PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > motorola e398 padła :|

motorola e398 padła :|

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » Motorola » motorola e398 padła :|
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

j.h.hudy 
Użytkownik

Telefon: Nokia 3310
Operator: Plus
Wysłany: 2005-09-22, 07:06   motorola e398 padła :|

kupiłem telefon i od początki krótko trzymał ... 1 dzień-2 dni po pierwszym ładowaniu ... dziś w nocy dałem na drugie ładowanie i poszedłem spać ... rano sie budze i pokazało stopień naładowania 1 kreska :|
telefon był w silikonie i był cholernie ciepły !!!!
włączyłem koma.. on sie zawiesił ... i teraz przestał sie włączać ..... nie mam kopi bezpieczeństwa tego flasha co mam robić ???;(
Złożenie zamówienia nie zajmuje więcej niż 5 minut i wymaga przedpłaty za pomocą karty kredytowej lub wybranego systemu bankowości internetowej. Gotowe tłumaczenia oraz faktury VAT umieszczane są w panelu klienta. Każde zamówienie premiowane jest punktami lojalnościowymi, które są podstawą do naliczania korzystnych rabatów dla Stałych Klientów.

Każdy, kto ma w swej rodzinie dzieci, czy to swoje, czy np. rodzeństwa etc., doskonale wie, jak najmłodsi lubią grymasić przy stole i jak ciężko jest namówić ich do jedzenia np.. warzyw. Trudno się dziwić. Dla dzieci, pojęcie „zdrowe odżywianie”, czy „zdrowa żywność” kojarzy się raczej tylko z rozgotowanym szpinakiem, o ile w ogóle mają o czymś takim pojęcie. Dlaczego tak jest? najprawdopodobniej dlatego, że ich najbliższe otoczenie, czyli, w głównej mierze, rodzice, sami ignorują zasady zdrowego odżywiania i jedzą, krótko mówiąc, niezdrowo.
Moda na zdrowe odżywianie to chyba jedna z najlepszych, jakie mogły się kiedykolwiek pojawić. Ciągle tworzone są nowe zdrowe diety, które, pomimo różnych założeń, co do ich stosowania, mają ten sam cel- poprawić jakość życia stosujących je osób. Zdrowa żywność jest coraz bardziej dostępna; już nawet w supermarketach, między słodyczami, a daniami w słoikach, znajdziemy półki z razową mąką, mlekiem sojowym, czy niesłodzonymi płatkami śniadaniowymi. Ktoś, kto prowadzi zdrowy styl życia, budzi powszechny respekt i zaufanie
[ Dodano: 2005-09-22, 08:24 ]
nie wiem co robić ;( nawet backupu bym nie mógł wgrać ;( bo telefon nie włącza sie nawet w boot loader ;(
powodem uszkodzenia było chyba przegrzanie :| , sprawdziłem baterie u kolegi i u niego jest 100% naładowania ... a umnie sie nie włącza ;(

[ Dodano: 2005-09-22, 08:24 ]
mam nadzieje że era do od ręki nowego koma ....został kupiony 17....

[ Dodano: 2005-09-22, 19:34 ]
no i oddałem na reklamacje i dostałem telefon zastępczy ...... czy wykryją że wgrywałem softa itp ?? sprzedawca powiedzial że prawdopodobnie dostane nowy zestaw z komem ...

ona sie chyba po prostu przegrzała ... nie wiem co sie stało ...
Ostatnio zmieniony przez j.h.hudy 2013-10-04, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
^

AdSense

bartek2109 
Starszyzna
R+

Telefon: k300i
Operator: Heyah
Wysłany: 2005-09-22, 22:11   

Jeśli flashowałeś fona to straciłeś na niego gwarancje :/ Powinni zauważyc że soft jest zmieniony no chyba ze jakieś ...

Może to jest jakis BUG w sofcie?

j.h.hudy 
Użytkownik

Telefon: Nokia 3310
Operator: Plus
Wysłany: 2005-09-22, 22:38   

ale jak to sprawdzą jeśli telefon sie przegrzał :| nie jest to bug , stało sie to od futerału silikonowego i telefon sie zrobił gorący od bateri .....

[ Dodano: 2005-09-23, 12:42 ]
telefon kompletny trup , nie ragował na nic,na wpięcie ładowarki też nie ....

jak myślicie , co było powodem awari :> bo ja myśle że zbyt szczelny silikon ........

a skoro kompletny trup to jak sprawdzą że był grzebany ??
^

Odpowiedz do tematu