PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > galaxy s3 problem z dźwiękiem na słuchawki przez gniazdo aud

galaxy s3 problem z dźwiękiem na słuchawki przez gniazdo aud

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » Samsung » galaxy s3 problem z dźwiękiem na słuchawki przez gniazdo aud
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

Rambo3 
Nowicjusz

Telefon: galaxy s3
Operator: Play
Wysłany: 2014-07-22, 00:15   galaxy s3 problem z dźwiękiem na słuchawki przez gniazdo aud

Witam, chciałbym się dowiedzieć o ile to możliwe czy są państwo w stanie poradzić coś w moim przypadku.
Mam telefon samsung galaxy s3 (bez lte).
Żadnych większych upadków lub zalań czy innych uszkodzeń nie było.

Od jakiegoś czasu tak po prostu pojawił się taki problem z dźwiękiem:
-gdy podłączę słuchawki do gniazda audio, dźwięk staje się zniekształcony (poziom zniekształcenia rośnie gdy natężenie dźwięku się zmniejsza, w przybliżeniu 1/3 głośności - nic prawie nie słychać(dźwięku); 2/3 - trzeszczy; pełna głośność - gra dosyć dobrze ale trochę trzeszczy)
-sugerowało by to problem z gniazdem, jednak tak się dzieje gdy odtwarzam pliki mp3 z pamięci telefonu oraz dźwięk z internetu np. filmy na youtube, natomiast rozmowy oraz radio działają o dziwo dobrze
-przez głośnik absolutnie wszystko chodzi dobrze

Co z tym robiłem:
-zainstalowałem nowy, inny odtwarzacz audio - nic nie dało
-zainstalowałem od nowa androida 4.3 (pierwotnie taki był)(instalowane przez Odin) - nic nie dało
-słyszałem, że czasem na galaxy s3 są problemy z 4.3 więc zainstalowałem cyanogenmod android 4.4 - też nic
-podłączałem przeróżne działające z pewnością słuchawki - na każdych to samo
-wymieniłem ten moduł zawierający głośnik/gniazdo audio i coś tam jeszcze - niestety brak zmian
-przeczyściłem styki, do których się ten moduł podłącza spirytusem - dalej nic
-wypiłem ten spirytus - pomogło ale tylko na kilka godzin :-)
-odtworzyłem plik mp3 z karty pamięci - nic to nie daje
-byłem w lokalnym serwisie telefonów - obejrzeli czy niczego na płycie głównej nie widać, jakiś uszkodzeń, przepaleń i stwierdzili, że wygląda wszystko OK

Czy da się coś z tym zrobić, czy lepiej sprzedać z tą dysfunkcją do słuchania audio przez słuchawki?
Pozdrawiam
^

Odpowiedz do tematu