PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > GaduAir- starter\BOK

GaduAir- starter\BOK

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » GaduAir- starter\BOK
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 00:55
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

hacker06 
Nowicjusz

Telefon: E51
Operator: Play
Wysłany: 2009-06-04, 16:10   GaduAir- starter\BOK

Witam,

Mam mały problem. Zakupiłem na gaduair.pl starter (bo u mnie w miescie jeszcze ich nie ma), lecz na samym końcu wybrałem złą płatność (wziałem inteligo, zamiast przelew internetowy przez co nie moglem zalogowac sie na swoje konto inteligo na stronie logowania by wyslac przelew), nie moglem kliknac wstecz ani nic takiego i poprostu nie mogłem wpłacić kasy za starter. Wczoraj wysłałem maila- zero odpowiedzi, dzisiaj dzwodznię do BOK'u - numer nie odpowiada. Co jest grane? Co mogę zrobić, aby przyśpieszyć wysyłkę? Czy jeżeli zamówię kolejny starter, a za tamten nie zapłacę to w końcu tamto zamówienie anulują i nie bede musial placic bez konsekwencji? Przypominam, że wielokrotnie próbowałem się kontaktować- bez skutku.

Proszę o rady- zależy mi na szybkim otrezymaniu startera!

Pozdrawiam.
^

AdSense

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2009-06-04, 17:46   

Najpierw odpowiedź sobie na pytanie czy na pewno chcesz być klientem sieci, która tak olewa swoich klientów.

Ja bym zamówił nowy starter a tamto olał.

hacker06 
Nowicjusz

Wysłany: 2009-06-04, 17:54   

No niby olewa, ale gaduair jest mi potrzebne tylko do GPRS, bo nie mam zamiaru płacić w Play 12gr/100kb ;d\

Ale czy jak zamówię nowy starter to będę musiał wpłacić za tamten? Bo jakoś mi się nie uśmiecha to raczej ;p Mam prawo jakoś odwołać tamto zamówienie?
^

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2009-06-04, 19:17   

hacker06 napisał/a:
No niby olewa, ale gaduair jest mi potrzebne tylko do GPRS, bo nie mam zamiaru płacić w Play 12gr/100kb ;d\

To jeszcze masz do wyboru 36i6 lub Simplusa a obsługa klienta jest o niebo lepsza.

hacker06 
Nowicjusz

Wysłany: 2009-06-04, 19:20   

mariusz9a napisał/a:
hacker06 napisał/a:

To jeszcze masz do wyboru 36i6 lub Simplusa a obsługa klienta jest o niebo lepsza.

Odpada. Za dużo się płaci, aby przedłużyć konto. 50zł/3miechy, a w gaduair 10zł/3miechy.

Ponawiam pytanie z poprzedniego posta.

[ Dodano: 2009-06-04, 20:36 ]
Poczytałem regulamin i tutaj: https://www.gaduair.pl/files/regulamin_eshop.pdf

Znalazłem coś takiego ($3, pkt7)

Cytat:
Jeżeli Towar nie został jeszcze przekazany Dostawcy, Konsument/Kupujący może odstąpić
od Umowy Sprzedaży poprzez anulowanie Zamówienia. W celu anulowania Zamówienia
Konsument / Kupujący wysyła stosowną informację do Sprzedawcy podając numer
Zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bok@gaduair.pl, ustnie
w Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefonu 150 (w Sieci Telekomunikacyjnej GaduAIR)
i 729000150 (z innych sieci). W przypadku gdy Towar został przekazany Dostawcy,
a Konsument / Kupujący zamierza odstąpić od Umowy Sprzedaży, odstąpienie następuje
poprzez nieodebranie przesyłki od Dostawcy.

Zatem, jeżeli telefon nie działa, a na e-maile nie odpisują to nie mają prawa żądać ode mnie kwoty za starter, zgadza się?
^

Mochee 
Nowicjusz

Telefon: lg shine
Operator: Heyah
Wysłany: 2009-06-07, 17:19   

Po prostu wyślij im maila z informacją, że rezygnujesz z zamówienia, zapisz go sobie gdzieś, żebyś miał dowód. Tylko nie wiem czy ktokolwiek w GaduAir sprawdza maile. Podejście do klienta fatalne, szczególnie, że dopiero co wchodzą na rynek.
^

Odpowiedz do tematu