PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Heyah Gadu Gadu

Heyah Gadu Gadu

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » Heyah Gadu Gadu
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

tom1700 
Nowicjusz

Telefon: K800i zalany..
Operator: Heyah
Wysłany: 2010-01-13, 17:37   Heyah Gadu Gadu

Witam. Nie znalazlem podobnego tematu wiec postanowilem napisac nowy ;)

Jezeli jest uzytkownikiem HGG - czytaj.
Jezeli nie - tez czytaj, moze Ci sie przydac.

Otoz w czasie uzywania HGG zauwazylem, ze oprócz "abonamentu" tygodniowego HGG pobiara mi rowniez za samo LOGOWANIE do HGG (oczywiscie nieslusznie). Na poczatku nie wiedzialem co robic, jednak gdy kwota niesłusznie pobrana rosla, postanowilem cos z tym zrobic. Poszukalem troche w google i znalazlem pare for, na ktorych inni skarzyli sie na ten sam problem.

Nastepnym krokiem bylo napisanie do BOU (kontakt@heyah.pl). Napisalem co mnie boli i oto co dostalem w odpowiedzi:

Jeżeli nie chce Ci się czytać - przejdź dalej, będzie streszczenie

Cytat:

Heyah
Uprzejmie wyjaśniam, iż szczegółowa analiza konta numeru 888***315 wykazała jednostkowe przypadki obciążeń za korzystanie z usługi Heyah GG. Wobec tego zwróciłam na konto Pana numeru kwotę 5 PLN z VAT, czyli równowartość błędnie naliczonych opłat.

Ponadto chciałabym Pana serdecznie przeprosić za zaistniałe niedogodności.

Pragnę dodać, iż jest nam niezmiernie przykro z powodu wystąpienia okoliczności, które zakłóciły naszą współprace. Celem zatarcia niemiłych wrażeń związanych z zaistniałą sytuacją, do stanu konta Pana numeru dodałam kwotę 2 PLN z VAT. Aktualny stan konta Pana numeru wynosi XX,76 PLN z VAT.

Jednocześnie nadmieniam, iż sprawę naliczania dodatkowych opłat za Heyah GG przekazałam do Działu Technicznego Heyah, aby uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości. W momencie rozwiązania zgłoszenia otrzyma Pan wiadomość w formie SMS.

Liczę na wyrozumiałość z Pana strony.

Nadmieniam, że w sytuacji, gdy stan konta jest ujemny system blokuje usługi GPRS, SMS, MMS. Jest to zabezpieczenie przed spowodowaniem ujemnego salda na koncie lub powiększeniem istniejącego debetu.

W celu dalszego korzystania z usług, w tym z usługi Heyah GG konieczne jest doładowanie konta.

Nadmieniam, że wszelkie zmiany rejestrowane są w naszym systemie w ciągu 2 godzin od momentu doładowania konta i po tym czasie powinna zostać przywrócona pełna funkcjonalność usług. W celu pełnego działania usług po doładowaniu konta należy wyłączyć, a następnie włączyć telefon.

Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienia okażą się pomocne.

z pozdrowieniami

Anna Knieja
Mł.Konsultant ds.Korespondencji Heyah
kontakt@heyah.pl

Reasumując - pobrano mi nieslusznie 5 zł, oddano mi ową kwotę i dodatkowe 2 zł "rekompensaty".

Lacznie przez caly okres HGG (ok 18 miesiecy) pobrano mi nieslusznie ok 40 ZŁ. Kwota została w całości zwrócona + 6 zł na "zatarcie niemiłych wrażeń".

Podsumowując: Warto klocic sie o swoje - 40 zl nie zawsze mozna znalezc na ulicy.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany resztą mojej korespondencji z BOU - zapraszam na PW.

PS. I jeszcze jedno. Gdy piszemy maila do HEYAH, niezbednym minimum jest podanie swojego numeru telefonu oraz swojego PUK-u (jezeli nie posiadamy PUK-u moze byc numer karty sim).
^

AdSense

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2010-01-13, 18:59   

tom1700, to zwykła reklamacja. Nie ma w Twojej opowieści nic nadzwyczajnego. Ludzie o 1zł piszą reklamacje które są im uznawane. Niepotrzebnie tylko zwlekałeś z tym tak długo.

tom1700 
Nowicjusz

Telefon: K800i zalany..
Wysłany: 2010-01-13, 20:59   

Tak wiem ze to reklamacja ;) Jednak nie wszyscy ją zglaszaja.. Jezli choc jedna osoba po przeczytaniu tego postu ją złoży - to chyba dobrze z to przeczytal/a. Zreszta tak jak w temacie - ku przestrodze ;)
^

djpotwosss 
Nowicjusz

Telefon: Nokia 6300
Wysłany: 2010-01-13, 21:08   

Ja nie polecam HeyahGG, bo można mieć tam max 30 kontaktów :( moge polecić Bombusa:)
^

Odpowiedz do tematu