PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > [36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie

[36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » [36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 01:17
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

hostylian
Nowicjusz

Telefon: sek750i
Operator: Heyah
Wysłany: 2008-07-03, 12:10   

aegira napisał/a:
Ale może kiedyś, na pustej drodze, kiedy nie daj Boże będzie 0 na koncie...
Niestety, kolega napisał, że zapłacili za którymś tam razem...

Gorzej jeśli stanie się tak, że zanim pojawią się środki na koncie za wysłuchanie reklam, pustą drogą zdąży przejść jakaś pielgrzymka :wink:
Ja mam trochę samodyscypliny i nigdy nie byłem w takiej sytuacji, bo zawsze zostawiam sobie środki, na ratunkowego smsa w stylu: ,,zadzwoń do mnie! pilnie!" (w heyah to tylko 3 grosze) :mrgreen:
^

AdSense

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2008-07-03, 12:53   

hostylian napisał/a:
,,zadzwoń do mnie! pilnie!" (w heyah to tylko 3 grosze)

A użytkownik 36,6 już nie może wysłać takiego smsa? Bo po zgłębianiu się w regulaminy to może wysłać ale do Plusa takiego smsa nawet przy 0 stanie konta. W Heyah bądź co bądź te 3gr trzeba mieć. Hehe. Zresztą są tez inne usługi w stylu smsów alarmowych itd. Czy chociażby pay4me.

aegira 
Nowicjusz

Telefon: LG U8180
Wysłany: 2008-07-04, 11:38   

Teraz staram się zawsze mieć wykupiony jakiś pakiet. Zresztą w Heyah mam teraz aktywne trzy pakiety: jeden z nowych i dwa stare. Czuję się bezpieczna. I zawsze mam kasę na koncie, bo jak dzwonię lub piszę, to mi sciąga z jednego, albo z drugiego, albo z trzeciego pakietu.
Sytuacja gdybania, gdybania- czyli najczarniejszy z czarnych scenariuszy, kiedy nie ma juz pakietów, ani kasy. Pisałam- mi się już to nie zdarza. Co najwyżej rozładowana komórka ;)
A przy zerowym koncie i bez pakietu i po wykorzystaniu limitu chill billa...możesz wyslac smsa do 36,6 lub plusa? Bo o taką sytuację rozpatrujemu ;)
^

hostylian
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-04, 12:12   

mariusz9a napisał/a:
A użytkownik 36,6 już nie może wysłać takiego smsa?

Spoko. Pewnie, że może. Chodziło mi tylko o to, że nie ma sensu szukać wymuszonych zastosowań, jakichkolwiek promocji operatorów komórkowych. Zresztą jak napisała aegira większym problemem dziś jest rozładowana bateria niż puste konto ;)
^

kotq 
Nowicjusz

Telefon: 6300
Operator: Era
Wysłany: 2008-07-05, 15:22   

to prawda chyba bardziej rozladowana bateria niz brak kasy na koncie, jezeli jeszcze ktos ma ten 1mln smsow w heyah to ma zyc nie umierac:) ale co do simplusa to gdybym mial wybierac oferta do mnie nie trafia, sluchanie reklam dla kasy, i jeszcze jakies odpowiadania na pytanie, nie tam, to wole isc do kiosku kupic sobie zdrapke za 5zl u innego opa bo nie wiem czy w simplusie sa takie no ale dobra moze do innych trafi:):) pozdraiwam
^

mariusz9a 
VIP

Wysłany: 2008-07-05, 18:13   

kotq napisał/a:
ale co do simplusa to gdybym mial wybierac oferta do mnie nie trafia, sluchanie reklam dla kasy, i jeszcze jakies odpowiadania na pytanie, nie tam, to wole isc do kiosku kupic sobie zdrapke za 5zl u innego opa bo nie wiem czy w simplusie sa takie no ale dobra moze do innych trafi

Nie myl Simplusa z 36i6! W Simplusie tak jak i w 36i6 są od dawna karty za 5zł. Widać że nie masz żadnego pojęcia o tych ofertach :P

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-07, 11:53   

Wydaje mi się, że już wszyscy operatorzy mają karty doładowujące o niskim nominale. To właśnie takie najmniej kosztowne zasilenie konta. Ale przedłuża ważność konta o bardzo niewielką liczbę dni (od 2 do 7, jak mi się wydaje ;) ).
Mi się wydaje, że taki chill bill to jest nawet fajna promocja- zwłaszcza dla małolatów, którzy jeszcze nie do końca opanowali sztukę rozplanowywania swoich finansów. Ale chill bill nie jest sposobem na doładowywanie konta i przedłużania jego ważności.
Nie wiem jak tam małolaty, ale kiedy ja doładowuję konto- doskonale wiem na co przeznaczę te kasę. I w heyah wybieram takie pakiety, które pozwalają mi swobodnie i tanio korzystać z moich pieniędzy. Dlatego wolę promocje, które mogę łączyć i z których mogę wybierać, promocje, które pozwalają mi planować, od takich, w których mogę szybko doprowadzić swoje konto do stanu 0, i które mogę za doładować kwotą 1- 10 zeta w razie awarii.
^

hostylian
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-07, 13:30   

W pełni podzielam opinię aegiry. Zdecydowanie lepiej (tzn. bardziej opłacalnie) jest doładowywać rzadziej większą kwotą, ale dobrze ustawiając przy tym taryfę, np. poprzez pakiety różnego rodzaju. Wtedy samemu konstruuje się cennik pod własne potrzeby, a przy okazji można zgarnąć jakiś bonus, jak to na przykład było z milionem smsów w heyah :mrgreen:
^

ziexx 
Nowicjusz

Telefon: se k550i
Wysłany: 2008-07-07, 15:23   

Ja mam taki problem. kupilem dzisiaj karte, jakies 4h temu. Aktywowalem sobie pakiet esy floresy i czekam, czekam i doczekac sie nie moge. Ciagle pisze: "Twoje zlecenie jest przetwarzane." Ile u was trwalo przetwarzanie ?
^

mariusz9a 
VIP

Wysłany: 2008-07-07, 20:36   

ziexx napisał/a:
Ja mam taki problem. kupilem dzisiaj karte, jakies 4h temu. Aktywowalem sobie pakiet esy floresy i czekam, czekam i doczekac sie nie moge. Ciagle pisze: "Twoje zlecenie jest przetwarzane." Ile u was trwalo przetwarzanie ?

Widać że nowa platforma działa tak jak w Orange :/ Czyli powoli :P Mają na to czas 24 godziny. Jeśli nie aktywują to reklamacja.
^

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-08, 12:24   

ziexx napisał/a:

Zgłoś problem, moze się doczekasz. Cóż, 36,6 testuje platformę a użytkownicy gryzą paznokcie i tracą cierpliwość :) trochę czasu minie, zanim wszystko sprawnie zacznie im działać.
^

hostylian
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-09, 12:01   

aegira napisał/a:
trochę czasu minie, zanim wszystko sprawnie zacznie im działać.

A trochę też już minęło :wink: Mogli się bardziej postarać przed wejściem na rynek. Bo póki co słychać dużo narzekań klientów, którzy chyba nie tego się spodziewali :razz:
^

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-09, 12:11   

Trochę więcej ;)
Takie problemy, z tego co czytałam, zdarzają się też sporadycznie w innych sieciach. Dobrze, że simplus chce się unowocześnić. A każda rewolucja pożera swoje dzieci. :mrgreen:
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Telefon: Nokia N95
Wysłany: 2008-07-09, 22:10   

aegira napisał/a:
Dobrze, że simplus chce się unowocześnić.
A co to ma wspólnego z simplusem, poza operatorem?
hostylian napisał/a:
A trochę też już minęło :wink: Mogli się bardziej postarać przed wejściem na rynek.
To Tu Cię "pocieszę", że każdy na starcie miał problemy, ja przez pierwsze 2 miechy wejscia Heyah'a miałem w portfelu jeszcze druga karte plusa, tak czesto posluszenstwa odmawiał.
  • Doradztwo przy zakupie sprzętu
  • Szkolenia elektroniczno/informatyczne
Pozdrawiam EMEK
^

aegira 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-10, 12:07   

Unowocześnić, w sensie plus chce wypróbować nową platformę. na 36,6. A jak wsio będzie już dobrze działać- pewnie pzreniosą resztę na Lucerne.
Niestety nie miałam Heyah na początku jej działalności. Ogólnie zawsze korzystałam ze sprawdzonych już rozwiązań i trochę nieufna jestem w stosuknu do nowinek. Ale to chyba normalne, takie problemy :) Choć może w tej kwestii powinni się wypowiedzieć użytkownicy ciagle jeszcze świeżego Play'a albo Mobilkinga...Czy mieli problemy i kiedy one zniknęły :)
^

Odpowiedz do tematu