PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > 6680 - "Nie ładuje"

6680 - "Nie ładuje"

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » Nokia » BB5 » 6680 - "Nie ładuje"
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

lala166 
VIP
..........

Telefon: n95
Operator: Era
Wysłany: 2007-02-09, 22:18   6680 - "Nie ładuje"

Czesc! Dostałem w rozliczeniu fonik 6680 - w sumie dług to był mały % jej ceny no ale dobra .. Myślałem że telefon jest 100% sprawny .. Ale kłopoty zaczęły sie jak podłączyłem ładowarkę . Wyskoczyło "nie ładuje" ... Szukałem odpowiedzi i wszyscy mówią o wymianie bodajże UEMu .. Sprawdzałem na 2bateriach i 3 ładowarkach (wszystkie to stare klocki NOKIA) Czy stara ładowarka mogła spowodować uszkodzenie? Jest senes sprawdzania na tych cienkich ? Jeszcze prosiłbym o schemacik ścieżek do Simki bo coś chyba jest z nią nie tak :)
^

AdSense

xury 
VIP

Telefon: N95, 6230i
Wysłany: 2007-02-11, 00:56   

lala166, po pierwsze 6680 nie ma uem, nie wiem dokładnie który układ odpowiada za ładowanie w BB5, bo za krótko analizowałam schematy, jednak sprawdziłbym jeszcze na innej baterii, wydaje mi się że za ładowanie odpowiada TAHVO i elementy wokoł niego.
^

lala166 
VIP
..........

Telefon: n95
Wysłany: 2007-02-11, 12:13   

xury napisał/a:
TAHVO
o własnie ten układ miałem na mysli .. zmylił mnie pewnien obrazek gdzie ta częśc była zaznaczona jako UEM :] chyba mi sie nie opłaca go naprawiać .. wystawie go na allegro :/
A co z drogami do simki?

[ Dodano: 2007-02-12, 09:10 ]
Oj dobra xury, daje ci pkt za pomoc :) Podkusiłes mnie żeby sprawdzić na jeszcze jednej baterii .. :) i telefon ładuje baterie BL-5C :) :) nie ładował natomiast baterii BR-5C (dwóch różnych) :) :) Jeszcze jakbym mógł prosić scieżki do karty sim to był bym baardzo wdzięczny bo tam cos chyba było lutowane :)
^

Odpowiedz do tematu