PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > [Heyah] Roaming

[Heyah] Roaming

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » [Heyah] Roaming
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

erhaa 
Nowicjusz

Telefon: siemens c75
Operator: Heyah
Wysłany: 2010-08-30, 21:33   [Heyah] Roaming

Witam!

Chciałam zapytać czy ktoś się orientuje w sprawie roamingu w Heyah. Od niedawna jest nowa usługa "tańszy roaming w UE". Oprócz tego jest usługa zwykłego roamingu. Czy chcąc korzystać z tej tańszej opcji wystarczy, że włączę tylko tę usługę, czy muszę dodatkowo włączyć "normalny" roaming? Czy jeśli będę mieć obydwie usługi włączone, to czy nadal mogę rozmawiać taniej? Przeczytałam wszelkie dostępne regulaminy na stronie Heyah i niestety odpowiedzi nie znalazłam.

Jeśli ktoś zechce się podzielić wiedzą na ten temat, to będę wdzięczna.
Pozdrawiam
erhaa
^

AdSense

domino 
Nowicjusz

Telefon: Nokia
Operator: Era
Wysłany: 2010-09-06, 11:27   

Nie tak od niedawna - bo od początku lipca bodajże. Aktywujesz i masz. Koszty połączeń z Polski to 59 groszy, a z krajów Unii to 99 groszy (chyba).
^

11agatha1989 
Nowicjusz

Telefon: Nokia
Operator: Plus
Wysłany: 2010-09-24, 17:19   

Mam pytanie. jesli mam telefon w sieci heyah i dzwonie na telefon który też jest w tej samej sieci jednak poza granicami kraju, to jest to bardziej opłacalne niż bym dzwoniła na telefon który jest z cieci zagranicznej ?! Może ktoś zna tez porównywalne koszty połączenia za min ?! Mam nadzieje, że zrozumiale przedstawiłam swój problem.
^

pan_raczka 
Nowicjusz

Telefon: Nokia Navigator
Operator: Heyah
Wysłany: 2010-10-21, 01:49   

11agatha1989 napisał/a:
Mam pytanie. jesli mam telefon w sieci heyah i dzwonie na telefon który też jest w tej samej sieci jednak poza granicami kraju, to jest to bardziej opłacalne niż bym dzwoniła na telefon który jest z cieci zagranicznej ?! Może ktoś zna tez porównywalne koszty połączenia za min ?! Mam nadzieje, że zrozumiale przedstawiłam swój problem.

Ty dzwoniąc z Polski płacisz tyle samo, nieważne czy jest to sieć heyah czy jakakolwiek inna. Jedynie osoba odbierająca połączenie za granicą płaci stawki obowiązujące w roamingu. Także nie musisz się obawiać o większe koszta :)
pozdrawiam
^

Odpowiedz do tematu