PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > [36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie

[36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » [36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 01:17
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2008-06-04, 13:39   [36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie

Co tu dużo pisać... Zamieszczam skany ulotki jakie pojawiły się w necie. Oferta ma być przedstawiona oficjalnie jutro. Docelowi klienci to młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym. Nowość to darmowe doładowania za reklamy. Podstawowy cennik to 60gr/min, 15gr/SMS/MMS, nielimitowane smsy wewnątrz sieci za 3zł.

36,6 - ulotka
^

AdSense

aegira 
Nowicjusz

Telefon: LG U8180
Operator: Heyah
Wysłany: 2008-06-17, 23:52   

no tak, już od jakiegoś czasu 36,6 robi szum. Z tego co się zorientowałam- niskie stawki tylko do znajomych z sieci, czyli prawie tak, jak zawsze. Maksymalna kwota możliwa do uzyskania dzięki odsłuchiwaniu reklam to 10 złotych. Dość ciekawe może być to, że za każde 2 sekundy połączenia przychodzącego dostaje się sekundę na wychodzące. Ciekawa jestem gdzie można kupić startery...pod flagą Plusa?
Dla mnie- zbyt piękna ta kasa za odsłuchiwanie reklam, żeby to mogło być prawdziwe. Wabik. Za 10 darmowych złotych- nie wiem czy ktoś zdecyduje się na zmianę dotychczasowego numeru. Ja na pewno nie...
^

mariusz9a 
VIP

Wysłany: 2008-06-18, 10:05   

aegira napisał/a:
Dla mnie- zbyt piękna ta kasa za odsłuchiwanie reklam, żeby to mogło być prawdziwe.

A jednak prawdziwe.
aegira napisał/a:
Za 10 darmowych złotych- nie wiem czy ktoś zdecyduje się na zmianę dotychczasowego numeru. Ja na pewno nie...

I nie tylko Ty - ja też nie. Oferta nie jest zupełnie dla mnie. Ja preferuje inne priorytety niż te dane w tej ofercie ;)

adammmos 
Starszy Użytkownik

Telefon: NOKIAróżne
Operator: Meteor
Wysłany: 2008-06-18, 14:28   

ja tam zmieniłem operatora z heyah na mobilking i jestem bardzo zadowolony (w heyah było dosyć dużo przekrętów z kontem i kasą, a teraz jak w reklamie- jasne reguły :razz: )
^

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-06-18, 16:07   

mariusz9a napisał/a:
aegira napisał/a:
Dla mnie- zbyt piękna ta kasa za odsłuchiwanie reklam, żeby to mogło być prawdziwe.

A jednak prawdziwe.

No tak, ale jak wspomniałam- maksymalnie za odsłuchiwanie reklam można dostać 10 złotych. Wabik, żeby sciągnąć nowych klientów, nie podając im wszystkich informacji ;)
No i to 36,6 to Plus. Tanie stawki mają na pewno w obrębie 36,6 i możliwe, że do Plusa. Nie wiadomo co z innymi stawkami.

Miałam kiedyś Orange... różne dziwne rzeczy się zdarzały. Byc może to jakieś wypadki losowe, pech, po prostu pech.
Teraz mam Heyah i nie mam powodów do narzekań. Plus weszło teraz 5 nowych ofert promocyjnych, które mogę łączyć ze starszymi pakietami. 45 groszy do wszystkich sieci i 15 gr za smsa. Chyba lepszej oferty nie ma. Jasno, klarownie i bez żadnych kruczków.
Ostatnio zmieniony przez bubek3 2008-06-20, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
^

mariusz9a 
VIP

Wysłany: 2008-06-18, 19:15   

aegira, każda sieć w reklamach nie mówi wszystkiego, Heyah także. A 10zł/m-c to zawsze coś. Np ładujemy za 50zł i dodatkowo na te trzy miesiące dostajemy bonus 30zł. No ale trochę wysiłku trzeba w to włożyć :D tyle że tak jak mówię mi to i tak nie leży ;) Ja tam z pre-paidów i tak nie korzystam.

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-06-19, 17:31   

mariusz9a napisał/a:
aegira A 10zł/m-c to zawsze coś.

Ale co komu po 10 dodatkowych złotych, których i tak nie można wykorzystać wedle własnego uznania. Bo pakietu smsowego za to nie da się wykupić. A stawki niskie są tylko do autoryzowanych znajomych, a cała reszta, spoza sieci, ma stawki normalne- czyli jak na prepaidy przystało- drogo. Wolę przy doładowaniu konta za 50 złotych w Heyah dostać możliwość wyboru pakietu "taniej do wszystkich". I wtedy mam 45 groszy do wszystkich sieci i 15 groszy za smsa. I dla mnie to jest oszczędność. A nie dodatkowe 10 złotych, za które będę mogła wygadać coś ponad 10 minut. W Heyah- mogę ponad 2xwięcej do wszystkich sieci. Dla mnie to żadna oszczędność. Przez takie promocje przeszłam w Orange: dawali 10, 20 złotych za doładowanie konta, ale tylko do sieci, po stawkach 80 groszy/minute.
^

sundance_kid 
VIP

Telefon: E50,E51.5310XM
Operator: Orange
Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2008-06-19, 19:08   

Jak dla mnie sama idea niegłupia, realizacja gorzej. Akurat korzystam z telefonu na kartę, dokładnie mam mixa. Doładowanie mam 17 a czasem 13 mam 19 groszy na koncie a sms kosztuje 20. I z racji dodatkowego doładowania jestem w stanie wysłuchac tych reklam.

hostylian
Nowicjusz

Telefon: sek750i
Wysłany: 2008-06-20, 14:44   

Warto dodać, że kasa ze słuchania reklam nie jest wcale taka prosta do zdobycia, jak to sugerują reklamy. Na początek trzeba się zarejestrować w tym programie, a póżniej odsłuchać blok trzech reklam i jeszcze odpowiedzieć na trzy pytania z ich treści! Podejrzewam, że plus zarobi na tym więcej, niż jego nieszczęśni użytkownicy :cry:
Co zaś się tyczy czasu na rozmowy uzyskanego z połączeń przychodzących: bonusy dostajemy za połączenia z innych sieci, a wykorzystać je możemy jedynie w ramach Plusa. Tu także zarabia operator, a nie jego użytkownicy :evil: ! Za połączenie z zewnątrz, dzięki interconnect, Plus dostaje od innego operatora 40gr brutto za minutę. Pozwalając użytkownikom 36,6 dzwonić do swojej sieci nie ponosi żadnych kosztów!
Czasami warto trochę pomyśleć i nie rezygnować ze swego dotychcasowego operatora pod wpływem emocji, bo szybko może się okazać, że daliśmy się nabrać i, że to wcale nie my dobrze na tym wyszliśmy :cry: .
Pozdrawiam!
^

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-06-20, 14:47   

Jakoś niejasny jest dla mnie ten 36,6. Weszłam na stronę i na mój rozum to to doładowanie jest jedną z opcji, którą można wybrać. Czyli nie dla każdego użytkownika.
No...czasem może się przydać taka kasa nie wiadomo skąd...Ja jestem mega zwolenniczką prepaidów. Miałam w orange, przeszłam na Heyah i..bardziej mi się podoba opcja wykupienia super ekonomicznego pakietu przy dopływie gotówki na konto, niż szarpanie się o "darmowe" złotówki, które rozpłyną się w jeden- dwa dni.
A w czym masz tego mixa? Jesteś zadowolony z tej opcji? To jest chyba połączenie abonamentu i prepaid'a, tak?
^

mariusz9a 
VIP

Wysłany: 2008-06-20, 21:42   

hostylian, żaden operator nie da Ci zarobić swoim kosztem. Telefonia komórkowa jest nastawiona na zyski (i nie bójmy się tego powiedzieć!), nie jest to akacja charytatywna pt dofinansuj rozmowy nastolatkom:] Z reklam Plus dostanie kokosy, użytkownik 1zł i to pod warunkiem że dobrze odpowie na pytania. To jest "naciąganie" ludzi których nie stać na doładowania. Jak "Cię" stać to wybierz inną, bardziej opłacalną dla Ciebie sieć. 40gr/min brutto to ja nie wiem skąd Ty te stawki wziąłeś, ale są trochę bardzo nieaktualne ;)

Każda oferta jest dobra, wszystko zależy od tego co komu najbardziej się opłaca. I tle. Wychwalanie Heyah czy innego operatora nie ma tu najmniejszego sensu.

sundance_kid 
VIP

Telefon: E50,E51.5310XM
Operator: Orange
Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2008-06-20, 21:51   

aegira napisał/a:
A w czym masz tego mixa? Jesteś zadowolony z tej opcji? To jest chyba połączenie abonamentu i prepaid'a, tak?

Po pierwsze to zadowolona :]
Po drugie: tak jestem. 3/4 znajomych w Orange, biore pakiet za grosza i mogę sobie pisać smsy (prawie w ogóle nie dzwonię). Minus taki, że pakiet moge brac z dodatkowego doładowania ale na to tez jest patent żeby mi za piątaka nie skrócili ważności konta.
Po trzecie: no taki abonament. Bierszesz umowę na rok, dwa, dwa i pół, trzy i co miesiąc płacisz określoną kwotę (10,25,50,75 dalej nie pamiętam) którą dostajesz do wykorzystania. Jak sie kasa skończy doładowujesz jak prepaida. Minus tej oferty taki że liche i drogie telefony.

[ Dodano: 2008-06-20, 22:52 ]
mariusz9a napisał/a:
40gr/min brutto to ja nie wiem skąd Ty te stawki wziąłeś, ale są trochę bardzo nieaktualne ;)

Ja mam po 20 :razz:

mariusz9a 
VIP

Wysłany: 2008-06-21, 18:16   

sundance_kid napisał/a:
40gr/min brutto to ja nie wiem skąd Ty te stawki wziąłeś, ale są trochę bardzo nieaktualne

Ja mam po 20

A ja mam za darmo i po 5gr/min ale w sieci ;)
Tyle że tu chodzi o stawki interconnectowe.

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-06-23, 11:38   

Oczywiście, że operatorów nic nie kosztują rozmowy wewnątrz sieci. Dlatego na tego typu promocjach operatorzy nie tracą. Ale zarabiają na rozmowach pomiędzy sieciami. Jak pisałam- jestem zwolenniczką pre-paidów. Mix'y to dla mnie prawie abonament: nie interesują mnie żadne umowy ani regularność. Wolę dostosować swoje użytkowanie telefonu do moich aktualnych potrzeb.
Oczywiście, że wewnątrz sieci jest tanie gadanie.
Dla mnei dobry pre-paid to taki, który również do innych sieci daje promocje. Orange tego nie ma. W Heyah można zamówić przy doladowaniu pakiet, który przez miesiac daje możliwość dzwonienia i pisania do innych sieci za 45 i 15 gr. Jest taniej w innych pre-paidach?
^

mariusz9a 
VIP

Wysłany: 2008-06-23, 12:03   

aegira napisał/a:
Jest taniej w innych pre-paidach?

Jasne że tak (ale pod względem połączeń do innych sieci!). Np mBank Mobile. Tam taka stawka jest standardowo bez jakiś pakietów, a nawet smsy kosztują 14gr. Do tego są pakiety wewnątrz sieci (tzn wewnątrz mBank Mobile).

Odpowiedz do tematu