PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Trojan-Downloader.JS.Iframe.boi

Trojan-Downloader.JS.Iframe.boi

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci stacjonarne » Trojan-Downloader.JS.Iframe.boi
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

darodg 
Nowicjusz

Telefon: SE k550i&w6
Operator: Plus
Wysłany: 2009-08-26, 15:44   Trojan-Downloader.JS.Iframe.boi

witam! dziś trafiłem na trojana i nie mogę o nim nic znaleźć w necie. kaspersky mi go wyłapał na dwóch stronach jednak wymienię jedną bo druga jest niecenzuralna :oops:
UWAGA TU JEST TROJAN! wejście na własną odpowiedzialność!
chodzi mi o to co on infekuje i w jaki sposób zagraża czy to też tylko przewrażliwiony antywirus płata mi figla. wyczytałem że inne antywirusy go nie wyłapują tylko kaspersky. więc co to jest? liczę na jakąś pomoc w znalezieniu jakiś informacji na temat tego szkodnika. pozdrawiam
porażka na tej stronie też mi zaczął wyskakiwać ten trojan :sad:
^

AdSense

sundance_kid 
VIP

Telefon: E50,E51.5310XM
Operator: Orange
Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2009-08-30, 22:25   

Z tego co udało mi się wyczytać to jest to nadwrażliwość antywirusa na statystyki. W nowszej bazie wirusów już tego nie ma. http://forum.antivir-pols...ead-1653-1.html - tu masz źródło skąd mam te info.

darodg 
Nowicjusz

Telefon: SE k550i&w6
Operator: Plus
Wysłany: 2009-08-31, 12:45   

no też tam wcześniej czytałem ten post ale wolałem sam się z orientować w sytuacji bo często wypowiedzi nie pasują do siebie. zdarza się tak że piszą często bzdury które nie mają nic wspólnego z danym problemem a na takie też trafiłem. a na tym forum jest sporo osób które na prawdę się znają na rzeczy więc tu pisze o tym. pewnie to jest nad wrażliwość antywirusa ale lepiej dmuchać na zimne.
^

Odpowiedz do tematu