PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > Zmiany, zmiany, zmiany

Zmiany, zmiany, zmiany

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Inne:... » Ogłoszenia » Zmiany, zmiany, zmiany
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

Piotrek 

Telefon: K750i
Operator: Heyah
Wysłany: 2010-06-06, 21:44   Zmiany, zmiany, zmiany

Witam wszystkich użytkowników - zarówno tych, którzy są z nami od lat, jak i tych, którzy zawitali tutaj kilka dni temu bądź byli na Pasji tylko raz w życiu. Dopiero dziś uświadomiłem sobie, że Pasji stuknęło już 6 lat! Niestety sam przegapiłem tę rocznicę, która miała miejsce 11 maja.

Przez ostatnie dwa lata kompletnie skupiłem się na portalu oddając forum w ręce osób, które tworzyły ze mną to forum przez bardzo długi czas. Choć nie wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami to nie żałuję tej decyzji i z tego miejsca chciałbym im bardzo serdecznie podziękować. Włożyliście w to forum dużo serca, czasu, pracy i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziecie z nami.
Wspomniany okres pozwolił zbudować z Pasji jeden z najpopularniejszych serwisów telekomunikacyjnych w kraju. Każdego miesiąca notuje kilkanaście milionów odsłon generowanych przez kilkaset tysięcy osób. Gro użytkowników jest z nami codziennie wczytując się w newsy znajdujące się na portalu. Mam nadzieję, że w niedługim czasie część z czytelników portalu także dotrze na forum.

Dzisiejszy wieczór to wieczór zmian. Dwie rozmowy uświadomiły mi jak wiele rzeczy jest do naprawienia, wyprostowania i rozwinięcia. Postanowiłem dać wolną rękę kobiecie która wspiera nas od dłuższego czasu - sundance_kid. Ustaliliśmy pewne wspólne kierunki rozwoju i to właśnie ona przejęła w dniu dzisiejszym całkowitą kontrolę nad tym co się dzieje. Jej pierwszym zadaniem jest zbudowanie teamu, który zajmie się opieką nad forum. Moja rola będzie ograniczała się do wsparcia i służenia radą. W jej kompetencji są od dziś wszelkie sprawy na forum, w moich to co dzieje się na portalu.

Mam nadzieję, że pomożecie odbudować to co wspólnie budowaliśmy przez ostatnich 6 lat!

Piotr
AdSense

sundance_kid 
VIP

Telefon: E50,E51.5310XM
Operator: Orange
Wysłany: 2010-06-06, 23:12   

Dużo pracy przed nami. Miło by było jakbysmy wszyscy włączyli się w ten projekt. Dziś wieczorem zaszło kilka zmian, pare osób powinno to zauwazyć ;) Spróbujmy razem odbudować to co zostało zniszczone lub zapomniane.

wasiesto 
PasjaTeam
Fresh

Telefon: LG G5
Operator: Play
Wysłany: 2010-06-07, 00:58   

Zmiany, zmiany, zmiany....

Zmiany są potrzebne ale jakim kosztem, tak się teraz traktuję osoby po tylu latach tutaj spędzonych?? Wywala się bez najmniejszego słowa, bez dziękuję za współpracę i w ogóle, myśle tutaj o sobie, Hubercie i Arti, spędziłem tutaj kilka lat, zaczynałem od zera, potem byłem modem, pisałem newsy i artykuły na portalu itp... Poświęcałem się i wszystko za darmo... A teraz następuje degradacja bez najmniejszego słowa, można było napisać, zadzwonić istnieją przecież telefony, gadu, email PW... Wolałbym o tym wiedzieć wcześniej niż robić to nagle bez słowa

życzę wam powodzenia i zrealizowania planu
Ostatnio zmieniony przez wasiesto 2010-06-07, 01:16, w całości zmieniany 1 raz  
^

m_arti21 
PasjaTeam

Telefon: Komórkowy
Wysłany: 2010-06-07, 11:05   

Piotrek, sundance_kid, trzeba by zastanowić się co takiego mamy, możemy mieć na tym forum co przyciągnie użytkowników.
A od siebie myślę że to dobre rozwiązanie bo ostatnio tylko sundance_kid przejmowała się tym co się dzieje z forum.

Pozdrawiam i życzę sukcesów :wink:
http://hw.pasjagsm.pl/banner.gif
^

lukaczmarek 
VIP
Pasjonat ;)

Telefon: HTC Touch PRO
Wysłany: 2010-06-08, 18:25   

wasiesto, nie rozumiem czym sie tak bulwersujesz. To pierwszy twój post na forum od kilku miesięcy więc nie rozumiem jak chcesz byc adminem skoro tu nie zaglądasz.
sundance_kid, oczywiście powodzenia może kobieta wprowadzi jakieś nowe pomysły
^

_Brutus 
Moderator
dragon podśmiechujek

Telefon: Samsung Ace II
Operator: Plus
Wysłany: 2010-06-10, 21:03   

Pomogę w miarę moich możliwości ;)
^

seba123 
Expert
=)

Telefon: SE W810
Operator: Orange
Wysłany: 2010-06-23, 04:34   

Już tyle osób miało tu uprawnienia administratora i nikt nic nie zdziałał - więc teraz szału i tak nie będzie.

Ruszyć to może tylko ktoś z zewnątrz, z dużym zapałem i motywacją.

logos2000 
VIP
technik informatyk

Telefon: 3110c
Wysłany: 2010-06-23, 16:05   

a co wy chcecie zrobic? forum pustoszeje...
nie ma modyfikacji, telefonow juz sie nie naprawia bo sa tanie, simlockow nie zakladaja. nowosci ja np czytam na telix.pl sa lepiej zorganizowane.

a niechcialbym aby forum stalo sie centrum downloadu dzwonkow czy tapet dla SfFFetuSssnych nastolatek...

_Brutus 
Moderator
dragon podśmiechujek

Wysłany: 2010-06-23, 16:25   

logos2000, jest jeszcze inny target, np. programiści itp... Tylko trzeba by ściągnąć nowych ludzi, mieć na forum kilku zapaleńców, bądź specjalistów... A o takich trudno ostatnio...
^

pawelooss 
VIP

Telefon: Nokia3110c
Operator: Era
Wysłany: 2010-06-23, 20:52   

_Brutus napisał/a:
logos2000, jest jeszcze inny target, np. programiści itp...

Może współpraca z ndt? Słyszałem nawet, że jest on rzekomo zasłużonym członkiem Pasji, tylko zmienił sobie nick. :P

logos2000 napisał/a:
nie ma modyfikacji

Dla DCT-3 i DCT-4 zrobiono już chyba wszystko, ale są jeszcze np. BeBePiątki z Series 40. Dzięki modyfikacjom TriX'a i PPModda większości właśnie autorstwa ndt, z podpowiedziami m.in. logosa2000 (sprawa langów), udało się przygotować patche PPM i CNT. Założyłem nawet własne forum NokiaHacking.pl, które wypełniło niszę tychże modyfikacji, bo nikt nie brał się za ich promowanie.

Zostało jednak jeszcze najciekawsze, czyli modyfikacje MCU. ;] Skrypt na podmianę informacji o wersji softu również był przygotowywany przez ndt, ale nawet to stanęło w miejscu: albo nie dał on całości (po wykonaniu skryptu telefon się nie uruchamia), albo brakuje innych fachowców, którzy wiedzieliby w czym leży cały problem, bo szczegółami na ten temat również niechętnie się dzieli. :P

adrian219 
Nowicjusz

Telefon: Nokia 5530XM
Wysłany: 2010-06-28, 08:49   

pawelooss napisał/a:
Dzięki modyfikacjom TriX'a i PPModda większości właśnie autorstwa ndt

Paręnaście razy Ci to powtarzam! ;] On nie jest autorem :P Kiedyś ndt pisał, że on tylko modyfikuje i udoskonala projekt TriX do potrzeb modyfikacji Nokii i SE. Autorami TriX'a są "g3gg0 and krisha". No, ale jednak można powiedzieć, że sam tworzy program, bo falę rzeczy w nim usprawnił ;]

Jednak trochę nie rozumiem przesłania tematu, forum ma się trzymać tematyki GSM, tylko Nokii (ogółem), czy tylko modyfikacji Nokii?

sundance_kid napisał/a:
Spróbujmy razem odbudować to co zostało zniszczone lub zapomniane.

Pewnie! Chętnie pomogę ;) Tylko na razie zamiast odbudowy jest mały zastój w temacie ;>

Pozdrawiam
adrian219

PS: Tak, _Brutus ma całkowitą rację. Na szlybkiego wziąłem cytat z TriX'a ;)
Ostatnio zmieniony przez adrian219 2010-06-28, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
^

_Brutus 
Moderator
dragon podśmiechujek

Wysłany: 2010-06-28, 11:47   

adrian219 napisał/a:
Autorami TriX'a są "g3gg0 and krisha"
Nie zapomninaj o yak'u...
^

Reich 
VIP
Arek

Telefon: 7321
Wysłany: 2010-06-28, 12:50   

jak na razie obietnice są i chęci mam tylko nadzieję, że to wystarczy. Postaram się pomóc w kwestiach technicznych z racji pracy, jednak nie wiem w jakim kierunku forum będzie nastawione. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia :smile:
^

pawelooss 
VIP

Telefon: Nokia3110c
Operator: Era
Wysłany: 2010-06-29, 00:01   

adrian219 napisał/a:
Paręnaście razy Ci to powtarzam! ;] On nie jest autorem :P

Błagam, czytajże TY ze zrozumieniem...

pawelooss napisał/a:
Dzięki modyfikacjom TriX'a i PPModda

Czyim modyfikacjom? Jakim? Kogo? Co? Odpowiadam:
pawelooss napisał/a:
[modyfikacjom] większości właśnie autorstwa ndt

:roll:
Ostatnio zmieniony przez pawelooss 2010-06-29, 00:04, w całości zmieniany 1 raz  
^

adrian219 
Nowicjusz

Telefon: Nokia 5530XM
Wysłany: 2010-06-29, 19:14   

Ok, pawelooss. Faktycznie, źle napisałem ;] Sorki ;)

Jednak nawet jak te słowa są rzucane na wiatr to przynajmniej jest jakieś zainteresowanie ;)

Pozdrawiam
adrian219
^

Odpowiedz do tematu