PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Happy czy nie happy

Happy czy nie happy

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » Happy czy nie happy
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 01:04
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

mona 
Nowicjusz

Telefon: lg
Operator: Era
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-11-07, 14:41   

I wszedł Nowy Tak Tak- i dylemat: Happy czy NTT? Zastanawiałam się nad tą usługą "godzina za grosze"- przy jej aktywacji- nie można wykupić pakietów minutowych. Każde, nawet krótkie połączenie, kosztuje 0.99gr. Ale nawet, jeśli jedna rozmowa będzie krótka- to się kalkuluje. Bo każda rozmowa trwająca więcej, niż 8 minut (przeliczam przez obecny pakiet lojalnościowy) wychodzi na plus dla GZG. A stawki wyjściowe są praktycznie takie same, jak te, które obniżył mi udział w programie lojalnościowym. Podobała mi się opcja obecna w 36,6: za 1,50 ma się dzień darmowych rozmów z wybranym numerem- dawała duże pole manewru. Ale GZG to właśnie coś w tym stylu, i daje jeszcze więcej możliwości. W pierwszym odruchu trochę żal mi było pakietu lojalnościowego i nocnego szaleństwa, ale jednak godzina za grosze to coś lepszego.
^

AdSense

pierniczek
Nowicjusz

Telefon: LG
Wysłany: 2008-11-10, 19:29   

Też się zastanawiam, zmiany w Nowym TT może i niewielkie, ale GZG to całkiem niezła opcja, z reguły rozmawiam dłużej niż 2 minuty, także byłby to rozsądny wybór. Poza tym pozostają jeszcze numerki za grosze, dodatkowe 10% przy co najmniej dwóch doładowaniach w ciągu 21dni;)
^

podszyszkownik 
Nowicjusz

Telefon: se
Operator: T-Mobile
Wysłany: 2008-12-26, 18:18   

Jeśli chodzi o pogłoski o rozszerzeniu programów lojalnościowych- to ich wcieleniem jest NTT, w którym stawka po 4 miesiącach maleje do 56 gr do wszystkich sieci i w pakietach- z 30gr/min do 15gr/min. Jeśli chodzi o pakiety w NTT- to ograniczenie do 2 pakietów/miesiąc jest dość niewygodne- choć zawsze można wziąć dodatkowo opcje numerów za grosze. Podoba mi się usługa godzin za grosze. Ale zostałem w Happy- korzystam z pakietu lojalnościowego, 14gr/min. I to jest wariant, z którego nie zrezygnuję. Chyba, że mnie zmuszą- liwidując happy :lol:
^

pierniczek
Nowicjusz

Telefon: LG
Wysłany: 2008-12-30, 20:52   

A ja się przeniosłam do NTT i na razie narzekam, wykupiłam sobie GZG, przydały się szczególnie w Święta. Czasami brakuje mi Happy, ale teraz też są pakiety i numerki za grosze, więc jest ok. Podwójne doładowanie też się pojawiło;)
^

mona 
Nowicjusz

Telefon: lg
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2009-01-06, 19:43   

Zgodnie z informacjami podwójne doładowanie w TT powinno pojawić się między 2-9 stycznia. Moje podwojenie pojawiło się wczoraj.
^

heniog 
Nowicjusz

Telefon: Nokia 6300
Wysłany: 2009-01-23, 17:33   

Podwójne doładowanie pojawiło się ponownie i promocja potrwa do 15 lutego. Happy cz nie ha happy to już zależy od Ciebie. W Happy masz tańsze smsy niż w NTT, ale z drugiej strony droższe rozmowy. W NTT masz GZG, a w Happy inne ciekawe taryfy. Każdy musi to przeliczyć na własnym przykładzie ;-)
^

Odpowiedz do tematu