PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Uwaga na T-Mobile, Ostrzeżenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uwaga na T-Mobile, Ostrzeżenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Uwaga na T-Mobile, Ostrzeżenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

woitek 
Nowicjusz

Telefon: SONY ERICSON
Operator: T-Mobile
Wysłany: 2012-10-12, 16:42   Uwaga na T-Mobile, Ostrzeżenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chciałbym w tym miejscu ostrzec wszystkich potencjalnych klientów T-Mobile ,przed podpisaniem umowy z tym operatorem telefonii komórkowej-nie dajcie się oszukać!!!!!!!!!!!!
ta firma to naciągacze i oszuści traktująca swoich długoletnich klientów jak najgorsze zło!!!!!!!!!!!
Zawierając,a właściwie przedłużając umowę przez telefon pamiętajcie,że:
-rozmawiacie tylko z telefonistą/stką ,osobą ,którą nazywa się konsultantem lub doradcą, a naprawdę niekompetentnym przeszkolonym tylko na sprzedaż automatem po praniu mózgów.
-rozmowy są nagrywane,ale tylko te wygodne dla T-Mobile,inne w cudowny sposób nie zapisują się na nośnikach.
-klient nigdy nie ma racji!!!!!!!!!! operator zawsze.
-przy odbiorze przesłanego firmą kurierską telefonu lub innego urządzenia pamiętajcie,że:
właściwie to go nie powinniście odbierać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ponieważ kurier żąda najpierw podpisania umowy, nie pozwalając na sprawdzenie zawartości przesyłki.
W treści umowy nie zawsze znajduje się nazwa urządzenia!!!!!!!!!!!!!!! może być nazwa promocji????
Podpiszecie to nawet po otwarciu przesyłki jeżeli jesteście przedsiębiorcą i okaże się ,ze w pudełku znajduje się niewłaściwy towar nie przysługuje Wam prawo zwrotu!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie ma w Polsce instytucji chroniących przedsiębiorców przed nieuczciwością operatora!!!!!!!!!!!!!!
Chronią tylko prywatnych konsumentów!!!!!!!!!!!!
Pozostaje jedynie rękojmia choć nie zawsze skuteczna(w przypadku niezgodności towaru z zawartością przesyłki) lub droga sądowa.(trwająca często baaardzo długo).

A teraz opisze mój przypadek:
Jestem od samego początku klientem T-Mobile(a wcześniej ERY), i raczej nie miałem mimo różnych form przedłużania umów (salon,sklep ,telefon) żadnych problemów.
No może poza lepszym traktowaniem nowych klientów od tych stałych(no ale to inny temat).
Mam (jeszcze bo zamierzam zakończyć umowy)kilka telefonów i urządzeń w T-Mobile i płacę poza abonamentem dodatkowo wysokie rachunki.
Na moje nieszczęście zachciało mi się tableta Samsung Galaxy.
Zamówiłem to urządzenie po kilkunastu rozmowach z "konsultantem" i teraz uwaga!!!!!!!!!!!!! -tym samym (na moje życzenie) .
No i zaczęło się jak na wstępie 1. podpisałem umowę
2.odebrałem urządzenie
3.kurier odjechał bo się spieszył
4.w pudełku nie dość ,że był nie ten tablet to okazał się uszkodzony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5.natychmiast oddałem go do naprawy z pismem do operatora,że nastąpiła pomyłka licząc,że przyślą mi zamówiony.
Jakież było moje zdziwienie gdy operator odmówił mi wymiany(za dopłatą oczywiście) sprzętu tłumacząc się regulaminem????-przecież wina nie leży po mojej stronie.
Teraz zaczęło coś zupełnie niezrozumiałego dla mnie.
W przypadku nowych ofert potrafią dzwonić kilka razy dziennie,nawet teraz dzwonią i jeszcze pytają bezczelnie czy jestem zadowolony???
Kiedy zaczęły się problemy nie było z kim rozmawiać.
Najpierw dziesiątki moich telefonów do "konsultanta/ów bo ciągle były to inne osoby do ich "zwierzchników" bez rezultatu.
Jeden zwalał na drugiego winę.
No i skierowali sprawę do działu reklamacji.
Tam to już istna masakra:(
Kontakt tylko i wyłącznie przez e'maila ,bez możliwości rozmowy telefonicznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hihi -operator sieci komórkowej-śmiechu warte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Korespondencja trwa już od lipca 2012,odpowiedzi przychodzą ciągle od innych osób!!!!!!!!!!!!
widocznie moja firma nie zasługuje na osobistego opiekuna???
Sprawa oparła się o rzecznika prasowego ,też bez skutku:(
Teraz jestem bez tabletu i muszę płacić abonament:(
Wiem,że walka z nimi będzie długa ,ale dla zasady zamierzam podjąć tę nierówną walkę.
Czy jest tu ktoś kto ma podobne problemy ?
Może wspólnymi siłami damy radę(pozew zbiorowy)
Niech T-Mobile nie czuje się bezkarny i poczuje,że traci klientów,a za nie wywiązanie z umowy się słono płaci.

Pozdrawiam
Wojtek
^

AdSense

kubalis 
Nowicjusz

Telefon: Samsung Galaxy
Operator: Play
Wysłany: 2012-10-31, 16:53   

Zgadzam się w 100% wogóle jeśli chodzi o konsultantów to trzeba uważać bo czasem można zawrzeć umowę ustnie nawet o tym nie wiedząc. Wiem coś o tym...

Fonek25 
Nowicjusz

Telefon: Samsung Galaxy
Operator: Orange
Wysłany: 2012-11-19, 16:13   

Nigdy nie wierzyłem konsultantom - nikt lepiej nie zatroszczy się o mnie niż ja sam.
Takie historie jak opisane wyżej zdarzają się w każdej firmie, po prostu miałeś pech.

joobler 
Nowicjusz

Telefon: Nokia 3310
Operator: Plus
Wysłany: 2012-12-28, 19:52   

JA jestem w T-mobile i nie narzekam ale jeśli chodzi o telefonicznych konsultantów to przepraszam ale oni sami często nie wiedzą o czym mówią...
^

Martels 
Nowicjusz

Telefon: Samusng GS
Operator: Plus
Wysłany: 2013-03-07, 13:07   

Tutaj każda opinia będzie inna w zależności od naszych osobistych doświadczeń. Ja akurat nie miałem styczności z tą siecią,mogę bazować tylko na opiniach innych osób. Kiedyś narzekania no dawną "Erę", teraz jest podobno o wiele lepiej.
^

jardin64 
Nowicjusz

Telefon: SG S Plus
Wysłany: 2013-10-08, 20:08   

Myślę, że niekompetencja konsultantów jest taką ogólną bolączką wszystkich sieci
^

viendront 
Nowicjusz

Telefon: LG
Wysłany: 2013-12-07, 15:32   

No niestety, firmy telekomunikacyjne są nastawione tylko na to, żeby coś wcisnąć na siłę
^

nierealny 
Nowicjusz

Telefon: LG L9II
Wysłany: 2014-02-13, 11:23   

To powinno być raczej ostrzeżenie przed wszystkimi sieciami komórkowymi, nie tylko T-mobile. Każda z nich stara się jak najdłużej i za wszelka cenę przytrzymać przy sobie klientów. Stąd np. miesięczny termin wypowiedzenia umowy - inaczej zostanie ona automatycznie przedłużona - tak jest np. w plusie.
^

klimt 
Nowicjusz

Telefon: nokia lumia
Wysłany: 2014-02-21, 14:37   

Mi się wydaje, że w każdej sieci konsultanci ładnie lecą w kulki. Ale ere miałem przed laty i wtedy już tak bardzo mnie denerwowali, że zmieniałem na orange, potem orange na play

telfonko 
Nowicjusz

Telefon: telfonko
Operator: Heyah
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-03-06, 10:10   

no tak niestety jest wszędzie, zawsze znajdzie się coś co będzie świadczyć na niekorzyść operatora

tyrko 
Nowicjusz

Telefon: HTC 7 Mozart
Wysłany: 2014-03-28, 11:21   

Kiedyś kiedyś, kiedy T-mobile zwało się wdzięcznie jeszcze Erą i posiadało ofertę na kartę Tak-Tak, byłem niezadowolonym użytkownikiem owej sieci. Historie typu pobieranie opłat za korzystanie z internetu i rozmowy międzykrajowe to standard. Oczywiście mój telefon nie miał wtedy nawet możliwości łączenia się z internetem, do nikogo za granicę również nie dzwoniłem. Dziwnie się zrobiło gdy zacząłem się dopytywać o pobierane opłaty. Przypominam, oferta NA KARTĘ! Nic nie szło udowodnić, zero billingów itp. A pieniądze schodziły same, nieraz od razu po doładowaniu konta.

Po kilku miesiącach zrezygnowałem, wtedy przypomniało im się, że jestem ich użytkownikiem i zaczęły się telefony z super ofertami. Oczywiście nie miałem już sił ani ochoty użerać się z nimi, więc karta poszła do śmietnika.
Ostatnio zmieniony przez tyrko 2014-04-03, 08:07, w całości zmieniany 1 raz  
^

ZimnyKaloryfer 
Nowicjusz

Telefon: iPhone 5s
Wysłany: 2014-04-21, 18:00   

No niestety, tak to już jest z konsultantami telefonicznymi... Ich interesuje tylko prowizja...
Zawsze lepiej udać się na podpisanie każdej umowy osobiście.

telekrowa.pl 
Nowicjusz

Telefon: iPhone 5
Wysłany: 2014-05-07, 14:06   

Dlatego warto samemu znaleźć najlepszą ofertę od wybranego operatora, porównać ich oferty i zdecydować co będzie najlepsze a czy nie lepiej zrobić cos takiego przez internet, warto korzystać z niezależnej przeglądarki http://telekrowa.pl/komorki-tablety/oferta/#!offers2/ rozkręcamy właśnie portal i zawsze doradzimy w wyborze oferty

maczoo 
Nowicjusz

Telefon: LG L9
Wysłany: 2015-06-22, 16:07   

T mobile to złodzieje. ://

adamek99 
Nowicjusz

Telefon: samsung
Wysłany: 2015-07-13, 18:28   

Hmmm...a jeszcze niedawno myślałem,że to całkiem niezła firma.

Odpowiedz do tematu