PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > LG KU380

LG KU380

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » LG » LG KU380
Przesunięty przez: wasiesto
2009-10-17, 01:44
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

telefon369
Nowicjusz

Telefon: lg ku380
Operator: Orange
  Wysłany: 2009-03-25, 02:17   LG KU380

Mam problem z LG KU380

Telefon jakiś czas temu nie wykrywal karty sim. 20razy ja wyciaglem az zalapal. Od wczoraj nie chce zalapac. Przeczyscilem styki nic nie dalo.
Karta sim na innym telefonie jest sprawna, inna sim wzielem rownierz nie dziala na lg. Wiec problem chyba lezy po stronie telefonu...

Moje pytanie brzmi co to moze byc? Gwarancja minęła... Oddałbym ją do komisu ale przed oddaniem chcialem skasowac/zgrac wszystko co ejst w pamieci wewnetrznej telefonu. Przez kabel usb nie moge bo trzeba wlaczyc telefon a mi ciagle pisze WLOZ KARTE SIM...
Moje pytanie brzmi czy jest mozliwosc skasowac lub zgrac dane z komorki? Sa kody serwisowe ktore pozwola wszystko usunac? Mam tam pewne dane ktore wole byt zostaly skasowane niz mial je podkrasc ktos z serwisu a roznie to bywa... Idzie jakos skasowac te dane, lub lepiej zgrac na pc/karte?
Obojetne mi jak... No i wie ktoś jaki może być problem iz telefon nie wykrywa SIM karty??
^

AdSense

wasiesto 
PasjaTeam
Fresh

Telefon: RM-505
Operator: Play
Wysłany: 2009-03-25, 02:38   

za niedziałanie karty sim może odpowiadać wiele czynników, np jakiś filtr, złączeni, układ wilgoć etc i w końcu sama karta sim
^

qwerkus 
Nowicjusz

Telefon: lg KU380
Operator: Orange
Wysłany: 2009-09-02, 20:06   

Witam !
Ja mam poważniejszy problem z tym telefonem, co jakiś czas gubi zasięg i wyświetla komunikat "karta usim nieaktywna"
po wyłączeniu i ponownym włączeniu problem znika
był w naprawie 2 razy i znowu jest to samo, jak go oddawałem po raz 2 do naprawy to z powodu tego że po włączeniu nie widział karty sim aż karta została zniszczona ( dostałem kolejną w salonie orange i po włożeniu już narobił ten telefon na tej nowiutkiej karcie pełno błędów.
No ale co z tego jak go wczoraj odebrałem z naprawy i już się 3 razy zawiesił z komunikatem "karta usim nieaktywna" :evil:
^

Odpowiedz do tematu