PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Orange,doswiadczenie i iphone

Orange,doswiadczenie i iphone

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Telekomunikacja:... » Sieci Komórkowe » Oferta abonamentowa » Orange,doswiadczenie i iphone
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 01:14
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

kotq 
Nowicjusz

Telefon: 6300
Operator: Era
Wysłany: 2008-08-25, 20:41   Orange,doswiadczenie i iphone

niby taka porzadna firma - Swiatowa marka, a taka niska padła marka.... na czym tu oszczedzać?! nie zdiwie sie jak juz ludzi zaczely zrywac umowy.

w dniu gdy iphone mial premiere mozna bylo takze zerwa umowe na drugi dzien ponoszac koszta 300zl tylko:/ do tego, regulamin wsiakl :/
^

AdSense

mariusz9a 
VIP

Telefon: Omnia
Operator: Plus
Wysłany: 2008-08-25, 23:12   

kotq napisał/a:
niby taka porzadna firma - Swiatowa marka, a taka niska padła marka.

Dla mnie ta firma padła jak z marki Idea zrobiło się Orange. Niestety według mojej opinii ta firma (PTK Centertel) jest najgorszą z pośród wszystkich telefonii komórkowych, świadczącą najniższej jakości usługi na rynku. I każdy ma prawo się nie zgodzić z moją opinią :-)

Co do zrywania umowy i kary 300zł to ja na pewno bym skorzystał :-)

Sewcio
Nowicjusz

Telefon: LG KU800
Operator: Play
Wysłany: 2008-08-26, 18:49   

Fakt, idea schodzi na psy, strasznie żenująco wyszło ustawianie sztucznych kolejek po iphony :/
^

sundance_kid 
VIP

Telefon: E50,E51.5310XM
Operator: Orange
Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2008-08-26, 19:07   

Sewcio napisał/a:
wyszło ustawianie sztucznych kolejek po iphony :/

Niby to były osoby mające informowac o nowym produkcie tak wyczytałam.
Korzystam z Orange, jak dla mnie to co oferuja stałym klientom, nawet firmowym woła o pomste do nieba. Zero dodatków, zero bonusów na telefony... Ale i tak nie zrezygnuję ponieważ jest to dla mnie najbardziej opłacalna sieć.

kotq 
Nowicjusz

Telefon: 6300
Wysłany: 2008-08-26, 21:03   

czyli tak jak mowile, dziwne to troche, no coz widac premiere takiego telefonu tez mozna popsuc a szkoda... era zrobila dobra oferte z ktorej sie nei wycofuje i niezle show,
^

sundance_kid 
VIP

Telefon: E50,E51.5310XM
Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2008-08-27, 04:06   

kotq napisał/a:
era zrobila dobra oferte z ktorej sie nei wycofuje i niezle show,

Konkrety proszę.

kotq napisał/a:
premiere takiego telefonu tez mozna popsuc

Zwykły przereklamowany kloc.

Sewcio
Nowicjusz

Wysłany: 2008-08-28, 08:45   

Nic nie reklamowali, bylismy z kolega w salonie, podczas gdy on zalatwial swoje sprawy ja mialem okazje sie przyjrzec o co chodzi. Przez okolo 30 minut grupka osob stala i nic nie robila tworzac sztuczny tlum, dopiero nagabywani mowili ze moga odsprzedac miejsce w kolejce po nowego iphonea. Zero informacji, zero konkretow.
A co do samego iphonea to jestem mocno zawiedziony, jak dla mnie to poprostu klon pierwszej wersji.
^

_Brutus 
Moderator
dragon podśmiechujek

Telefon: Samsung Ace II
Wysłany: 2008-08-28, 11:26   

Sewcio napisał/a:
A co do samego iphonea to jestem mocno zawiedziony, jak dla mnie to poprostu klon pierwszej wersji.

O tym właśnie mówiła sundance_kid ;]
sundance_kid napisał/a:
Zwykły przereklamowany kloc.

Wystarczy poczytać na necie, aby mieć o nim pojęcie ;] Apple ma tylko dobry marketing i design. Ich produkty są daleko w tyle za innymi markami. N95 a iPhone.
^

Sewcio
Nowicjusz

Wysłany: 2008-09-01, 11:03   

tez sie chcialem wypowiedziec ;) n95 nie mialem okazji jeszcze uzywac ale np. Omnia, Htc Diamond, czy Blackberyy 8800 deklasuja iphonea jak dla mnie
^

EMEK 
PasjaTeam
Mały Kombinatorek

Telefon: Nokia N95
Wysłany: 2008-09-01, 11:16   

Sytuacja real:

Dzis na miescie widze, ze gosc sie bawi na przystanku Iphonem, wszyscy mlodzi sie dookola gapia, gosc poswirowal, schowal do kieszeni i wyciagnal nokie 3100, zeby sobie autobus sprawdzic w Ginger...
  • Doradztwo przy zakupie sprzętu
  • Szkolenia elektroniczno/informatyczne
Pozdrawiam EMEK
^

mona 
Nowicjusz

Telefon: lg
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-09-01, 13:43   

Napiszę posta z serii "podobno"- trochę plotkarski, proszę obsługę o wybaczenie ;)
Ale właśnie...Podobno w regulaminie Orange odnośnie IPhona było kilka luk. Dlatego chyba wstrzymali wydawanie owego cacka.
Po drugie: znajomy kupił IPhona w Orange, ale...co z tego, jeśli prawie nigdzie nie ma zasięgu. Sama dwa lata temu kupiłam telefon 3G- zaowocowało to tym, że musiałam zmienić operatora, bo zasięg padł mi kompletnie.
Po trzecie: słyszałam, że Orange wynajęło statystów robiących właśnie sztuczny tłum przed salonami. I wyprawia imprezy na cześć owego cacka. W Erze miała być chyba tylko jedna impreza promocyjna. Orange chyba większy nacisk położyło na szum informacyjny, niż na dopracowanie oferty.
Gadżet fajny. Ale podobno przeglądarka szwankuje i wyświetla strony z błędami. Może dlatego, że produkty apple nie do końca sprawdzają się w Europie, w której prym wiedzie Windows. Nie jestem ekspertem, więc proszę o łagodne potraktowanie tej wypowiedzi przez Emka i Sundance Kid :wink:

[ Komentarz dodany przez: EMEK: 2008-09-01, 14:53 ]
Wszystko co napisałaś to prawda, było w newsach na portalu. Moderacja się czepia, bo zależy nam na merytorycznych wypowiedziach, w jakiś tam sposób potwierdzonych. Ktoś tu kiedyś zajrzy nie po to, żeby czytać "podobno", "słyszałem/am", "wydaje mi się", ale żeby dowiedzieć się czegoś, w co można bez dodatkowego potwierdzania uwierzyć.
My też za ekspertów się nie uważamy i zasadniczo nimi nie jestesmy, jednak jesli ktos sie na czyms do konca nie zna, to wypada jeszcze dokladniej przesledzic temat,
"ekspert" ma juz podstawe wiedzy i moze niejako slizgac się na autorytecie

[ Dodano: 2008-09-01, 16:42 ]
Nie mam się za eksperta, więc zaznaczam z góry charakter swojego posta. I jeśli ktoś nie chce czytać tego typu pseudo-informacji- może je od razu pominąć.
Poza tym, Emek i Sundance Kid nie raz sprowadzili mnie na ziemię. Co sobie cenię...bo na tym portalu naprawdę można uzyskać rzetelne informacje.
Co do mojego nie bycia ekspertem- głównie chodziło mi o niekompatybilność systemu operacyjnego właściwego dla produktów marki Apple z systemem operacyjnym Windows. Zastanawiam się jakie praktyczne tego konsekwencje znaleźć można w apple'owskim IPhonie.
Ostatnio zmieniony przez EMEK 2008-09-01, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
^

call2orange.pl
Nowicjusz

Telefon: HTC diamon
Wysłany: 2008-12-13, 15:30   

mona
1. Wejście 3G cale nie wpływa na jakość zasięgu... Najwidoczniej posiadany telefon obsługiwał 3G i przy słabym zasięgu UMTS'a razłączał rozmowy, wskazywał brak zasięgu i takie tam. Powodem jest przebywanie w rejonie słabego zasięgu 3G - gdy telefon z automatu loguje się na 3G i go traci chwilę trwa jego przełączenie na zwykły GSM i na odwrót gdy zasięg UMTS powraca. Stąd problemy. ROZWIĄZANIE? przestawienie w ustawieniach sieci z Auto, tudzież 3G/UMTS na GSM i problem znika.

2. Apple współgra z Windowsami, nie wszystkimi, ale sama to określiłaś bardzo ogólnie. Gwarantuję iż na Vista i iTUNE nie ma problemu.

3. Marketingowy misz masz był w Erze (uczestnicy UcanDANCE) i w orange standard, a jak to zrobiono to kwestia gustu.

4. Luka w Regulaminie przy sprzedaży iPhona? fikcja... zapewniam...

i teraz pytanie do tych którzy uważają ofertę Ery sprzedawaną z iPhone za lepszą od orange. Czy ktoś może podać szczegóły??? czy to tylko black marketing...?

Oferta dla Firm w Orange? Zamów On-Line spotkanie z Konsultantem.
^

Odpowiedz do tematu