napisał/a:
Witam,
Godziny za Grosze, gdzie za 29 gr rozmawiam przez godzinę z ludźmi z tej samej sieci oraz osobami posiadającymi telefony stacjonarne. Zapraszam do dyskusji.

To jest raczej 99 gr za godzinę rozmowy
plus 2zł za aktywacje

emdezeto 
Nowicjusz

Telefon: Nokia
Operator: Orange
Ostrzeżeń:
 6/5/6
Wysłany: 2010-01-07, 23:40   

posiadam oferte zetafon. doladowywuje telefon co miesiac za 25zl bo tak mam w umowie.. i moge kozystac z kazdej uslugi.. mam orange pop. wykupuje sobie pakiety minut i smsow. i na dzien dzisiejszy nie zamienilbym tego na nic innego.
^

police87 
Nowicjusz

Telefon: Nokia E52
Operator: Plus
Wysłany: 2010-01-08, 14:57   

Polecam szczerze Play Fresh. Chyba najlepiej wychodzi.
Na minimalne doładowanie konto ważne na wychodzące rok.
Gratisy w postaci pakietów SMS za każde doładowanie.
^

marcinek-pl 
Nowicjusz

Telefon: LG
Operator: Sami Swoi
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2010-01-10, 17:45   

Według mnie najlepszy to jest simplus od dawna i nic go nie przebije.
przy doładowaniach dostaje się darmowe minuty co jest dla mnie bardzo korzystne bo więcej rozmawiam przez telefon sms pisać nie lubie po prostu
^

JohnyBravo 
Nowicjusz

Telefon: 660222944
Operator: Era
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2010-01-10, 18:36   

według mnie simplus jest najkorzystniejszy często są jakieś nowe promocje wprowadzane i oczywiście chociaż w mojej okolicy ma najwięcej osób ta sieć
^

mehow89 
Użytkownik

Telefon: iPhone
Wysłany: 2010-01-10, 18:37   

JohnyBravo napisał/a:
według mnie simplus jest najkorzystniejszy często są jakieś nowe promocje wprowadzane i oczywiście chociaż w mojej okolicy ma najwięcej osób ta sieć

Nie zgadzam się, moim zdaniem 36i6 i 'edy floredy', za 3zł smsy bez limitów.
^

zosia92 
Nowicjusz

Telefon: 665621531
Ostrzeżeń:
 6/5/6
Wysłany: 2010-01-10, 19:00   

mehow89, dobrze mówi 36i6 najlepsze jak się nie ma kasy wystarcz słuchać reklam przez telefon i co do sms nie ograniczona ilość za jedynie 3 zł !!
^

bambi55 
Nowicjusz

Telefon: Motorola K1
Operator: Play
Wysłany: 2010-01-11, 12:48   

Ja jestem za playem.
Jeśli ktoś nie korzysta często w telefonu lub nie robi częstych doładowań, to Play bije na głowę.

danielWOLF 
Nowicjusz

Telefon: Nokia 5200
Wysłany: 2010-01-11, 14:47   

Najkorzystniejszą w/g mnie ofertą na kartę jest 36i6, duży plus mają za pakiet esy floresy - 3pln, a jeżeli chodzi do ofertę do innych sieci to oczywiście Play.
^

tom1700 
Nowicjusz

Telefon: K800i zalany..
Operator: Heyah
Wysłany: 2010-01-11, 16:56   

Ja powiem tak. Dla kazdego cos innego.. Co do tzw. "Esow floresow" czy jakos tak - istnieje lepsza oferta w heyah :)

Tam bez zadnych aktywacji, bez wydatkow - po prostu nie trzeba nic - mamy dozywotnio darmowe sms do heyah :)

Niestety tylko do heyah, do ery nie..
^

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Wysłany: 2010-01-11, 20:01   

tom1700 napisał/a:
"Esow floresow" czy jakos tak - istnieje lepsza oferta w heyah

Limit może niektórych boleć ;-) W 36.6 tego limitu nie ma. Ale trzeba tez powiedzieć że większości limit powinien wystarczyć.

kowcio 
Nowicjusz

Telefon: Satelitarny
Operator: Cingular
Wysłany: 2010-01-11, 20:18   

emdezeto napisał/a:
posiadam oferte zetafon. doladowywuje telefon co miesiac za 25zl bo tak mam w umowie.. i moge kozystac z kazdej uslugi.. mam orange pop. wykupuje sobie pakiety minut i smsow. i na dzien dzisiejszy nie zamienilbym tego na nic innego.

Ummowę Zetafon nie podpisujesz na ilość doładowań jak i na kwotę, tylko deklarujesz się, że będziesz korzystal z tego telefonu przez 3 lata (zapewne taką masz umowę) i możesz ładować np. za 50 zł na 3 m-ce, za 100 PLN na 5 m-cy lub za 200 PLN na 10 m-cy :-)

Poza tym do doładowania za 100 zł dostajesz 10 zł na konto główne gratis, a przy doładowaniu za 200 zł jest to aż 30 zł.

Jesli chodzi o mnie, to aktualnie korzystam z dwóch operatorów- Plusa i Orange, chociaż karty SIM mam wszystkich operatorów (aktywne). Najbardziej zadowolony jestem odkąd pamiętam z Orange, w Plusie mam drugi telefon.
^

crazy600 
Nowicjusz

Telefon: nokia
Wysłany: 2010-01-11, 22:35   

Nakjorzystajsza oferta... najbardziej optymalna będzie dla Ciebie sieć, w której masz najwięcej znajomych, z którymi piszesz bądź też nie. Osobiście korzystam z simplusa i nie narzekam - mam GG w telefonie za grosze, i tak samo z pakietem smsów.
^

mona
Gość
Wysłany: 2010-01-13, 13:45   

kowcio napisał/a:

Ummowę Zetafon nie podpisujesz na ilość doładowań jak i na kwotę, tylko deklarujesz się, że będziesz korzystal z tego telefonu przez 3 lata (zapewne taką masz umowę) i możesz ładować np. za 50 zł na 3 m-ce, za 100 PLN na 5 m-cy lub za 200 PLN na 10 m-cy :-)

Na podobnych warunkach można też zamówic TTFon w TT- dostajesz telefon od 1 zł i zobowiązujesz się do korzystania z usług przez pewien okres czasu. Musisz utrzymać tylko ważność konta na rozmowy wychodzące. W TTfonie jest dodatkowo sumowanie ważności konta, a nie jak w Orange- naliczają ci termin ważności od ostatniego doładowania.

kowcio napisał/a:

Poza tym do doładowania za 100 zł dostajesz 10 zł na konto główne gratis, a przy doładowaniu za 200 zł jest to aż 30 zł.

Przy doładowaniu za 100zł dostajesz tylko 10% kwoty doładowania? W TT 10% to norma przy doładowaniu przez stronę operatora, poza tym dla TTFon'a obejmują też częste
w TT podwójne doładowania.
Chyba tylko Era i Orange dają możliwość zdobycia telefonu za 1 zł w taryfach prepaid w taki sposób. Jest jeszcze Heyah z "telefonem bez związku", ale tam możesz dostać telefon za regularne doładowania.
^

Odpowiedz do tematu