PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > tak tak - co byście w nim zmienili na lepsze

tak tak - co byście w nim zmienili na lepsze

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » tak tak - co byście w nim zmienili na lepsze
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 01:04
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

pierniczek
Nowicjusz

Telefon: LG
Operator: Era
Wysłany: 2008-10-10, 18:27   

Mona, nie tylko 3 wybrane numery, ale także Nocne szaleństwo- dzwonisz za 9 gr na numery stacjonarne i Era a poza tym pakiety w których połączenia wewnątrz sieci kosztują 14gr, także mimo wszystko sądzę, że TT można nazwać społecznościówką.
^

AdSense

podszyszkownik 
Nowicjusz

Telefon: se
Operator: T-Mobile
Wysłany: 2008-10-14, 15:08   

Mam TT od kilku dni i jeszcze nikt mnie nie nakłaniał do zrzeszania się z kimkolwiek. Na jakie jeszcze promocje moge liczyć, prócz podwójnego doładowania, które dostałem z IPhonem i pakietu lojalnościowego? Jakiś darmowy numer czy coś w tym stylu?
^

pierniczek
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-15, 11:19   

Społecznościówką ze względu na to, że znacznie taniej dzwonisz do znajomych z sieci:)Może użyłam złego określenia. Jeśli chodzi o dodatkowe oferty i tańsze połączenia to do głowy w tej chwili przychodzą mi tylko numerki za grosze- dzwonisz za 3 lub 9 groszy w zależności od godziny;)
^

podszyszkownik 
Nowicjusz

Telefon: se
Operator: T-Mobile
Wysłany: 2008-10-15, 15:42   

Wiem, podstawową ofertę znam. Jest jeszcze nocne szalenstwo, prócz tych numerków za grosze. Czy jest coś o czym powinienem wiedzieć, a czego nie ma na stronie?
^

pierniczek
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-15, 20:31   

Co jakiś czas Era TT wprowadza też podwójne doładowania-mniej więcej dwa razy do roku. Ekstra doładowanie możesz wykorzystać na dowolny cel;)
^

sundance_kid 
VIP

Telefon: E50,E51.5310XM
Operator: Orange
Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2008-10-16, 06:03   

Człowiek wchodzi w temat o zmianach w tt a po przeczytaniu zna pełną ofertę...

pierniczek
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-16, 17:34   

Nie chodzi przecież tylko o wprowadzanie nowinek ale także modyfikację starszych ofert, skąd tyle informacji o wszystkich taryfach:)
^

mona 
Nowicjusz

Telefon: lg
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-10-18, 18:43   

pierniczek napisał/a:
Społecznościówką ze względu na to, że znacznie taniej dzwonisz do znajomych z sieci:)Może użyłam złego określenia.

Może złe określenie- bo tak, to i Orange, i Era, i Plus, i Play to społecznościówki- bo w ich ofertach zawsze taniej jest wewnątrz sieci. Tylko MK i Cyfrowy Polsat by pod społecznościówkę nie podpadały. Dla mnie społecznościówka to 36,6- autoryzowanie znajomych, tworzenie swego rodzaju klanów wewnątrz klanu, i Heyah- ze swoim forum dla użytkowników.

Przydałaby się opcja wybrania darmowego numeru w TakTaku. Choć sama pewnie z niej bym nie skorzystała :) Chyba, że byłaby darmowa, albo bardzo tania i pozwalała na korzystanie z innych taryf i pakietów.
^

pierniczek
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-20, 20:20   

To fakt, jakiś darmowy numer w TT by się przydał, a jakby tani był to już w ogóle bajka:D Chociaż w zasadzie opcja tańszych połączeń z wybranymi numerami nie jest najgorsza, a połączenia są tam tanie;)
^

mona 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-22, 13:36   

Na swoim koncie itaktaka dostałam informację, że w pierwszych dniach listopada zmieniają się zasady rozliczania pakietu lojalnościowego- nie będzie już wymienialności minut na smsy, będzie można z niego tylko dzwonić. Może era szykuje jakąś nową promocję?
^

pierniczek
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-22, 16:40   

Tak, faktycznie od 5.11 zmieniają się zasady pakietu lojalnościowego i minuty nie będą już wymienne na smsy. Szkoda, ale też mam nadzieję, że Era przygotowuje nowe promocje lub nowe pakiety, od dawna nie było żadnych promocji, więc kto wie, kto wie, może pojawi się jakaś niespodzianka na koniec roku;)
^

mona 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-28, 15:24   

Świetnie by było, gdyby w TakTaku była pararelna oferta do nowej taryfy Heyah: równa, niska stawka na telefony krajowe i do UE. :)
^

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2008-10-28, 18:51   

mona, musisz pisać o tym samym w kilku tematach?
Tak Tak nie jest priorytetową ofertą dla marki Era i jasno o tym powiedział prezes PTC. Więc ja bym sie nie porywał na taki entuzjazm. Heyah jako "niezależna" marka PTC jest lepiej traktowana przez ta firmę niż pre-paid spod znaku Ery. I widać to od bardzo dawna.
(zapoznaj sie głębiej z nową ofertą Heyah a radość troszkę opadnie - masz tylko płaską stawkę nawet do Heyah, czyli wewnątrz sieci strasznie drogo się zrobiło :-/ )

mona 
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-29, 12:45   

To jest temat: co byście zmienili w TT na lepsze. Myślę, że to najbardziej odpowiednie miejsce, żeby napisać tu o moich życzeniach związanych z obniżeniem cen połączeń międzynarodowych (pisałam o tym nie raz) w TakTaku. W innym temacie o obniżce cen międzynarodowych- napisałam info o ofercie: moim zdaniem nowa stawka Heyah to przełom na rynku. Zupełnie osobna kwestia, w innym kontekście.
Nie mam Heyah, ale była tam już taryfa, która równała ceny i pozbawiała użytkowników możliwości wybrania tańszych wewnątrzsieciowych kosztem tanich rozmów do wszystkich sieci. Ta oferta jest podobna, tylko ma się taniej do UE. Kwestia stawek za rozmowy międzynarodowe mnie od dawna interesuje i od dawna nurtuje.
^

pierniczek
Nowicjusz

Wysłany: 2008-10-29, 17:43   

Dołączam się do powyższych życzeń, bo także od dawna marzą mi się tańsze połączenia międzynarodowe, a do tej pory w TT nic się w tej kwestii nie zmieniło. Może Heyah nada impuls do zmian:)
^

Odpowiedz do tematu