PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > MIXplus - problemy z siecią

MIXplus - problemy z siecią

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » MIXplus - problemy z siecią
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

szczodrowlosy 
Nowicjusz

Telefon: N95
Operator: 36i6
Wysłany: 2010-01-05, 14:53   MIXplus - problemy z siecią

Witajcie,
co raz częściej mam problemy ze sprawdzeniem stanu konta oraz pakietów (*100#, *121#), czy u Was też takie problemy występują?
I jeszcze jedno pytanie - przedłużając umowę z mixem będę miał możliwość aktywowania 500smsów w ciągu miesiąca po skończeniu pakietu, czy 1 pakiet na 1 miesiąc?
Pozdrawiam.
^

AdSense

cherimoya 
Nowicjusz

Telefon: Nokia 5310
Operator: Heyah
Wysłany: 2010-01-06, 22:39   

Moi rodzice też mają plusa, też często mają problemy z pakietami. Z tego co wyczytałam to chodzi o to, że jakiś czas temu plus przeszedł na nową platformę (cokolwiek to znaczy) i stąd problemy. Generalnie chodzi o sieć :) co do drugiego pytania to co ma przedłużanie umowy do pakietów? Jeśli przedłużając wynegocjujesz sobie (choć nie sądzę by to było możliwe), że będziesz mógł aktywować więcej pakietów na miesiąc to tak. W innym przypadku nie... :)
^

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2010-01-07, 21:29   

Możesz wykupić naraz do 10 pakietów SMS (jednocześnie może być aktywnych maksymalnie 10 pakietów SMSowych).

suchy2350 
Nowicjusz

Telefon: Sony Ericsson
Wysłany: 2010-01-09, 14:04   

Jeżeli chodzi o problemy z siecią to chyba większość użytkowników PLUSA to odczuwała na dniach, a w szczególności przed Sylwestrem i w Sylwestra, teraz problemów z siecią nie miałem i mam nadzieję, że nie pojawią się bo to bardzo nieprzyjemnie zwłaszcza wtedy jak sprawdza się stan konta, albo kupuje nowy pakiet. Wracacjąc do pakietu sms, to tak jak piszą użytkownicy - możesz kilka razy w miesiący aktywować pakiet sms.
^

mariusz9a 
VIP

Wysłany: 2010-01-09, 14:59   

suchy2350 napisał/a:
Jeżeli chodzi o problemy z siecią to chyba większość użytkowników PLUSA to odczuwała na dniach, a w szczególności przed Sylwestrem i w Sylwestra

Nie spotkałem się już od kilku lat ;-) Na PlusForum.pl jest test iPlus przeprowadzonego w samego Sylwestra w okolicach północy. Prędkości wskazują na to, że siec nie jest wcale zapchana ;-)
Na naszym portalu był zrobiony w Sylwestra test sieci dla voice ;-) Jakoś Plus także nie wypadł jakby był zapchany. Zajął egzekwio z Era drugie miejsce (może to przypadek, że tylko drugie, bądź aż drugie, bo dzwonienie w takim okresie jest ściśle zależne od danej chwili czasu).

radekbuczakos 
Nowicjusz

Telefon: Sony Ericson
Wysłany: 2010-01-09, 21:54   

Jak większość użytkowników, którzy się wypowiadali również ja miałem problemy z siecią, piszę miałem bo już ich nie mam (na szczęście) i mam nadzieję, że już ich mieć nie bedę bo w pewnych momentach szło się zdenerwować.
^

ilonar2301 
Nowicjusz

Telefon: 000000000
Wysłany: 2010-01-10, 11:37   

Ja podobnie, jak większość userów na forum miałam ten sam problem, nie tylko w Sylwestra lecz w normalne dni. Co prawda problem już nie występuje i mam nadzieje, że nie będzie występował. jeżeli chodzi o sms - można aktywować kilka pakietów w miesiącu, nie spotkałam się z limitem.
^

korwas 
Nowicjusz

Telefon: Nokia N96
Operator: Era
Wysłany: 2010-01-10, 17:53   

Problemy z siecią, problemy z wykupieniem pakietów... Ja natomiast miałem (czasami mam) z doładowaniem konta - wpisuję kod, aktywuję poprzez zieloną słuchawkę i czekam na sms zwrotnego... Konto zostało doładowane po 3 godzinach.
Jeżeli chodzi o sprawdzanie pakietów to Plus ma tak, że sms przychodzą po kilku minutach/godzinach.
^

mehow89 
Użytkownik

Telefon: iPhone
Wysłany: 2010-01-10, 18:19   

korwas napisał/a:
Problemy z siecią, problemy z wykupieniem pakietów... Ja natomiast miałem (czasami mam) z doładowaniem konta - wpisuję kod, aktywuję poprzez zieloną słuchawkę i czekam na sms zwrotnego... Konto zostało doładowane po 3 godzinach.

Taką samą sytuację miałem wczoraj - wiadomość od operatora doszła po ponad godzinie. ;)
^

Karoolcia 
Nowicjusz

Telefon: Samsung Avila
Wysłany: 2010-01-13, 19:27   

Problemy z siecią są już od dawna, zwłaszcza odczuwalne są w czasie Sylwestra, czy tez wszelakich Świąt. Jeżeli chodzi o sms, to ja mogę aktywować TYLKO 1 pakiet sms na miesiąc, a wszystko to po przedłużeniu umowy...
^

mariusz9a 
VIP

Wysłany: 2010-01-14, 00:39   

Karoolcia napisał/a:
Problemy z siecią są już od dawna, zwłaszcza odczuwalne są w czasie Sylwestra, czy tez wszelakich Świąt.

A jakie to były problemy?
Karoolcia napisał/a:
Jeżeli chodzi o sms, to ja mogę aktywować TYLKO 1 pakiet sms na miesiąc, a wszystko to po przedłużeniu umowy...

Nie możliwe. Chyba że mówisz o darmowym pakiecie SMS.

Tomash85 
Nowicjusz

Telefon: SE Xperia/c902
Wysłany: 2011-11-13, 14:04   

Karoolcia napisał/a:
Jeżeli chodzi o sms, to ja mogę aktywować TYLKO 1 pakiet sms na miesiąc, a wszystko to po przedłużeniu umowy...
I niestety tutaj też tak mam.Przed nową umową,to mogłem wykupić X pakietów sms.A teraz? Jak chcę wykupić pakiet następny,to muszę sie zalogować na plusa i dezaktywować pakiet,żeby potem Go od nowa aktywować żeby mieć 500 esów.Bo jak chcę kodem kupić esy,to mi przychodzi ze mam mało kasy lub usługa nie dostępna dla mnie :/

Żeby tak na przeciw iść klientom :roll:

[ Dodano: 2011-11-19, 11:10 ]
Ponawiam temat.Kto przedłużył umowę w plusie mix? I jak jest z tymi 500 sms do plusa? Bo mogę tylko raz w miesiącu wykupić.A u was jest tak samo??
^

Odpowiedz do tematu