PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > [oferta na kartę] Co wybrać?

[oferta na kartę] Co wybrać?

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » [oferta na kartę] Co wybrać?
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 00:36
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

heniog 
Nowicjusz

Telefon: Nokia 6300
Operator: Era
Wysłany: 2009-07-17, 11:49   

Do Play wszyscy mają niestety drogo i jeszcze poczekamy zanim będzie lepiej. Na darmowe smsy bym nie liczył, ale jakiś pakiety smsowy na pewno by się przydał. 29 gr za minutę do dobra stawka, zwłaszcza jeśli pojawiają i w tej ofercie podwójne doładowania.
^

AdSense

Mochee 
Nowicjusz

Telefon: lg shine
Operator: Heyah
Wysłany: 2009-07-26, 12:02   

Rewolucji żadnej w Nowym Tak Taku nie ma, ale przynajmniej użytkownik możliwość wyboru- tanio do wszystkich lub taniej w sieci.
^

heniog 
Nowicjusz

Wysłany: 2009-07-31, 11:53   

Hmmm... a co należy teraz uznać za rewolucję? Wydaje mi się, że rewolucji to już się zrobić nie da, bo kiedy ona może nastąpić? Kiedy stawki wynosić będą 5 gr za minutę do wszystkich? A może kiedy będzie można dzwonić za darmo?
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Telefon: Nokia N95
Operator: Plus
Wysłany: 2009-08-02, 09:36   

reololucja dla mnie - place powiedzmy 50 zl. i mam wszystkie usługi w ramach kraju unlimited wliczone
  • Doradztwo przy zakupie sprzętu
  • Szkolenia elektroniczno/informatyczne
Pozdrawiam EMEK
^

heniog 
Nowicjusz

Wysłany: 2009-08-03, 14:28   

Ale ty piszesz o ofercie na abonament, a to jest temat o ofertach pre-paid.
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Wysłany: 2009-08-03, 21:44   

heniog, czy te 50zl zaplace przed (doładowanie kartą), czy po (jakas forma abonamentu) to mi zadna roznica
Pozdrawiam EMEK
^

heniog 
Nowicjusz

Wysłany: 2009-08-04, 18:33   

Ale coś takiego wciąż nie jest możliwe. Nie wątpię, że kiedyś pewnie za 50 zł będzie można rozmawiać całe dnie, ale na takie stawki musimy jeszcze poczekać i to długo. Na razie cieszmy się z 29 groszy za minutę ;-)
^

pilot-84 
Nowicjusz

Telefon: iPhone 3G
Operator: Orange
Wysłany: 2009-09-03, 22:40   

Hej, witam wszystkich!

Polecam zapoznanie się z ofertą mBank mobile. Widzę że nikt tutaj o nich nie pisze, ale przy ich obecnej ofercie warto się zastanowić.
- minuta połączenia do wszystkich 27gr (w tym do Play)
- SMS 14gr
- bezpłatny pakiet internetowy 20MB na miesiąc
- zasięg Plusa

Możecie to potraktować jako reklamę ;) ale ja tylko przedstawiam w skrócie ofertę, którą można polecić. Sam korzystam z ich usług i narazie nie narzekam.
^

podszyszkownik 
Nowicjusz

Telefon: se
Operator: T-Mobile
Wysłany: 2009-09-14, 14:31   

EMEK napisał/a:
reololucja dla mnie - place powiedzmy 50 zl. i mam wszystkie usługi w ramach kraju unlimited wliczone

Kiedyś doczekamy się podobnych rozwiązań. Ceny usług podstawowych maleją (rozmowy/smsy/mmsy), coraz szerzej dostępne są usługi dodatkowe typu internet. Już teraz część usług jest darmowa (jak np. smsy wewnątrz heyah, czy smsy do wszystkich w PF- choć to promocja na wymarciu), czy praktycznie darmowa (np.rozmowy wewnątrz sieci typu godzina za grosze w NTT). Płacić będziemy za usługi dodatkowe, a nielimitowane rozmowy, smsy czy mmy to będzie standart.
^

heniog 
Nowicjusz

Wysłany: 2009-09-16, 10:05   

Pilot ludzie wciąż nie podchodzą na poważnie do wirtualnych operatorów bo obawiają się, że ów operator pożyje trochę i zniknie, preferują pewnych sprawdzonych operatorów. Ja mam TT - stawka 29 gr za minutę do wszystkich(prócz Play) jest ok. Teraz zaproponowali potrójne doładowanie, więc jestem jeszcze bardziej usatysfakcjonowany, akurat przypadał mi termin na doładowanie konta :D
^

gandalfik
Nowicjusz

Telefon: NokiaN70
Operator: Meteor
Wysłany: 2009-09-29, 14:37   

No pewnie kiedyś doczekamy się czasów kiedy za powiedzmy 5 dych będziemy dostawać pakiet wszystkich usług (internet, rozmowy, smsy) bez ograniczeń. Ale teraz i tak jest już duży postęp w porównaniu z tym, co kiedyś. W większości prepaidów stawka 29 gr, do tego sporo promocji (jak ktoś pisał nade mną, podwójne doładowanie w TT, Happy Day w orange, w zasadzie codziennie wychodzi coś nowego...).
^

heniog 
Nowicjusz

Wysłany: 2009-10-27, 14:00   

W pre-paidach dzieje się w tym roku niesamowicie wiele. W moim TT w tym roku m.in. obniżono stawkę za godzinę połączenia wewnątrz sieci i na stacjonarki do 29 gr, wprowadzono duostarter, stawkę 29 groszy do wszystkich (taryfa HOT), darmowe weekendy w sierpniu (1000 zł można było zdobyć), podwójne i potrójne doładowania. W stosunku do zeszłego roku koszty korzystania z telefonu diametralnie mi się obniżyły.
^

podszyszkownik 
Nowicjusz

Telefon: se
Operator: T-Mobile
Wysłany: 2009-11-24, 17:53   

Heniog, w Tak Tak Hot wprowadzono pakiet smsów po 1gr, wymiennych na mmsy, do tego jest pakiet obniżający stawki za transfer danych. TTHot juz nie jest płaską stawką, a jeśli ktoś korzystał z potrójnego doładowania a teraz- z promocji świątecznej (100 minut do sieci/na stacjo), to ma w sieci dzwonienie za darmo. 29gr/min do wszystkich (prócz Play) to od dawna jest standard u wszystkich liczących się opów.
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Wysłany: 2009-11-25, 17:05   

ja sie skusilem na oferte mbanku

19gr/min ( w tym play)
10gr/sms
50mb pakiet internetowy co miesiac rozliczany co do KB
dodatkowe minuty za stan konta.

I co wazne, nikt nie kaze mi kupowac pakietow, doładywać specjalnie konta, zeby miec takie stawki. wszystko stale. zadnego mydlenia oczu.
I ludzie do mnie dzwonia za normalna stawke (nie 79gr min)
Pozdrawiam EMEK
Ostatnio zmieniony przez EMEK 2010-02-01, 20:06, w całości zmieniany 2 razy  
^

domino 
Nowicjusz

Telefon: Nokia
Wysłany: 2010-02-01, 11:17   

EMEK bardzo dobra oferta. Ja u siebie w Tak-tak HOT mam wyższą stawkę wyjściową do wszystkich bo 29 groszy, ale staram się korzystać z podwójnych doładowań, wtedy gdy uzyskuję maksymalny bonus stawka do wszystkich(prócz Play) wychodzi mi na poziomie 16 groszy, więc również jest nieźle ;-)
^

Odpowiedz do tematu