PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > tak tak - co byście w nim zmienili na lepsze

tak tak - co byście w nim zmienili na lepsze

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » tak tak - co byście w nim zmienili na lepsze
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 01:04
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

fressia 
Nowicjusz

Telefon: Sony Erics
Operator: Era
Wysłany: 2008-06-05, 12:29   tak tak - co byście w nim zmienili na lepsze

hejka
naczytałam sie zarówno pozytywnych i negatywnych opinii o tej marce. Zastanawia mnie czego w takim razie brakuje tej marce aby stała sie "idelana". Macie może jakieś fajne pomysły co jej brakuje?
^

AdSense

kotq 
Nowicjusz

Telefon: 6300
Wysłany: 2008-06-30, 20:47   

mysle ze wiekszosc ludzi zapomina ze kazdy wybiera pre painda ze wzg na to ile ma znajomych w sieci, TT nie jest wcale zle, ostatnio bylo podowjne doladowanie, po 3minucie gratos, teraz starter z 600smsami, noi TT jak i lapka oferuje oferty oferty na bardzo dlugo zas np orange na 3 dni
^

Piotrek 

Telefon: K750i
Operator: Heyah
Wysłany: 2008-07-01, 10:26   

fressia, imho to nie wina oferty. Marka jest źle profilowana, a marketing dość kiepski.
mona 
Nowicjusz

Telefon: lg
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-07-23, 17:33   

Podwójne doładowania są w TT dwa razy w roku. I wiele innych bonusów. Ale jeśli chodzi o promowanie...to faktycznie, nie są tak agresywni, jak inni. Jadę ulicami miasta i widzę tylko reklamy 36,6. W tv- 36,6 i Plus. I ostatnio Orange. A ich oferty mnie nie powalają.
^

misiaasia 
Nowicjusz

Telefon: se
Wysłany: 2008-07-25, 12:33   

moim zdaniem tak tak jest dobrą oferta dla osób, które mają wielu znajomuch w erze - tanie smsy jak wykupisz pakiet, tanie połączenia. Poza tym można mieć gg w telefonie. No i czesto pojawiają się nowe promocje. Ja jestem zadowolona :D
^

kotq 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-28, 10:18   

i te podwojne doladowania co i raz, najlepsza sprawa:):) a gadulec dodatkowy atut i pakiety, teraz tez daja dodatkowy pakiet 600sms na start
^

mona 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-28, 14:44   

Najbardziej mi się podoba, że pakiety są kombinowane. Czyli tych 600 smsów można wymienić na 100mms'ów. Wysyłasz albo smsa, albo mmsa i schodzi ci z pakietu po śmiesznych stawkach. Poza tym po dwóch miesiącach można kupić pakiet lojalnościowy: 14gr/min i 4gr/smsa. W normalnym pakiecie masz 5gr/smsa i 20gr/min. No i jest program lojalnościowy...taryfy malejące za staż. Może zmniejszyłabym jeszcze te stawki ;)
Ale tak, są jeszzce numery za grosze, nocna taryfa, przychodzące za wychodzące...Dużo bajerów ;)
^

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2008-07-28, 14:54   

mona napisał/a:
14gr/min i 4gr/smsa

mona napisał/a:
5gr/smsa i 20gr/min

Szczerze mówiąc to wysokie te stawki. Zwłaszcza za SMSy (zresztą połączenia głosowe też można znaleźć o kilkaset procent tańsze u konkurencji). Zwłaszcza że to wewnątrz sieci :/
mona napisał/a:
są jeszzce numery za grosze, nocna taryfa, przychodzące za wychodzące...Dużo bajerów

Fajnie jakby za te bajery nie trzeba było płacić co miesiąc "abonamentu" bo to bardzo obniża ich atrakcyjność :/

Po tym co napisałem to widać co bym zmienił w TT na "lepsze".

kotq 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-29, 10:48   

wszedzie trzeba placic za takie np. grosz do wybranego itd, jak by nie patrzec TT jest konkurencyjny, mozna zakombinowac i te smsy ma wymienne na mmsy co jest bardzo dobra opcja wg mnie, noi to czego nie daje konkurencja, to od czasu do czasu podwojne doladowania ktore mozna wykorzystac do wszystkich a nie tylko do swojej sieci
^

mona 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-29, 12:28   

Tylko operator wirtualny polsatu cyfrowego ma stałą taryfę do wszystkich- 20gr/min. Ale sms to już 40 gr. Pozostali operatorzy wirtualni mają do wszystkich sieci 45, 49 albo więcej stawki za minutę rozmowy. Ale stawki są stałe, nie mają pakietów- człowiek nie ma możliwości wyboru. 36,6 ma po 15gr/minutę, ale limitowane czasowo, do wybranych i autoryzowanych znajomych (okres czasu tańszych minut zależy od ilości autoryzowanych znajomych). Orange w pakietach do sieci i na stacjonarne ma po 20gr, albo 3 numery za 3 grosze- aktywacja 6 zł. Tylko Heyah ma ogrom godzin wewnątrzsieciowych za kilka złotych. Więksi operatorzy- mają wyższe, niż pakiet lojalnościowy, stawki. 14gr do sieci to prawie nic. Jeśli ktoś nie chce płacić 4gr/smsa- może wykupić pakiet kombinowany 600smsów/100mmsów- smsy za grosze i najtańsze mmsy na rynku. TakTak jest konkurencyjny.
Oczywiście- klient byłby najbardziej zadowolony, gdyby wszystko było za darmo ;)
A opcji w takTaku jest wiele- każdy aktywuje to, co chce. Niektóre aktywacje są automatyczne, za niektóre trzeba zapłacić. Ale jeśli ktoś dużo korzysta z danej opcji- to szybko koszty aktywacji się zwracają.
^

kotq 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-29, 14:40   

co jak co podpisuje sie rekoma i nogami:) to ze sa wymienne na mmsy to najwieksza zaleta co do pakietow i oplat kazdy korzysta z tego czego najbardziej potrzebuje i z czego bedzie korzystal zarowno TT jak i heyah ma naprawde duzy wybor tych pakietow w szczegolnosci 5 pakietow w lapce, ktore mozna dopasowac do siebie, sa do wszystkich i do wewnatrz sieci, jestem za tymi markami
^

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2008-07-29, 20:29   

mona, kotq, ale temat jest co byś zmienił a nie co jest super. A zmieniłbym to co napisałem wyżej.
kotq napisał/a:
wszedzie trzeba placic za takie

Właśnie o to chodzi że nie wszędzie.
mona, widać że nie znasz ofert wszystkich operatorów. Te stawki jak na połączenia wewnątrz sieci (i to podkreślam!) to są wysokie! Np w Simplusie minuta do wszystkich wewnątrz sieci zaczyna sie od 4gr, zresztą w Heyah koszt minuty też może być bardzo niski. Różnica spora w porównaniu do 14gr. I nie trzeba za nic płacić dodatkowego "abonamentu". I tylko to bym zmienił w TT.

reward 
Nowicjusz

Telefon: n95 8GB
Wysłany: 2008-07-29, 20:47   

Oferty są ok tylko może trzeba bardziej zastanowić się nad e-commerce tej marki
^

mona 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-07-30, 17:35   

Ok, reprymenda słowna. Zapoznam sie lepiej z ofertami innych (zwłaszcza plusa) ;) Zadanie ambicjonalne.
^

pasiaki13 
Nowicjusz

Telefon: nokia
Operator: Heyah
Wysłany: 2008-08-06, 11:44   

mnie bardzo odpowiada tak tak
pozytywne kwestie zostaly wymienione
ja bym jeszcze obnizyla polaczenia zarowno w sieci jak i poza, ale na pewno poza:P
i fajnie by bylo jakby wprowadzili takie pakiety do wyboru jak sa w heyah, wtedy czlowiek sam sie decyduje na cos extra^^
a ztym doladowaniem dwa razy w roku jak to wyglada?
to sie samemu wybiera czy operator decyduje kiedy?
ja jeszcze sie nie zalapalam na to...
ale pakiet lojalnosciowy jest jak najbardziej super sprawa! uwazam ze to strzal w dziesiatke!
mozna byloby to jeszcze bardziej rozwinac ;)
^

Odpowiedz do tematu