PasjaGSM.pl
  Jesteś w: Forum > [GRA] Nu, Pagadi!

[GRA] Nu, Pagadi!

Forum.PasjaGSM.pl » ...:Sprzęt:... » Nokia » DCT-3 » [DCT3] Modyfikacje HW i SW » NokiX » Gotowe aplikacje » [GRA] Nu, Pagadi!
Przesunięty przez: bubek3
2006-02-02, 18:19
Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

_Brutus 
Moderator
dragon podśmiechujek

Telefon: Samsung Ace II
Operator: Plus
Wysłany: 2006-01-18, 14:22   

A mógłbyś wrzucić źródła? Bo zbieram wszystko co możliwe, by poznać funkcje, ipt itd, bo mam taką chętkę sobie grę napisać ;)
^

AdSense

sander18 
Starszyzna
Nie Wie Co Pisze ;)

Telefon: nokie
Operator: Orange
Wysłany: 2006-01-18, 15:15   

niestety zrodla nie beda publikowane... zabezpieczenie na wypadek gdyby ktos sprzedawal na allegro i pisal, ze jest autorem...

yak 
Starszyzna

Telefon: Kilka DCT3
Operator: Vodafone
Wysłany: 2006-01-18, 16:24   

_Brutus, trochę moich źródeł jest, próbuj. W razie problemów mamy forum Programowanie gdzie na pewno Ci pomożemy.

DeVilio 
Starszy Użytkownik
o_O

Telefon: se k810i
Operator: Play
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2006-01-20, 19:15   

wiem, ze pytanie ktore zadam bedzie bardzo lamerskie i moze ktos juz odpowiedzial na ten program, ale po szukaniu na forum nic nie znalazlem, powiedzcie mi jak wgrywac te gierki do telefonu? Przepraszam z góry, jeżeli taki temat juz jest.

bubek3 
PasjaTeam
PasjaTeam

Telefon: HTC TyTNII
Wysłany: 2006-01-20, 19:49   

DeVilio, dodajesz tylko do projektu nokix'a... a nokix sam doda je do menu Gry ;) powtarzało sie to... było na 100% :]
sander18, troszke dziwnie te jajeczka zlatują :/ mój najlepszy wynik to 16... a wszystko przez to że jajeczka zlatuja a przy samym koncu, gdy maja wleciec do koszyka zatrzymuja sie na dłuższą chwile by po jakichs 2 sekundach skpaść :/ podczas gdy z drugiej strony czekają już nastepne jajka... nie wiem czy mnie zrozumiałeś :D bo dziś jakoś źle sie czuje... i niczego nie pisze z sensem :D

bamc 
Wie co mówi

Telefon: komórkowy
Wysłany: 2006-01-20, 22:48   

Cytat:
gdy maja wleciec do koszyka zatrzymuja sie na dłuższą chwile by po jakichs 2 sekundach skpaść :/

zgadzam sie troche to dziwne :/ i tez tak mam. Dałoby sie to jakos poprawic?
^

sander18 
Starszyzna
Nie Wie Co Pisze ;)

Wysłany: 2006-01-22, 19:48   

opiszcie dokladnie jak wyglada ten problem i na jakich telefonach sie pojawia... jesli mozecie to sprawdzcie na dwoch roznych modelach... ja testowalem tylko na 3310 i bylo dobrze, no i zrodla sa wedlug mnie napisane "czysto" wiec nie wiem co moze byc...
PS. na razie nie mam ani neta, ani nokixa wiec nie wiem kiedy odpisze....

bamc 
Wie co mówi

Telefon: komórkowy
Wysłany: 2006-01-22, 21:35   

sander18, ja testowałem na 3210 .. chodzi o to ze jak jajko ma juz spasc do koszyka (ten moment) to on trwa troszke dłuzej... i ty juz zabierasz koszyk a ono spada i sie rozbija
^

bubek3 
PasjaTeam
PasjaTeam

Wysłany: 2006-01-22, 23:34   

sander18, dokładnie tak jak opisał bamc ja tak mam na 3310 O_o...

DeVilio 
Starszy Użytkownik
o_O

Telefon: se k810i
Operator: Play
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2006-01-24, 02:06   

testowalem jajeczka, rzeczywiscie cosik tutaj nie gra, ale jakby jajka sie nie zatrzymywaly na tą chwilkę to chyba większosc by sie rozbijała na ziemi... mała uwaga.. jak na mój gust ( ina moja pamniec) to za duzo jajek chce spadac jednoczesnie... mialem kiedys oryginal i tak duzo ich nie lecialo naraz... ale to chyba jest kwestia raz ze "kosmetyczna" a dwa ze to kwestia gustu...

sander18 
Starszyzna
Nie Wie Co Pisze ;)

Wysłany: 2006-01-28, 22:31   

mam nadzieje, ze uporalem sie z tym problemem... teraz timer wywoluje sie na samym poczatku funkcji odpowiedzialnej za "ruch" jajeczek, a nie jak bylo wczesniej na koncu... podejzewam, ze te spowolnienie bylo spowodowane tym, ze funkcja dodajaca punkty i inne rzeczy, ktore wykonywaly sie po drodze zajmowaly troche czasu procesora... teraz najpierw startuje timer, a dopiero pozniej wykonuja sie wszystkie rzeczy.... mam nadzieje, ze nie pojawia sie bledy zwiazane z tym, ze moze telefon nie zdazy wszystkiego porobic przed uplywem timera.... niestety nie mialem na czym sprawdzic, bo u mnie juz wczesniej bylo OK...

dodatkowo zmniejszylem troszke maksymalna predkosc...

acha, i jeszcze jesli jestesmy w trybie pauzy to miga na ekranie napis PAUSE :]

PS. sorki, ze tak pozno, ale nie mialem nokixa przez ponad tydzien :(

acha, nowa wersja przy pierwszym poscie ;]

bubek3 
PasjaTeam
PasjaTeam

Wysłany: 2006-01-29, 03:26   

sander18, nic z tego nadal sie zatrzymuje ;[ teraz zauważyłem (nie wiem moze coś Ci to pomoze): Kiedy jajko spadnie, zbije sie, wychodzi kurczak, w tym czasie wszystko sie zatrzymuje tylko kurczak biegnie... kkiedy wybiegnie poza wyswietlacz wszystko wraca do normy... ale gdy znowu spadnie jajo powtarza sie ta historia... i tak w kólko :/

sander18 
Starszyzna
Nie Wie Co Pisze ;)

Wysłany: 2006-01-29, 11:53   

hmm... kurcze, nie wiem w takim razie co zrobic... :/ moze uda mi sie pozyczyc 3210 i tam moze wystapi ten blad, to bede mial na czym sprawdzac... bo na mojm fonie smiga elegancko... mam jeszcze kilka koncepcji, ktore moglyby pomoc, ale to sie zobaczy... a jak nie to bedzie musialo zostac tak jak jest... :(

a co do zatrzymania gry jak spadnie jajko, to to akurat tak wlasnie mialo byc... ;]

[ Dodano: 2006-01-30, 10:43 ]
no dobra... chyba sie z tym uporalem... mam nadzieje... ;P
prosze o wyrozumialosc, bo ciagle nie mam na czym testowac, ale wg mnie powinno juz byc OK. w razie czego piszcie... jesli jest dobrze, tez piszcie ;]
oczywiscie wersja 1.2 przy pierwszym poscie ;]

Odpowiedz do tematu