PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > net na kablu: u kogo wziąć?

net na kablu: u kogo wziąć?

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci stacjonarne » net na kablu: u kogo wziąć?
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

logos2000 
VIP
technik informatyk

Telefon: 3110c
Operator: Heyah
Wysłany: 2010-03-16, 22:25   

_Brutus, akurat wszelkie sprawy netia zalatwia u TP ;] taki posrednik ktory jest na dodatek tanszy

widze ze nie jestem sam w przekonaniu ze jak internet po kablu telefonicznym to tylko netia, teraz maja calkiem ciekawa oferte (superliga)

chociaz polska i tak jest zacofana strasznie...

AdSense

pawel85
Gość
Wysłany: 2010-03-17, 01:39   

wg mnie ta superliga to mydlenie oczów, moze dla fanow to cos daje ale mnie niz, mnie intersuje wielkosc znizki w pakietach telefon+internet (moze jeszcze z tv), i na chwile obecna wydaje mi sie ze oferta dialogu ktora mam jest najlepsza na te warunki (nie porownywac do upc vectry)
^

noworoczna 
Nowicjusz

Telefon: nokia
Operator: Orange
Wysłany: 2010-03-23, 16:44   

jak przy tym wypada tpsa, bo oferują też jakieś tam pakiety łączone, net i i tv w szybszych opcjach ponoć teraz, tylko nie wiem dokładnie jak to działa
^

mikael93 
Nowicjusz

Telefon: Samsung Avila
Operator: Plus
Wysłany: 2011-01-23, 12:35   

Ja też zdecydowanie polecam netie, sam mam i nie miałem jeszcze żadnym awarii.

noworoczna 
Nowicjusz

Telefon: nokia
Wysłany: 2011-04-02, 12:18   

a korzystał ktoś może z opcji 3 miesięcznego testowania Neostrady, czy pakietów TV?
Ta możliwość dotyczy każdej prędkości i wielkości pakietów,
czy tylko jakiś określonych np. wzbogaconego pakietu podstawowego?
Jak to wygląda?
^

StefanTuleja 
Nowicjusz

Telefon: Mom dwo
Operator: Play
Wysłany: 2012-04-16, 08:52   

TP S.A. - ostatnimi laty ZDECYDOWANIE poprawili jakość usług. Jednak dalej zdarzają im się wpadki oto moja historia :D

Zamówiłem usługę neo 6mbps, jako prezent wybrałem bon dla żony (chyba 200zł na jakieś ciuszki czy coś tam). Przy wyborze sprawdzałem 1000 razy co zaznaczyłem - jak wiadomo żona i us nie wybaczają.

Mijają 2 miesiące- nie ma śladu po bonie który miał przyjść pocztą. Dzwonię więc do biura obsługi a tam miły pan mówi mi że takie rzeczy się zdarzają pomimo NIEOMYLNOŚCI systemu (co..?) i żebym złożył reklamację bo w systemie jest zaznaczone że wybrałem maskotkę SERCA I ROZUMU (na co to komu swoja droga?). WARTO DODAĆ ŻE MASKOTKI TEJ RÓWNIEZ NIE OTRZYMAŁEM CHOCIAŻ MINĘŁY PONAD 2 MIESIĄCE OD PODPISANIA UMOWY a prezent powinienem dostać po tygodniu czy 2.

Pan powiedział również że z pewnością rozpatrząpozytywnie reklamację i dostanę swój bon.

Reklamacja wysłana, czas mija....

Po tygodniu kurier przyniósł mi moją maskotkę. Zdziwiony dzwonię do działu reklamacji i mowie co jest grane, przecież nawet nie dostałem odpowiedzi na moją skargę i nie chcialem tej maskotki. Dodałem również że mogą sobie ją wsadzić .... itd.

Oczywiście sprawa okazała się nie możliwa do rozwiązania.
Żona wiadomo jak to żona. Każdy wie o co chodzi.

Co prawda to nie byla jakas super ważna sprawa ale pokazuje podejście TPS'y do klienta.

Całkiem inaczej wyglądają jednak moje doświadczenia z pomocą techniczną- tam poziom jest wysoki. Pracownicy w większości świetnie ogarniają temat i potrafią udzielić profesjonalnych, wyczerpujących odpowiedzi nawet na skomplikowane pytania. Daje 8,5/10 - głównie przez Panie które radzą sobie trochę gorzej :)

Jeżeli chodzi o Netie - mam w 2 mieszkaniu od wielu lat, poziom obsługi rewelacyjny, jakość usługi również. Polecam z czystym sumieniem.

Radzę Ci również poszukać innych lokalnych dostawców internetu, z reguły mają dużo niższe ceny, jakość to jednak indywidualna sprawa i warto poszukać opinii w necie.

Pozdrawiam :) )

Martels 
Nowicjusz

Telefon: Samusng GS
Operator: Plus
Wysłany: 2012-10-04, 14:01   

No cóż,w większych miastach jest spory wybór: UPC,Aster,Netia itd. W mniejszych natomiast pozostaje jedynie TP,ale większość osób nie narzeka. Jest to stabilny i pewny internet.
^

Waw_Adam 
Nowicjusz

Telefon: HTC X
Operator: Play
Wysłany: 2013-01-08, 14:26   

Ja korzystam z usług Neti i specjalnie nie narzekam. Oczywiście ich Netiaspot to wielkie G, które zrywa połączenie co 2-3 godziny i PS3 po wifi się nie łączy, ale wymiana routera załatwiła sprawę.

Raz też przez parę dni nie było netu -> raz był Pan z Neti i stwierdził że to wina TP, później był Pan z TP i stwierdził, że to wina Neti, potem był Pan z Neti i stwierdził że to jednak wina TP (i tu moja cierpliwość się wyczerpała), w końcu po N-tej rozmowie z helpdeskiem umówili się na asystę i mieli przyjechać obaj. Jednak na kilka godzin przed zapowiadaną wizytą zadzwonił Pan z helpdesku i stwierdził, że naprawili to zdalnie.

Nie wiem po co zatem te 3 poprzednie wizyty....ale...

Od tamtej pory nie było kłopotów i net działa stabilnie.
^

Fonek25 
Nowicjusz

Telefon: Samsung Galaxy
Wysłany: 2013-02-07, 12:03   

Ja mam stacjonarny z Dialogu (obecnie Netia) jest OK, tylko w centrum dużego miasta dają u mnie max 6 Mbit/s.
Niby to wystarczy ale czasem filmiku z Youtube się tną.
Inni za tą cenę dają nawet 20 Mbit/s.

Zupełna tragedia to Orange na kartę, raz jest w miarę ok innym razem ma trudności z połączeniem.

Odpowiedz do tematu