PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Konkursy operatorów

Konkursy operatorów

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » Konkursy operatorów
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

amar-ain
Nowicjusz

Telefon: LG
Operator: Orange
Wysłany: 2011-03-14, 19:18   Konkursy operatorów

U operatorów pojawia się coraz więcej konkursów, w których wygrać można całkiem niezłe nagrody. Było BMW w Orange, loteria w Erze, widziałam też, że Heyah ogłosiła nowy konkurs na facebooku, gdzie za stworzenie życzeń urodzinowych dla Ryśka można wygrać między innymi telefony Nokia C3. Bierzecie udział w tego typu konkursach?
^

AdSense

_Brutus 
Moderator
dragon podśmiechujek

Telefon: Samsung Ace II
Operator: Plus
Wysłany: 2011-03-15, 10:09   

Osobiście nie, szkoda mi czasu i zachodu. No ale ktoś je wygrywać musi ;)
^

amar-ain
Nowicjusz

Wysłany: 2011-03-20, 12:38   

Też kiedyś myślałam, że szkoda zachodu, ale niektóre z tych konkursów są naprawdę nieskomplikowane , nie trzeba wysyłać smsów itd. Np. na facebooku Heyah można teraz wygrać Nokię C3 za złożenie Ryśkowi życzeń urodzinowych.
^

Frasier 
Nowicjusz

Telefon: Nokia e61i
Operator: Play
Wysłany: 2011-03-21, 22:17   

W losowych nie (bo nigdy nic nie wygrałem), ale tam, gdzie trzeba wykazać się jakąś wiedzą, czy pomysłem to tak. Jakieś drobiazgi, a to doładowanie od Rzecznika Play (w sumie to tak pod 100 zł już chyba), a to koszulka czy inny kubek od Orange. Czasem i na FB, ale znów, drobiazgi (breloczek minuciątko w świątecznym konkursie :-) ). Najpoważniejsze co wygrałem u operatora to router dla modemów USB chyba już dwa lata temu. W te z samochodami nie gram, odkąd przeczytałem artykuł o ludziach z nich żyjących...
http://www.wprost.pl/ar/1...rywac-konkursy/
^

amar-ain
Nowicjusz

Wysłany: 2011-03-28, 20:39   

Jest tego teraz trochę. Heyah już rozdała nagrody, Nokii C3 nie udało się zdobyć, ale dali chociaż jakąś nagrodę pocieszenia wszystkim , którzy wzięli udział w konkursie. Teraz Play zrobił dokładnie taki sam konkurs, ale z wycieczką na Kretę. Jak się poszuka to można znaleźć coś ciekawego i nie wymagającego wiele wysiłku.
^

kaszub 
Nowicjusz

Telefon: Nokia C3
Operator: Heyah
Wysłany: 2012-06-02, 12:57   

Dobrze, że wzrosła konkurencyjność, to i konkursów więcej :) Heyah ostatnio zorganizowała City Game - ale to już po, a dokładniej, dzisiaj się ten konkurs kończy. Wspominam o nim, bo to ciekawostka, nie chodziło o lajki czy doładowania a o zmierzenie się w grze miejskiej :) Jak dla mnie coś naprawdę kreatywnego.
^

joobler 
Nowicjusz

Telefon: Nokia 3310
Operator: Plus
Wysłany: 2012-12-28, 19:47   

JA nigdy bo nie mam szczęścia do gier, ale BMW od orange? WOW!

Odpowiedz do tematu