PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Nie działa odbieranie mms z orange na 6610i

Nie działa odbieranie mms z orange na 6610i

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » Nokia » DCT-4 » Nie działa odbieranie mms z orange na 6610i
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

j.h.hudy 
Użytkownik

Telefon: Nokia 3310
Operator: Plus
Wysłany: 2006-03-18, 21:36   Nie działa odbieranie mms z orange na 6610i

Jak tata mi wysyła mms ze swojej noki 6650 na moją 6610i to na ekranie mojego koma pojawia sie gprs,obraca sie kopertka,niby coś pobiera ale nagle przestaje a u mojego taty pokazuje użytkownik nieaktywny czy jakoś tak, ustawienia mms wysłane ze strony orange,dlaczego mi nie działa ??
Przyjmujemy do recyklingu uszkodzone telewizory LCD, Plazma, które nie nadają się już do dalszego użytku lub koszty naprawy telewizora przewyższają jego wartość Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie Wrocławia i okolic. Naprawę sprzętu RTV przeprawadzamy w domu u klienta lub w serwisie w przypadku skomplikowanego uszkodzenia Prowadzimy serwis telewizorów już od 15 lat! Zajmujemy się naprawą telewizorów lcd, plazma oraz CRT. Tania i profesjonalna naprawa telewizorów tylko u nas! Firma Serwis LCD zajmuje sie naprawą telewizorów oraz monitorów LCD, LED, Plazm oraz zwykłych kineskopowych (CRT) wszystkich firm (Samsung, Manta, Panasonic, Sony, LG, Philips, Hitachi, Clatronic oraz wielu innych...). Między innymi zajmujemy się wymianą zbitych lub uszkodzonych matryc, naprawą matryc, naprawą zasilaczy, inwerterów. Nasza firma posiada stały dostęp do części, co pozwala nam na szybką oraz profesjonalną naprawę telewizora.
pobieranie mms ze strony macierzystej włączone,no chyba że to wina tego że mam wyzerowane konto bo mam orange go ??

telefon mam nowy z niemiec z sieci tmobile

[ Dodano: 2006-03-19, 00:41 ]
aha , zapomniałem powiedzieć że tata ma starą idee jescze na abonament i jak porównywalismy nasze ustawienia mms to tata ma zupełnie inne ! (chyba pozostałosci z idea)
ma nawet inne ip :|
Ostatnio zmieniony przez j.h.hudy 2013-10-04, 14:56, w całości zmieniany 1 raz  
^

AdSense

koyot24 
Użytkownik

Telefon: nokia E65
Operator: Orange
Wysłany: 2006-03-26, 08:56   

ja miałem tak że mms-y powyżej 50 kb mi nie dochodziły, ale przysyłało sms żeby się zalogować na stronie orange żeby go odczytać. Sprawdź czy napewno masz dobrze skonfigurowane połączenie z GPRS

Odpowiedz do tematu