PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Play będzie operatorem stacjonarnym?

Play będzie operatorem stacjonarnym?

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci stacjonarne » Play będzie operatorem stacjonarnym?
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2009-11-04, 13:10   Play będzie operatorem stacjonarnym?

Witam

Na naszym serwisie ukazała sie następująca informacja: LINK

Uważacie, że "pchanie się" w telefonie stacjonarną to dobry pomysł? Moim zdaniem raczej średnio. Ludzie częściej wybierają telefonię komórkową niż stacjonarną, wyjątkiem są firmy... Zresztą przykład: Ery Domowa, raczej rynku nie zawojowała.

AdSense

Reich 
VIP
Arek

Telefon: 7321
Operator: Heyah
Wysłany: 2009-11-07, 13:27   

wszystko zależy od tego, jak dobrą ofertę będą proponować dla firm, bo to coraz częściej firmy są posiadaczami telefonów stacjonarnych. W domach natomiast telefony stacjonarne są wypierane przez coraz tańsze i wygodniejsze komórki. Wchodzą już też komórki dla seniorów więc i dla nich obsługa przenośnego telefonu będzie łatwiejsza i wygodniejsza niż stacjonarnego. Natomiast każda firma musi mieć przynajmniej jedną linię telefonii stacjonarnej i to w nich drzemie potencjał potencjalnych odbiorców.
^

Sniechu 
Nowicjusz

Telefon: Nokia N73
Operator: Play
Wysłany: 2010-01-05, 15:43   

Jestem zadowolony z Play jako operatora komórkowego, jedyne minusy to dość drogi (w porównianiu np. do Heyah) internet i to, że często gubi zasięg (z tym nie tylko ja mam problem). Jeśli telefonia stacjonarna Play wejdzie na rynek, to raczej nie skorzystam z ich oferty. Obecnie telefon stacjonarny mam w UPC razem z internetem 15Mb/s i kablówką (płacę za 2 zamiast za 3) i raczej zmieniał tego nie będę, bo jestem zadowolony. Na takim etapie trudno to ocenić, ale pozwólmy im wejść na rynek i może skuszą ludzi swoimi dobrymi ofertami.
^

nokix2 
Nowicjusz

Telefon: Alcatel:D
Operator: Sami Swoi
Wysłany: 2010-01-05, 22:51   

Pewnie bedzie tak jak era, weszla narobila halasu, a teraz cicho.
CO do internetu z play online. Mi nie gubi zasiegu, modem huawei e630
^

anka_2010 
Nowicjusz

Telefon: samsung avila
Wysłany: 2010-01-05, 23:05   

Dajmy szanse Play. Wszedl na rynek, narobil troche szumu ale ma tanie polaczenia, promocje itd. a nie tak jak reszta olewa klienta.
^

pysiak888 
Nowicjusz

Telefon: Nokia E51
Operator: Orange
Wysłany: 2010-01-06, 00:04   

Dla mnie, osobiście Play nie zrobił najmniejszego wrażenia. Tzn... sory jak muszę zadzwonić na Play i się trochę zapomnę, to kwota w raporcie robi wrażenie.
Firma, która odniosła sukces nie dzięki promocjom, a wysokim stawkom jakie muszą jej płacić inni operatorzy za każdą przychodzącą minutę. Jeżeli ma się taki cennik, to można, a nawet trzeba niezłymi promocjami zachęcać do brania telefonów w Play
^

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Wysłany: 2010-01-06, 00:13   

anka_2010 napisał/a:
a nie tak jak reszta olewa klienta.

Zadzwoń na BOK Play to zobaczysz co to jest olewka klienta ;-) Jakość sieci Play jest fatalna i nie boje się tego powiedzieć głośno. Często dzwonie do Play i w ogóle nie słyszę rozmówcy :-/ Połączenia do innych sieci są ok.

mroozan 
Nowicjusz

Telefon: Samsung S7730
Wysłany: 2010-01-06, 13:54   

a ja się niezgodze ztym, że olewają klienta - np. pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, że kobieta BOK dzwoniła do mnie, żeby potwierdzić czy zapłaciłem fakture, że za 2 dni mój telefon zostanie zablokowany - sprawę oczywiscie zalatwilem (chodzilo o opoznienia poczty przez święta), ale w taki Orange to odrazu była blokada i tyle..
^

aniolki_2010 
Nowicjusz

Telefon: cookie
Wysłany: 2010-01-06, 14:46   

a w erze mozna nie placic rachunkow przez 3 m-ce i jeszcze nie zablokowali :)
^

ewaalro 
Nowicjusz

Telefon: Nokia N70
Wysłany: 2010-01-06, 16:25   

Wolę jednak zwykłe TP. Bo dla mnie jest o wiele wygodniejsze i linie posiada wszędzie, gdzie tylko dusza zabraknie. Według nie nawet jakby wszedł ten operator to wolałabym zwykłą Telekomunikacje Polską.

bonia_ 
Nowicjusz

Telefon: LG Shine
Wysłany: 2010-01-06, 20:49   

ewaalro, na pewno Play bedzie mógł korzystać z łączy TP, więc nie będzie problemu, żeby ci podłączyli. Tak samo jak telefon oferuje np. netia. Nie mają oni swoich linii, tylko dzierżawią od Telekomunikacji Polskiej. Takie rozwiązanie jest łatwiejsze. Tylko od Play'a zależy, czy przyciągnie ludzi swoim cennikiem. A po telefonii mobilnej można spodziewać się, że ceny będą konkurencyjne ;)
^

mc260194 
Nowicjusz

Telefon: Motorola C115
Wysłany: 2010-01-06, 23:04   

im wiecej firm oferujacych telefonie stacjonarna, tym lepiej dla nas - klientow

mam nadzieje ze i tutaj Play zacznie z wysokiego C, czyli niskich cen, co tylko zmusi konkurencje do stworzenia konkurencyjnych ofert
^

next 
Nowicjusz

Telefon: lg ku 990
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2010-01-07, 16:00   

dokladnie ,zreszta daze play duzym zaufaniem, aktualnie mam u nich abonament i jestem zadowolony a mialem abonament u wszystkich procz orange`a tam tylko pre-paid
zreszta znajac play-a to cos wymysla, bo oni lubia tak na przekor ;)
^

Halosek 
Nowicjusz

Telefon: Samsung F350
Wysłany: 2010-01-07, 18:26   

Czyli co ? Można się spodziewać rewolucji na stacjonarnych ? Przecież jak wszedł Play jako operator komórkowy, to dopiero był szał to ciekawe co teraz będzie ;) Osobiście mi to nie będzie przeszkadzałó, gdyż korzystam z Netia i jakoś jestem zadowolony :D
^

mc260194 
Nowicjusz

Telefon: Motorola C115
Wysłany: 2010-01-07, 20:47   

mysle, ze jesli to dojdzie do skutku, to Play ladnie namiesza w kwestii telefonii stacjonarnej

mam nadzieje ze znowu zrobia rewolucje cenowa, co nam wyjdzie na dobre
^

Odpowiedz do tematu