PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Jak Założyć Wyswietlacz do motoroli v500 ??

Jak Założyć Wyswietlacz do motoroli v500 ??

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » Motorola » Jak Założyć Wyswietlacz do motoroli v500 ??
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

majerek06 
Nowicjusz

Telefon: v500 c60..
Operator: Heyah
  Wysłany: 2005-09-03, 13:29   Jak Założyć Wyswietlacz do motoroli v500 ??

Witam Mam ptroblem niedawno kupiłem sobie motorole v500 i niestety zalała mi sie sokiem po czyszczeniu stwierdzono że wyświetlacz się spalił . kupiłem nowy wyświetlacz i niewiem jak go załorzyć ! . proszę o opis jqak założyć najlepiej jak by było to morzliwe to ze zdjęciami, a jeżeli niebyło by morzliwości ze zdjeciem to bez zdjęcia mozę tesh być z góry dziękuję !!!
^

AdSense

Mrider 
Nowicjusz

Telefon: v300, v525
Operator: Plus
Wysłany: 2005-09-03, 21:39   

wyjmujesz gumki w klapce, te 4 obok wyswietlacza i torxem T6 odkrecasz. podwazasz klapke (jej zewnetrzna czesc) w okolicach glosniczka i zdejmujesz.
Po zdjeciu odkrecasz metalowa blache oslaniajaca wyswietlacz.

Nastepnie wyjmujesz z tylu baterie i sim, odkrecasz 4 srubki i antene, podwazasz mniej wiecej po srodku z boku (jakis 1cm ponizej bocznych przyciskow) i zdejmujesz tyl.

Po zdjeciu tylu odpinasz tasme.

Teraz czeka Cie najtrudniejsze, czyli wyjecie klapki z zawiasow... Patrzac na telefon od przodu, podwazasz lewy zawias, tak aby powstala szczelina ok 2-2,5mm i delikatnie wyjmujesz klapke. Zrob to starannie gdyz uszkodzisz tasme wyswietlacza!

Po zdemontowaniu klapki odwracasz ja zewnetrznym wyswietlaczem do gory i delikatnie podwazasz wyswietlacz od ztrony glosniczka. Potem delikatnie wyjmujesz tasme z okolic zawiasu i gotowe.

Jesli to zrobisz to bez problemu zalozysz nowy wyswietlacz. (odwrotna kolejnosc)

Opis z fotkami znajdziesz na www.mobile-files.com
^

Odpowiedz do tematu