PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > tak tak - co byście w nim zmienili na lepsze

tak tak - co byście w nim zmienili na lepsze

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » tak tak - co byście w nim zmienili na lepsze
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 01:04
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

jediknight
Nowicjusz

Telefon: Nokia
Operator: Heyah
Wysłany: 2008-09-10, 10:42   

Tak Tak i zmiany?? Hmm… No zawsze mogłoby być lepiej. Ale ja akurat jakos lubię stabilność tej marki i fakt, że jest nienachalna.. Używam Tak Taka już całkiem długo i jakoś nie spieszy mi się do zmiany operatora.
^

AdSense

pink_kandy 
Nowicjusz

Telefon: nokia 6280
Wysłany: 2008-09-10, 11:54   

dobrze powiedzine, ze Era jest nienachalna, jeśli ktos szuka ekstremalnych zman, rozwiazan i kampanii to zawsze sie mozna odnalezcw heyah albow play'u
^

mona 
Nowicjusz

Telefon: lg
Operator: Era
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-09-16, 16:15   

Nie wiem, czy wymienieni przez Ciebie operatorzy prezentują jakieś wielkie zmiany. Ale na pewno wyróżniają się kampaniami reklamowymi :) Ostatnio- zwłaszcza Heyah.
^

amar-ain
Nowicjusz

Telefon: LG
Operator: Orange
Wysłany: 2008-09-17, 20:05   

Program lojalnościowy to jak dla mnie świetna sprawa, mógłby jednak obowiązywać także połączenia i smsy do innych sieci, bo rzadko kto ma znajomych tylko w jednej sieci:)
^

mona 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-09-18, 13:46   

Program lojalnościowy zmniejsza stawki na rozmowy i smsy właśnie do wszystkich sieci. Pakiet lojalnościowy jest tylko wewnątrzsieciowy i na stacjonarki. A to dwie różne oferty.
^

amar-ain
Nowicjusz

Operator: Orange
Wysłany: 2008-09-18, 16:18   

właśnie pakiet miałam na myśli, dzięki za sprostowanie, bo program to słabo to stawi obniża;p
^

mona 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-09-19, 09:39   

Małe przejęzyczenie- każdemu się zdarza :wink: Ale pakiet i program lojalnościowy to dwie różne sprawy. Stawki w programie lojalnościowym faktycznie mogłyby być niższe- zwłaszcza, jeśli chodzi o połączenia. Ale dobrze, ze są niższe, niż bez Happy. No, a smsy do wszystkich za 16gr to dobra stawka. W MK to 15groszy, a to operator wyprofilowany "do wszystkich sieci". W TT- ma się możliwość wybrania tańszych rozmów wewnątrzsieciowych i na stacjonarki.
^

pierniczek
Nowicjusz

Wysłany: 2008-09-22, 10:25   

16 gr za sms do wszystkich to rzeczywiście całkiem niska stawka, a jeśli masz sporo znajomych w Erze i wybierzesz pakiet lojalnościowy to już w ogóle niewiele Cię to kosztuje. Poza tym Happy ma być dostępna dla wszystkich użytkowników TT automatycznie;)
^

pink_kandy 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-09-29, 14:59   

Mona jak sie patrzy z perspektywy czasu to zmiany widać ;) wiadomo, że to nie jestes jakaś mega ekstremalna reforma w ramach każdego z operatorów ;)

a zgadza się, heyah teraz się wyjątkowo wyróznia kampaniami reklamowymi na tle innych sieci ;)
^

pierniczek
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-02, 20:02   

Prawda jest taka, że operatorzy prześcigają się w kampaniach reklamowych i oferowanych promocjach, konkurencja zmusza do obniżania stawek , wprowadzania pakietów lojalnościowych, itd.W najlepszej sytuacji jest klient, który ma do wyboru coraz więcej i coraz taniej. I dobrze, bo przecież wszystkim o to chodzi.
^

mona 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-08, 13:52   

Nie wiem, czy operatorzy prześcigują się w kampaniach reklamowych. Na dobrą sprawę w internecie chyba największą kampanię prowadzi Heyah- ale bardziej na zasadzie społecznościówki i ogólnej zabawy. 36,6 przerwało w pewnym momencie swoją kampanię, TakTak prawie w ogóle się nie reklamuje, nawet w TV, a Orange reklamuje teraz pakiet w Popie, który jest od kilku lat: 20gr/min.
Oferty są faktycznie coraz bardziej konkurencyjne. I coraz bardziej zróżnicowane. I, jak pisałam w innym wątku, przełomem chyba będzie lipiec przyszłego roku, kiedy UE odgórnie ma trzykrotnie zmniejszyć stawki za rozmowy międzynarodowe.
W każdej ofercie znajduje się coś ciekawego i unikatowego. Ale i tak, na dzień dzisiejszy, głównym wyznacznikiem wyboru operatora jest duża liczba znajomych, których w danej sieci posiadamy.
Czytałam kilka dni temu artykuł na wp- Plus i Era upublicznili swoje strategie. TakTak ma zamiar jeszcze większy nacisk położyć na programy lojalnościowe.
^

pierniczek
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-08, 16:51   

Ciekawe jakie ta obniżka znajdzie przełożenie na polskie realia, poczekamy, zobaczymy:)Oczywiście, że młodsze sieci mają znacznie bardziej ożywione kampanie reklamowe, muszą znaleźć sposób na przyciągnięcie klientów. Na kampanię TakTaka
będziemy musieli poczekać aż pojawią się nowe bądź zmodyfikowane pakiety lojalnościowe, mam nadzieję, że już niedługo:)
^

pink_kandy 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-09, 17:49   

społecznościowki wygrywaja-TT, 36i6, heyah
wystarczy wypromowac wsród użytkownikow chec do zbudowania grupy znajomych z tą samym operatorem a sukces murowany ;)
^

mona 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-09, 18:44   

Hmmm...TakTak jest społecznościówką? Chyba nie bardzo. Prepaid, w którym co najwyżej masz możliwość wybrania tańszej taryfy do 3 wybranych osób. Heyah ma własne forum. W 36,6 trzeba autoryzować znajomych, do których chce sie taniej dzwonić- ale nie wiem, czy zrzeszają ludzi w jakimś miejscu internetowym.
^

pink_kandy 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-10, 13:25   

no to skoro TT nie jest, to gorzej dla niego
a społecznościówki nie polegają na tylko zrzeszaniu się na forach (jak heyah) ale także na kierowaniu reklam i ofert dla młodych ludzi, a także apelach do łączenia się w większe grona jak to 36i6 nakłaniało, żeby mieć taniej ;]
tak czy owak społecznościówki to fajna i pozytywna sprawa!
^

Odpowiedz do tematu