PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Umowa Orange "Zetafon" .

Umowa Orange "Zetafon" .

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta prepaid i mix » Umowa Orange "Zetafon" .
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

adrian219 
Nowicjusz

Telefon: Nokia 5530XM
Operator: Play
Wysłany: 2010-02-06, 17:27   Umowa Orange "Zetafon" .

Elos xP

Jako iż zawarłem umowę z Orange ( Znaczy mój ojciec ) dn. 21 Maja 2007 r. na 3 lata, czyli 21 Maja 2010r. . Kiedyś facetka powiedziała, że można zakończyć umowę po dwóch latach, ale trzeba doładować wszystkie potrzebne karty w ofercie Mix. Minęły 2 lata, a tu przykra niespodzianka, bo nie można tak zrobić;( Byłem trochę zdenerwowany, bo jeśli bym wiedział, że muszę doładować jeszcze kartę 4 razy ( 50zł co 3 miesiące ) to bym wcale tego nie brał, czyli facetka zrobiła chwyt marketingowy. Nie ma co jej osądzam teraz, ale to nie do tego zmierzam. Koniec umowy za 3 miesiące i doładowałem ostatnią kartę. Mam prawo wziąć nowy telefon, czy muszę oczekiwać do środka wiosny ? W np. plusie to jest w ogóle inaczej, gdyż tam są na doładowania i nawet jednego dnia można skończyć umowę, a tutaj ...

Pozdrawiam
adrian219
^

AdSense

mdawidm 
Expert
VIP

Telefon: only 33x0
Operator: Orange
Wysłany: 2010-02-21, 23:18   

Umowa jest umowa... w zetafonie musisz czekac.... w plusie czy play mixtura moglbys wziac od razu po doladowaniu odpowiedniej ilosci doladowan

domino 
Nowicjusz

Telefon: Nokia
Operator: Era
Wysłany: 2010-02-24, 11:46   

Musisz niestety przeczekać do końca umowy, dopiero wówczas będziesz mógł otrzymać ewentualnie nowy telefon bądź zmienić ofertę.
^

pinezka
Gość
Wysłany: 2010-02-26, 17:31   orange

Dlatego warto zapoznac się z umowa , a nie brac wszystko na slowoJ, ale tak jak mowisz teraz to już po jabłkach, warunki chyba wszedzie podobne. Najlepiej zadzwonic do BOK i dopytac szczegółów. Wlasciwie jak Ty doładowujesz karte co miesiąc o 50 zl, to nie lepiej wziąć abonament? Teraz kwoty zobowiązania się zmniejszyly i możesz wziąć abo. za jakies grosze, a minut dostajesz 100% wiecej niż w standardzie, a do tego masz jeszcze wybor pakietów, ale to musiałbyś przeanalizowac na stronce , bo nie wiem jak się laczy a tym bardziej jakie masz potrzeby i oczekiwania.
http://www.orange.pl/port...icle?id=4293347
^

domino 
Nowicjusz

Wysłany: 2010-03-08, 11:46   

Dwa wątki i za każdym razem sugerujesz coś czego autor nie oczekuje... Po co? Ten kolega również nie doładowuje za 50 zł miesięcznie...
^

mona
Gość
Wysłany: 2010-03-10, 13:32   Re: orange

pinezka napisał/a:
Dlatego warto zapoznac się z umowa , a nie brac wszystko na slowoJ,

Święta racja. To, co ładnie brzmi z nazwy, nie zawsze jest atrakcyjne w praktyce.

pinezka napisał/a:
Teraz kwoty zobowiązania się zmniejszyly i możesz wziąć abo. za jakies grosze, a minut dostajesz 100% wiecej niż w standardzie, ardziej jakie masz potrzeby i oczekiwania.
http://www.orange.pl/port...icle?id=4293347

W abonamentach Orange dostaje się 100% minut więcej, ale tylko przez pierwszych kilka miesięcy, czyli po min. 3 miesiącach dostajesz znacznie mniej. Jeśli chcesz podwojenia minut na stałe, to weź abonament w Erze- tam podwajają minuty przez cały okres trwania umowy.
^

warka
Gość
Wysłany: 2010-03-15, 16:00   podwojenie minut

tak, ale z tego co przegladalam strony www to era daje podwojenie minut ,ale w prezencie--- > http://www.era.pl/pl/indy...nament/prezenty

w orange podwojenie minut jest w standardzie, a prezenty nie mja z tym nic wspolnego. Nadal sa do wziecia ---> http://www.orange.pl/port...icle?id=4293347
^

domino 
Nowicjusz

Wysłany: 2010-03-16, 11:06   

Podwojenia w Erze dostępne są co jakiś czas w prezencie i na wszystkie uslugi. Nie piszę tutaj o abonamencie lecz ofercie na kartę. Przecież podwójne doładowania znane z Tak-taka pojawiają się w Erze co kilka tygodni.
^

mona 
Nowicjusz

Telefon: lg
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2010-03-25, 15:26   

Domino, podwójne doładowanie co kilka tygodni to jednak mała przesada ;) Ostatnio po dwa razy z rzędu podwojenie pojawiało się w grudniu 2008 i 2009 i styczniu 2009 i 2010. W czasie ostatniego grudniowego podwojenia załapałam się jeszcze na bonus 100 minut do sieci i na stacjonarne. Podwojenie potem pojawia się raz na ok. 3 miesiące. Na razie TT wprowadził właśnie kolejne megadoładowanie, czyli 100 minut w sieci i na stacjonarki. Reguły podwójnych nie ma, ale pojawiają się coraz częściej.
^

Fotorka
Gość
Wysłany: 2010-05-25, 18:03   zetafon

Witam.
Podpisałam dzisiaj umowę już kolejną w Orange (taryfa Zetafon). Telefonu nie otrzymałam ze względu na weryfikację danych. Pani, która mnie obsługiwała poinformowała mnie o możliwości doładowań, co miesiąc kwota 25 lub 50. Nie wspomniała jednak o swobodzie doładowań. Wróciłam do domu i chciałam poczytać o telefonie, który wybrałam (nokia 2330 clasic) przy okazji przeczytałam, że jest taka możliwość wzięcia tego telefonu w takiej opcji. Podsumowując błąd był pracownicy- powiedziała mi tylko o 2 opcjach o 3 nie wspomniała. Czy mogę jeszcze zmienić opcję przy odbiorze telefonu? Problem jest taki, że umowę podpisałam ale została w salonie Orange.
^

Odpowiedz do tematu