PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > [36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie

[36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » [36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 01:17
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2008-06-25, 18:38   

EMEK napisał/a:
Dodatkowo połączenia z 36i6 do simplusa i plusa sa traktowane jako sieciowe <czekam na odp plusa, czy także w drugą stronę>.

Połączenia z Plusa do 36,6 są traktowane jako połączenia wewnątrzsieciowe:
"W odpowiedzi wyjaśniam Panu, że produkt 36.6 należy do marki Plus, dlatego połączenia z numerami 36.6 są taryfikowane, jak połączenia wewnątrz sieci Plus.
Iwona *********".

[ Dodano: 2008-06-25, 19:48 ]
allbertoo napisał/a:
Mając pakiet "esy-floresy" przy pustym koncie i tak nie mogę wysyłać smsów do Plusa.
Chill Bill... kolejna świetna sprawa. Szkoda tylko, że nie zawsze działa. Dzwoniłem tam początkowo 3 razy i po odpowiedzeniu na te świetnie pytana (poprawnie ;p) nie dostawałem żadnej kasy. Teraz z kolei kiedy mam na koncie poniżej złotówki przy wysyłaniu smsa przysyłają mi 2 lub 3 smsy z informacją o moim stanie konta... i tak za każdym razem jak coś wyślę... Jednym słowem "pierwsza niedorobiona oferta na kartę"

Ta oferta działa na nowej platformie, zupełnie innej niż Simplus. Platforma jest dopiero wdrażana i stąd wynikają jeszcze te problemy. Nową platformę do 36,6 dostarcza Alcatel-Lucent. Na razie nie jest planowane przejście na tę platformę dla mixPlusa i Simplusa. Nowa platforma jest znacznie lepsza niż poprzednia. Rozliczanie następuje natychmiastowo (nie ma kilku minutowych opóźnień w pobieraniu opłat), możemy korzystać z telefonu przy 0 stanie konta, możliwość korzystania z transmisji danych i z videorozmów w roamingu. To podstawowe zmiany w stosunku do starej platformy.
^

AdSense

aegira 
Nowicjusz

Telefon: LG U8180
Operator: Heyah
Wysłany: 2008-06-25, 19:10   

Nowa platforma jest lepsza niż stara?
Ok, rozumiem, że jest wdrażana i stąd wynikają problemy, o których pisał tu jakiś użytkownik 36,6. (Może by zdradził co to za reklamy? I bardzo ciekawi mnie, że można źle odpowiedzieć na pytania :mrgreen: ).
Ale ale, jeśli nowa platforma jest dopiero wdrażana, to na dobrą sprawę nie wiadomo, czy jest lepsza :wink: No nic, widzę, że 36,6 to marka eksperymentalna. A nowi użytkownicy to myszki laboratoryjne.
^

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Wysłany: 2008-06-25, 19:27   

aegira napisał/a:
Ale ale, jeśli nowa platforma jest dopiero wdrażana, to na dobrą sprawę nie wiadomo, czy jest lepsza

Wiadomo ;) Napisałem co jest lepsze w rozwiązaniu Alcatel-Lucent. Dostajemy bardziej zaawansowany e-bok w telefonie plus to co napisałem. Wad w stosunku do starej platformy brak. Tzn z tym przechodzeniem mixPlusa i Smplusa do nowej platformy to oczywiście na razie nie jest dostępne ale w przyszłości będzie możliwe. Jak platforma będzie już stabilna to Polkomtel udostępni taką opcje.

allbertoo 
Nowicjusz

Telefon: Nokia n73
Wysłany: 2008-06-25, 20:32   

Co do tych reklam... Dzwoni się pod bezpłatny numer 6666 i tam pewien męski głos opowiada nam najpierw o jednej usłudze czy coś w tym stylu. Jak już opowie to trzeba odpowiedzieć na pytanie związane z ową reklamą (są trzy podpowiedzi). Po udzieleniu odp słuchamy następnej no i jeszcze jednej. Jeśli poprawnie odpowiemy na 3 pytania otrzymujemy złotówkę, którą można wykorzystać na rozmowy itp (np. pakietu za to nie kupimy).
Czy można źle odpowiedzieć? Jeśli ktoś jest totalnym idiotą to tak ;-p (przykładowo mamy pytanie "w jaki sposób otrzymamy potwierdzenie o włączeniu usługi" i są trzy podpowiedzi a)przyjdzie pocztą, b)dostaniemy smsa z potwierdzeniem, c)przyjdzie do nas pieszo ;p
^

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-06-26, 16:39   

Pewnie sprawdzają czytelność, zrozumiałość i skuteczność przekazu :wink: Ale te reklamy dotyczą samego sposobu użytkowania 36,6 czy faktycznie coś reklamuję? Bo mi to wygląda na szkolenie użytkowników z zakresu obsługi :)

I ile zajmuje wysłuchanie takiego bloku? I czy dostałeś w koncu za to kase? :)
I może napisz jakie w końcu masz stawki do innych operatorów :mrgreen: Jestem ogromnie ciekawa.
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Telefon: Nokia N95
Wysłany: 2008-06-26, 16:58   

aegira napisał/a:
I może napisz jakie w końcu masz stawki do innych operatorów
To to akurat mozna sprawdzić bez problemu na www.36i6.pl (60gr)
  • Doradztwo przy zakupie sprzętu
  • Szkolenia elektroniczno/informatyczne
Pozdrawiam EMEK
^

hostylian
Nowicjusz

Telefon: sek750i
Wysłany: 2008-06-26, 17:16   

aegira napisał/a:
I ile zajmuje wysłuchanie takiego bloku? I czy dostałeś w koncu za to kase? :)

Przyłączam się do pytania. Płacą w końcu, czy nie?
^

allbertoo 
Nowicjusz

Telefon: Nokia n73
Wysłany: 2008-06-29, 22:45   

kasę dostałem, ale dopiero za którymś razem. Wysłuchanie zajmuje około 4-5 minut.
A te reklamy to po prostu opowiastki o ich usługach itp.
^

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-06-30, 14:31   

A zapłacili ci za wszystkie zaległe odsłuchania? Czy za któreś tam z kolei? :)
I jak poziom zadowolenia z 36,6? Warto?
Tak sobie myślę,że rozdawacze ulotek zarabiają ok 10-13zł/h...
^

kotq 
Nowicjusz

Telefon: 6300
Operator: Era
Wysłany: 2008-06-30, 20:51   

wg te odsluchiwania sa jakies dziwne, co do akcji ostatnio czytalem ze zasmiecaja lodz czy jakies inne tam miasto i ludzie sie burza... co do oferty kazdy z opow ma podobne ale 3/4 tych pakietow sa tylko do wykorzystania w sieci
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Telefon: Nokia N95
Wysłany: 2008-06-30, 21:37   

Oficjalna odpowiedz plusa:
Cytat:
Wątek dyskusji
Odpowiedź (Anna Urbańska) 26/06/2008 21:45
Uprzejmie Panu wyjaśniam, że połączenia realizowane na numery 36i6 są taryfikowane jako połączenia z siecią Plus.
Sugerowana automatyczna odpowiedź 26/06/2008 19:31
Serdecznie przepraszamy, czas udzielenia odpowiedzi wydłuży się. Prosimy o cierpliwość.
Odpowiedź odeślemy w możliwie najkrótszym terminie.

Klient (Przemko Przybyl) 25/06/2008 18:55
Witam serdecznie

Mam wątpliwości, co do tego, czy połączenia do nowego projektu
polkomtela 36i6 są taryfikowane jako sieciowe, czy pozasieciowe. Pytanie
Tyczy się zarówno połączeń wykonywanych z simplusa, jak i z usługi
abonamentowej.

[ Dodano: 2008-06-30, 22:38 ]
W tym momencie porownania do Heyah, czy sami swoi sa wg mnie srednio trafione
  • Doradztwo przy zakupie sprzętu
  • Szkolenia elektroniczno/informatyczne
Pozdrawiam EMEK
^

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-01, 14:50   

Wiesz, simplus+36,6 to inna bajka niż np. Heyah. Dla mnie to wygląda tak, że plus testuje nowe platformy na młodzikach i daje im pakiety we własnym ogródku.
A porównanie tej oferty z innymi jest jak najbardziej na miejscu. Przecież chodzi o dyskusję o tym, jak 36,6 wygląda przy innych prepaidowych ofertach, prawda?
Heyah zadbało nie tylko o pakiety na własnych włościach, ale można też nowe ofert łączyć z niektórymi starymi, dzięki czemu możesz mieć np, pakiet tani do Heyah plus tani na stacjonarne.
To są stare i sprawdzone rozwiązania. Może czasem trzeba pogłówkować. Ale 36,6 nie wzbudza mojego zaufania. Zwłaszcza, jeśli to, co oferują w praktyce nie działa.
^

kotq 
Nowicjusz

Telefon: 6300
Operator: Era
Wysłany: 2008-07-01, 20:01   

tez tak mysle lapka to tez pre paind, ale dobra wezmy taktak-a byly podwojne doladowania, po 3 gratis, jest w czym wybierac, 36i6 robi duzo szumu ale czy rozni sie bardzo od innych pre raczej nie
^

adammmos 
Starszy Użytkownik

Telefon: NOKIAróżne
Operator: Meteor
Wysłany: 2008-07-02, 15:02   

poza tym, jeśli nie aktywujesz żadnych paietów itp. to jako takie ceny masz tylko do plusa, na połączenia z innymi sieciami słono płacisz :/
^

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-02, 16:26   

Bez pakietów i autoryzowanych znajomych- stawki nie są oszałamiające. Ja np. wolę jechać na pakietach (i tak ich w całości nie wykorzystuję), ale pozwala mi to racjonalnie rozplanować moje fundusze. Szczerze mówiąc ten pomysł z chill billem jest fajny, ale w żadnym momencie nie jest w stanie zastąpić normalnego doładowania. Na dobrą sprawę dostajesz tylko max 10 zeta, z którymi niewiele możesz zrobić i za bardzo o nich decydować (np. nie wykupisz pakietu tanich smsów). Jeśli Heyah wprowadziłaby coś podobnego- byłabym na tak. Bo zdarzały mi się sytuacje, kiedy pilnie musiałam zadzwonić, ale nie miałam funduszy. Takie doładowanie w 5 minut mogło by mnie uratować. Ale nie jest to sposób na korzystanie z telefonu, tylko deska ratunkowa.
No, ale takie sytuacje zdarzały mi się kiedyś. Teraz zawsze mam kasę na koncie. I pakiety w Heyah są znacznie lepsze, więc się nie martwię. Ale może kiedyś, na pustej drodze, kiedy nie daj Boże będzie 0 na koncie...fajnie by było wiedzieć, że jest ten wentyl bezpieczeństwa i nie trzeba szukać kiosku :mrgreen:
Niestety, kolega napisał, że zapłacili za którymś tam razem...Trochę czasu minie, zanim wdrożą te platformę.
^

Odpowiedz do tematu