PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Bonusy w prepaidach

Bonusy w prepaidach

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » Bonusy w prepaidach
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

amar-ain
Nowicjusz

Telefon: LG
Operator: Orange
Wysłany: 2011-03-28, 22:49   Bonusy w prepaidach

Jakie bonusy i pakiety są teraz na topie i który operator ma wg Was najciekawszą ofertę pod tym względem? Walka o klienta przestała toczyć się na stawki już jakiś czas temu;) Który prepaid wiedzie teraz prym? Póki co mam Heyah i na razie zmieniać nie zamierzam, ale może skusi mnie jakiś dobry bonus.
Ostatnio zmieniony przez amar-ain 2011-03-28, 22:51, w całości zmieniany 1 raz  
^

AdSense

Frasier 
Nowicjusz

Telefon: Nokia e61i
Operator: Play
Wysłany: 2011-04-03, 15:07   

Z "bonusów" w stałej ofercie to zdecydowanie lideruje Play Fresh. Można by doprecyzować co się rozumie przez bonus, dla mnie bonusem jest korzystny pakiet. Inni mają czasem coś ciekawego, ale w Play jest (chyba) nadal bonus 30 złśrodków promocyjnych za 10 zł. Ponadto 10 zł za 5 zł i 15 zł za 10. Każdy z tych bonusów przedłuża o 30 dni wczesniej zebrane środki.
Dają też bonus 60 zł środków promocyjnych za przeniesienie numeru.

GaduAIR ma też ciekawą ofertę dla przenoszących numer. Dostaje się 30% kolejnych 12 doładowań do środków głównych na koncie.

U innych czasem Tak Tak da podwojenie, czasem Orange wyskoczy z kilkudniową promocją itd.
^

czlowiek98 
Nowicjusz

Telefon: nokia
Wysłany: 2011-04-04, 14:23   

Szczerze, czekam na sezonowe promocje, w sektorze biznesowym już woli zaczeły wchodzić, np. Orange z obniżką do 50 % przez 5 miesiecy. Mam nadzieje, że to trend, który poruszy także pozostałych operatorów.
^

Fragman 
Nowicjusz

Telefon: Nokia
Wysłany: 2011-04-05, 11:20   

a czy po za upustami na abonament można liczyć na jakieś tańsze telefony?
^

Odpowiedz do tematu