PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > [36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie

[36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » [36,6] Nowa oferta pre-paid w Plusie
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 01:17
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2008-07-10, 14:47   

aegira napisał/a:
Choć może w tej kwestii powinni się wypowiedzieć użytkownicy ciagle jeszcze świeżego Play'a albo Mobilkinga...Czy mieli problemy i kiedy one zniknęły

W Play do tej pory zdarzają się problemy. To nie da się takich rzeczy porównywać. Play to operator infrastrukturalny i z samego tego powodu już ma problemy (uruchamianie kolejnych nodeB i utrudnienia z tym związane oraz błędy temu towarzyszące, no i roaming z Polkomtelem. Przez to wszystko często usługi nie działają poprawnie). Mobilking to całkiem co innego - w końcu to zwykły MVNO, których na rynku jest całe mnóstwo.

AdSense

adammmos 
Starszy Użytkownik

Telefon: NOKIAróżne
Operator: Meteor
Wysłany: 2008-07-10, 17:09   

Ja korzystam z mobilking, jestem 100% zadowolony, nie ma żadnych porbolemów bo tak prawdępowiedziawszy ten mobilking to jeden h*j co era :twisted:
^

malinka155 
Nowicjusz

Telefon: lg ke870
Operator: Orange
Wysłany: 2008-07-10, 21:46   

36i6 jest suuuper :D potrzeba mi tylko osob do grupy zeby miec dluzej tansze rozmowy :P moze ktos chce wstapic?? :D
^

aegira 
Nowicjusz

Telefon: LG U8180
Operator: Heyah
Wysłany: 2008-07-11, 12:44   

Ale po co ci ludzie do grupy, których nie znasz i z którymi nie będziesz rozmawiać? Przecież i tak taryfy są tańsze do ludzi z grupy :neutral:
^

malinka155 
Nowicjusz

Telefon: lg ke870
Operator: Orange
Wysłany: 2008-07-12, 08:46   

mi chodzi o to zeby miec dluzej rozmowy do jednej osoby, do mojego chlopaka a reszta mnie nie obchodzi a juz znalazlam chlopaka ktory na takich samych zasadach szukal kogos zeby miec dluzej rozmowy z dziewczyna. potem wzielismy po kilku znajomych i tak juz sie nazbieralo nas troche :) ale brakuje juz tylko 1 osoby zebysmy mogli rozmawiac przez 2 lata :D
^

aegira 
Nowicjusz

Telefon: LG U8180
Wysłany: 2008-07-14, 11:42   

Gdybyście faktycznie szukali najtańszych połączeń między dwoma numerami i chcieli taniej do wszystkich- wybralibyście na pewno inną opcję: Heyah oferuje 5400 minut miesięcznie z wybranym numerem. 3 godziny dziennie, zamówione w obie strony daje 6 godzin :P
a powiedz mi jak wygląda ta autoryzacja znajomych? trzeba ich mieć w 36,6 czy mogą również być w plusie. No i ile trzeba osób zebrać, zeby mieć taniej? I jakie są te tańsze stawki i do kogo?
^

nienaturalny 
Nowicjusz

Telefon: SE k800i
Wysłany: 2008-07-14, 16:15   

Przy odpowiednim zestawieniu taryf - nowych ze starymi - w Heyah naprawdę wychodzi taniej.
Klub Heyah + Pakiet Stacjonarny + taniej do wszystkich sieci = 41gr/min i 14gr/SMSa.
A to tylko najbardziej zbalansowana opcja. Heyah można przegiąć w którą stronę wygodnie, w zależności od aktualnych potrzeb. Dlatego uważam ją za obecnie najlepszą ofertę pre-paid.
^

kaktuseek 
Nowicjusz

Telefon: Blackberry
Operator: Vodafone
Wysłany: 2008-07-15, 22:13   

Witam :)
W 36i6 jest tak. Pakiet 3zł piszesz ile chcesz do plusa i 36i6 (w sumie to jest to samo)
A z tymi reklamami to jest tak.
Robisz konto na stronie 36-6.pl i aktywujesz tzw. usługę "ChillBill" Dzwonisz pod 6666, i słuchasz jakiś pierdół np: "Stan konta możesz sprawdzić po tym i tym numerem bla bla bla.." A pytanie do tego: "Pod jakim numerem możesz sprawdzić stan konta?" - Więc pytania są banalne. Za połączenie nic nie płacisz, rozmawiasz z około 5minut. Za każde 3reklamy dostajesz 1zł. Ta kasa nie idzie na konto "główne", więc nie będzie np. tak Masz 50gr słuchasz reklamy +1zł = 1,50zł na koncie, niestety tak nie jest. Jest tak jakby 2gie konto na którym jest kasa z ChillBilla. Dobre jest to,że gdy masz kasę na "normalnym" koncie to kasa leci z "CB". :)Jak coś jeszcze chcecie wiedzieć o 36i6 to pisać :) odpowiem bo nalezę to tej sieci :)

Majka
Nowicjusz

Telefon: Nokia6610i
Wysłany: 2008-07-15, 22:37   

Czy wie ktoś może czy opłaty za smsy i połączenia w sieci 36,6 zawierają Vat bo nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji?
Czy, żeby zasilić konto trzeba kupić jakąś specjalną kartę do 36,6 czy wystarczy taka do plusa? Dzięki za pomoc :wink:
^

tikej
Nowicjusz

Telefon: SE k550i
Wysłany: 2008-07-30, 18:43   

Witam

Ja mam dwa ytania dotyczace uslugi chill bill

natomiast

ile mozna naraz wyslac sobie pakietow z chill billa? tzn ile moge posiadac zł na koncie z tejoferty? mozna 10 zl od razu sobie zalatwic dzieki tej promocji?

Jesli mozna tak zrobic, to czy dzieki temu mozemy, wyslac przykladowow jakiegos smsa za 8 zł, aby pobralo pieniazki wlasnie z "konta" chill billa? czy musimy wydac kazda osobno zlotowke, na kazda inna rzecz?
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Telefon: Nokia N95
Wysłany: 2008-07-30, 22:31   

tikej, Z informacji na stronie wynika, ze jedna rozmowa to 1zl do zarobienia. Mozesz zarobic 10 miesiecznie. Kwota doładowania jest do wykorzystania na krajowe rozmowy, smsy i mmsy, z wyłączeniem numerów specjalnych i serwisów rozrywkowych.

regulamin
  • Doradztwo przy zakupie sprzętu
  • Szkolenia elektroniczno/informatyczne
Pozdrawiam EMEK
^

gasiek 
Nowicjusz

Telefon: Nokia
Wysłany: 2008-07-31, 04:10   

aegira napisał/a:
Gdybyście faktycznie szukali najtańszych połączeń między dwoma numerami i chcieli taniej do wszystkich- wybralibyście na pewno inną opcję: Heyah oferuje 5400 minut miesięcznie z wybranym numerem. 3 godziny dziennie, zamówione w obie strony daje 6 godzin :P
a powiedz mi jak wygląda ta autoryzacja znajomych? trzeba ich mieć w 36,6 czy mogą również być w plusie. No i ile trzeba osób zebrać, zeby mieć taniej? I jakie są te tańsze stawki i do kogo?

aegira wysil się i wejdź na stronę 36.6 tam są wymienione zwięźle zasady tych promocji.

Myślę, że oferta 36.6 jest również skierowana do użytkowników simplusa. Dla mnie najważniejsze jest zachowanie zniżek w obie strony ze znajomymi którzy mają Plusa, tak więc jedyną alternatywę dla simplusa widzę w 36.6, stawki niższe... nie trzeba czekać 3,6,9 miesięcy na obniżki jak to jest w nowym simplusie. Ciekawe promocje "patenty", żeby zaoszczędzić. Inną zaletą dla mnie jest to, że Plus posiada najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o darmowe bramki sms do użytkowników Plusa, posiada 2 alternatywne bramki, gdzie tylko w jednej ograniczeniem jest liczba sms na dobę do danego numeru http://www1.plus.pl/rozry...ms/send_sms.jsp a druga bramka jeśli dobrze mi się wydaje posiada limit nałożony na IP komputera z którego na nią wchodzimy http://www.text.plusgsm.pl/sms/ pierwsza bramka posiada opcję raportów. Jak dla mnie jest to doskonałe rozwiązanie, gdyż z klawiatury piszę dużo szybciej, wygodniej i za darmo. Tak samo jeśli chodzi o to, żeby moi znajomi mogli do mnie napisać sms z internetu, mając numer w Plusie nie mają z tym większego problemu. W Orange pozostaje jedna bramka z limitem chyba 10 smsów na numer, na dobę. W PTC pozostaje eraomnix, która ilościowo ma chyba najbardziej okrojone limity sms. Nie wiem czy się mylę ale do wirtualnych operatorów nie możemy napisać za darmo sms z internetu, co czasem bywa problemem. Oczywiście pozostają płatne bramki sms ale to inna historia.
^

kotq 
Nowicjusz

Telefon: 6300
Operator: Era
Wysłany: 2008-08-01, 11:10   

czytalem ostatnio na ktoryms z serwisow ze jest to pranie mozgu za 10zl, osobiscie gdybym korzystal z uslug 36i6 nie doladowywal bym w taki sposob tzn przez rekalmy, w dzisiejszych czasach bardizej chyba grozi nam rozladowana bateria nizeli brak srodkow na koncie, co jak co po ostatnich wynikach plusa stwierdzam ze oferta byla wlasnie na potrzeba statystyk zrobiona a przy okazji na wprowadzenie wlasnie tej uslugi czyli ankiet ze tak powiem, ja dlaej uznaje heyah za bardzo dobra oferte z nowymi pakietam jest bardzo dobra oferta
^

pasiaki13 
Nowicjusz

Telefon: nokia
Wysłany: 2008-08-02, 22:14   

a ja mam pytanie odnośnie tej grupy w 36i6
serio trzerba latać po forach i się prosić obcych aby mieć taniej??
to takie zadanie na żebranie czy jak?
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Telefon: Nokia N95
Wysłany: 2008-08-02, 23:24   

http://www.36i6.pl/files/36_6_Regul_Wespol.pdf
  • Doradztwo przy zakupie sprzętu
  • Szkolenia elektroniczno/informatyczne
Pozdrawiam EMEK